Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

bendede pko vardı ama 4 ay ıcınde kendılıgınden hamıle kaldım.. su an 13. haftadayım cok sukurrr. ınsallah ısteyen herkesın bebısı olur... bu arada arksdaslar ben denıze gıdecegım zaman , yada sınav zamanı kafama gore adet gecıktırıcı falan kullanmıstım, ben onlara bagladım bendekı pko'i. sakın ne olursa olsun adet gecıktırıcı kullanmayın ve stresten uzak olun ....

Son düzenleme:
hayırlısı olsun canım ama zamana bırak stres yapma allah sana vermiş bi tane kızını bizde o da yok bak aşılama yaptırdım bekliom inşallah hamileyimdir bende...:ecrin_bebek::nazar:

inşallah allahım isteyen herkese verir.zaten stres herşeyin başı.kaç aydır bitki çayı içerek düzenli adet oluyodum en fazla 10-15 gün geçiyordu içmeyi bıraktım 2 aydır olamıyorum tekrar başladım dün

bendede pko vardı ama 4 ay ıcınde kendılıgınden hamıle kaldım.. su an 13. haftadayım cok sukurrr. ınsallah ısteyen herkesın bebısı olur... bu arada arksdaslar ben denıze gıdecegım zaman , yada sınav zamanı kafama gore adet gecıktırıcı falan kullanmıstım, ben onlara bagladım bendekı pko'i. sakın ne olursa olsun adet gecıktırıcı kullanmayın ve stresten uzak olun ....

allah kucağına almayı nasip etsin arkadaşım.bana dua et aşılamam tutmuş olsun.hamilelerin duası kabul olurmuş.adım yeşim aramıza hoşgeldina.s.

canlarım ben artık gündüzleri işteyim geceleri girmeye çalışırım hepinize slm lar

--------------------------------------------------------------------------------

kızlar bugün 11.günüm aşılama da ve hiç bie adet belirtim yok göğüslerim değişti ve çok hassas acıyolar ve hala sol kasığımda bişi oynuyo ve dün akşamdan beri kalp atışı gibi bişey atıyo.sizce hamile miyim?yarın idrar testi yapcam belki çıkar cuma ya da kan tahlilim var.allah emeklerimizi boşa çıkarmasın...:emir_bebek: :Saruboceq:

inşallah allahım isteyen herkese verir.zaten stres herşeyin başı.kaç aydır bitki çayı içerek düzenli adet oluyodum en fazla 10-15 gün geçiyordu içmeyi bıraktım 2 aydır olamıyorum tekrar başladım dün

canım ne çayı içiyosun ismi ne nerden aldın bizede tavsiye eder misin?pko lu musun sende...

canım ne çayı içiyosun ismi ne nerden aldın bizede tavsiye eder misin?pko lu musun sende...

evet canım bende pko luyum.adaçayı+cican perçem+çoban çantası+aslan pençesi karışımı içiyorum hepsinden birer dal 1 su bardağı kaynamış suya atıyorum 5-10 dk demlendirip içiyorum.ayrıca papatya,kekik ,biberiye,kantoron otlarınıda dönüşümlü olarak içiyorum.aktarlardan alıyorum.adçayını sadede içiyorum arasıra ama tabi fazla içmemek lazım. günde 1 bardak enfazla 2 bardak içiyorum.mesela gündüz papatya akşam kantoron içiyorum.

kızlar benim sol kasığımdaki kalp atışı şeklindeki atmalar devam ediyo bazen hafif bir ağrıyla bugün 12.günüm aşılamamda inşallah bebişimi hissediyodurum..çok sevinçliyim cuma günü inşallah size güzel haber verir sizlere umut olurum....henüz adet belirtim lekelenme yok benimle birlikte aşılama yaptıran arkadaşlarım adet oldu ve lekelenmeleri başladı kızlar yoksa hamile miyim?ve göğüslrim iyice irileşti rengi değişti çok hafif ve hassasiyet devam ediyo...yorumlarınızı bekliyorummmm canlarım

bir de yeni birşey daha öğrendim .yemeklerden sonra 1 adet karanfil çiğnendiği zaman bütün hormonların düzenli çalışmasını sağlıyormuş.

meraba arkadaşlar bende de pko var kaydirigubbakcemile3 ne yapıcaz bununla bilmem 2,5 yıldır bende hamile kalamıyorum kafamçokkarıştı rabbim hepimize bir an önce sağlıklı bebişler nasip etsin inşallah:Saruboceq:

arzucum hoşgeldin aramıza tedavi oluosan yazarmısın canım ne aşamalardan geçtin hangi aşamadasın ve pcolu olduğunu nerden anladın canım???ilaydacım faydalı bilgilerin için teşekkürler öptüm sende tedavi oluyosan ne şakilde olduğunu yazar mısın
ys88cim inşallah bebişin senledir ama çok kaptırma yokmuş gb düşün olunca süpriz olucak diye düşün yıkılmanı hiç istemem rabbim yüzünü güldürsün meleğini yollasın inşallah üzülmeni hiç istemem
BıDE HERKEZE ÇOK KIRILDIM YAZDIKLARIMA KıMSE CVP YADA YORUM YAZMIYO :KK43:(((

