Yanak estetii yardm!!!!!!!!!

M

mirace

Ziyaretçi
arkadaşlar yanak ameliyatı olmak istiyorum.yanaklarım çok büyük ve dolgun.ne yapabilirim bu tarz ameliyat olanlar varsa lütfen yazsın:Saruboceq:

benimde öyle yaa zayıfım güzel denebilecek bi vücüdüm ve yüzüm var ama yanaklarım kocaman:KK43:

ben biraz araştırdım.Ankaradaki doktorlar yanak yağının alınması dedi.istanbuldakiler orta yanak ameliyatı dedi.kafam çok karıştı.Burun ameliyatı gibi çok yaygın bi operasyon da değil ki.Kocaman oldum hala herks yanaklarımı sıkıyoropuyorumnanaktan

ben biraz araştırdım.Ankaradaki doktorlar yanak yağının alınması dedi.istanbuldakiler orta yanak ameliyatı dedi.kafam çok karıştı.Burun ameliyatı gibi çok yaygın bi operasyon da değil ki.Kocaman oldum hala herks yanaklarımı sıkıyoropuyorumnanaktan

aynen canım ya.. çok tombul yanaklarım. mafoldumben yüzüm yuvarlak. yaptıranlar varsa bize yardımcı olsunnnn

Kızlar tombul yanaklardan asla şikayet etmeyin.Yaş ilerledikçe o tombul yanakları arıyor olacaksınız.ilerleyen yıllarda yüzdeki yağ dokusu eriyor.Tombul yanaklar daima gençlik göstergesidir .
Hiçbir estetik operasyona karşı değilim ama , yüzden yağ aldırmak asla .Elbette erkenden yüzünüzün çökmesini ve tazeliğinin gitmesini istiyorsanız o başka ::) ılerleyen yaşlarda insanlar niçin yüzlerine yağ enjekte ettiriyorlar sanıyorsunuz .Bu yağlar ilerde size gerekli olacak .Bunlar +40 yaş bir ablanın tavsiyeleri unutmayın kızlar.

Son düzenleme:
evet oradaki hücreleri aldırmayın
belki hücre içi yağı azaltıp -hücreleri orada daha az şişkin bir halde tutup
yüzün kontürünü inceltmek gibi birşey denemek daha mantıklı
hani egzersiz gibi, ama yağ hücresi giderse yaşlanınca hoş olmaz

arkadaşlar ben sırf teoman doğanla görüşmek için istanbula gittim.bana ameliyata gerek yok, dedi.çok içten konuştu ve çok da ilgili biri.aslında ameliyata gerek var bence.yanaklarım büyük ,bu durum benim psikolojimi bozuyor.işi estetik olan bir insan niye para kazanmak varken gerek yok der ki?bu o kişinin para için estetik yapmadığını gösterir , bu da güven verici bir şey.ooooooof kafam inanılmaz karıştı.ne yapcam ben?

arkadaşlar ben sırf teoman doğanla görüşmek için istanbula gittim.bana ameliyata gerek yok, dedi.çok içten konuştu ve çok da ilgili biri.aslında ameliyata gerek var bence.yanaklarım büyük ,bu durum benim psikolojimi bozuyor.işi estetik olan bir insan niye para kazanmak varken gerek yok der ki?bu o kişinin para için estetik yapmadığını gösterir , bu da güven verici bir şey.ooooooof kafam inanılmaz karıştı.ne yapcam ben?

Belki bu ameliyatta doktor kendine güvenmiyordur benim aklıma ilk bu geldi. Tabi bellide olmaz.

serpilcim neden yanagını bozduruyorsun kı dr oyle demısse dogrudur
nasıl yanagım büyük ya, onun adına sevimlilik derler güzellik derler genclik derler aaa

Arkadaşlar yazdıklarınız ve doktorun gerek yok demesi moral oldu fakat kafamdaki çelişkiler bitmedi.Allah pişman olacağım şeyler yaptırmasın.

hayatım sen zorla mı bozdurucan yüzünü??
otur bakim yerine
bak gözaltların çöker sora demedi deme

herkes elmacik kemikleri cikik olsun istio canim sende aldirmakmi istiosun =)

benim yanaklar ikinize de yeter.Arkadaşlar öyle bildiğiniz gibi değil, sanki ağzımın içinde şeker varmış gibi yanaklarım.Gülben ergenin yanaklarından bahsetmiyorum.benimkiler yonca evcimik gibi.çene de olmayınca tombik suratlı oluyorum.Az kilo alsam suratım arı sokmuş gibi oluyor.offf ki ne offf.keşke uzun kemerli bi burnum olsaydı.en azından sorunun çaresi var.ama benimkinin tam olarak çözümü bile yok.ne ameliyatı olmak gerekiyor

ne guzel mıllet yanak ekletıyor genc gorunmek ıcın
benımde yuzum genıs ama sadece yanaklarıö dolgun olsun ısterdım

selam

Son düzenleme:
benim yanaklar ikinize de yeter.Arkadaşlar öyle bildiğiniz gibi değil, sanki ağzımın içinde şeker varmış gibi yanaklarım.Gülben ergenin yanaklarından bahsetmiyorum.benimkiler yonca evcimik gibi.çene de olmayınca tombik suratlı oluyorum.Az kilo alsam suratım arı sokmuş gibi oluyor.offf ki ne offf.keşke uzun kemerli bi burnum olsaydı.en azından sorunun çaresi var.ama benimkinin tam olarak çözümü bile yok.ne ameliyatı olmak gerekiyor
Canım sana bi fikir madem çenen küçük, çenene yağ dolgusu yaptır o zaman yüzün yuvarlak dğil daha oval olur oval yüzde tombik durmaz hem yüzün daha çekici olur birde bunu konuş doktorlarla sevgiler bayanssulusmile

ya benimde aynı sorunum varrrrrrrrrrr !! elmacık kemiklerden bahseden arkadaşlarrr zaten dolgun yanak elmacık kemiiğini kamufle ediyorr yanak ince olsa elmacık kemiği ortaya çıkar.....nası kurtulucam bu yanaklarımdan kilo verincede gitmiyo ameliyatta olmak istemiyorum profil resmi gören beni kilolu sanıyor birde bütüne bakınca şokk :KK43:

Yüz egzersizi yapın o faydalı olabilir estetiksiz

X