Ben bÜtÜn bıtkılerı deneyıp ondan sonra doktora gıtmeyı dÜŞÜnÜyorum soĞan kÜrÜnÜ uygulamadan dırek ıncır kÜrÜ uygulasam olurmu acaba deneyenınız varmı arkadaŞlar.

arzucum hoşgeldin aramıza tedavi oluosan yazarmısın canım ne aşamalardan geçtin hangi aşamadasın ve pcolu olduğunu nerden anladın canım???ilaydacım faydalı bilgilerin için teşekkürler öptüm sende tedavi oluyosan ne şakilde olduğunu yazar mısın
ys88cim inşallah bebişin senledir ama çok kaptırma yokmuş gb düşün olunca süpriz olucak diye düşün yıkılmanı hiç istemem rabbim yüzünü güldürsün meleğini yollasın inşallah üzülmeni hiç istemem
bide herkeze çok kırıldım yazdıklarıma kimse cvp yada yorum yazmıyo :KK43:(((

inşallah herkese birşey sebeb olurda bebeklerine kavuşur herkes .allahım kimseyi çocuksuz bırakmaz inşallah.

slm arkadaslar bende pkoluyum ve cok doktora gıttım ve dun yıne yenı bır doktora gıttım Laparoskopi yapalım dedı sızce yapmalımıyım kafam cok karısık

öncelikle yeni gelen arkadaşlarımız hoşgeldiniz.inşallah burada hepimiz birbirimize faydalı bilgilerle dertlerimizi çözmeye çelışırız.haksever kardeşim senin son durum ne şimdi en son adet görmüştün galiba senin tedavi gördüğün bir doktor varmıydı.burdaki arkadaşlardan sadece ys kardeşimiz umutlu bekliyor galiba.hayırlısı olur inşallah.ilayda kardeşim ben ecz.çalışıyorum ama en çok bitkisel tedavilere güveniyorum vede öneriyorum.gelgörki bu konuda kendime çare bulamadım.soğan kürünüde denediç incirde yedim ama bide bu hast.tek çare olarak işini çok iyi bilen bu hastalığı bile tüp bebek uzmanlarını görüyorum.benim yaşadıklarımı önceki sayfalardan okuduysan beni anlamışsındır.sizlere tek tavsiyem zaman kaybetmeden işinin ehli doktor bulmak ve ona güvenmek

inşallah tutmuştur canım

malesef biitanem tutmadı 12.günde regl oldum senağlama yıkıldım resmen meğer bütün belirtiler iğnelerdenmiş.ikinci aşılamaya henüz start vermedim çünkü biraz maddi sıkıntımız var 1 ay ara verecğim.allah hepimizin yardımcısı olsun ilk aşılamayı gün gelir yapacak olursanız hiç umutlanmayın tutmuyo ilk aşılamalar.ama bi yerden başlamak gerekio malesef...inşallah tüp bebeğe ve 3/4/5.aşılamalara gerek kalmdan hamile kalırım ve sizlerde inşallah aşılama yaptırmadan hamile kalırsınız öpüyorum kendinize iyi bakın....:gitme::1no2::1no2::1no2::1no2:senağlamasenağlamasenağlamasenağlama

kızlar şu an görev yaptığım yerde doğru düzgün bi doktor yok.küçük bi yer her zamanda adana mersine gidemiyorum. ilk doktorum mükemmel bi doktordu istanbul kartalda ve türkiyenin bir çok yerindende bebeği olmayanlar geliyordu ona.gittim ist da yaşarken ve ilk ilaç vermesinde yumurtalarım 25 cm e ulaşmıştı kendiliğinden çatladı ama tutmadı 2.denemede hemen hamile kaldım.şimdi ama bitkilere mecburum.hayıt tohumu diye bişey duydum hormonları dengeliyormuş.6 ay falan kullanmak gerekiyormuş.onu denicem.incir kürü pko lular için sakıncalıymış .inisüline karşı direnç olduğu için pko lular.

kızlar şu an görev yaptığım yerde doğru düzgün bi doktor yok.küçük bi yer her zamanda adana mersine gidemiyorum. ilk doktorum mükemmel bi doktordu istanbul kartalda ve türkiyenin bir çok yerindende bebeği olmayanlar geliyordu ona.gittim ist da yaşarken ve ilk ilaç vermesinde yumurtalarım 25 cm e ulaşmıştı kendiliğinden çatladı ama tutmadı 2.denemede hemen hamile kaldım.şimdi ama bitkilere mecburum.hayıt tohumu diye bişey duydum hormonları dengeliyormuş.6 ay falan kullanmak gerekiyormuş.onu denicem.incir kürü pko lular için sakıncalıymış .inisüline karşı direnç olduğu için pko lular.
canım bende pkoluyum kartala yakın oturuyorum düzgün bir dr arayışındayım nerde olduğunu ta olarak tarif edermisin ücreti ne kadar bayanmı bilgi verirmisin

X