son 3 ayda mide bulantısı bas donmesı korkuyorum

ayse48

Guru
Kayıtlı Üye
9 Ekim 2008
197
4
45
arkadaslar 31 haftalık ıkızlere hamıleyım ıkı gundur basım donuyor mıdem bulanıyor tansıyonum normal bu donemde sızlerdede oldunmu...

hamilelikte bas donmesine cok sık rasrtlanırmıs.rahim buyudugu icin.benim de bu sabahtan beri basim fena.internetten arastirdim eger cok siddetli ve surekli deilse endiselenmeyin.sizin rahminiz ikizlerden dolayi daha da cok buyuyordur.doktorunuz eminim sizi rahatlatacaktir.bence cekinmeyin arayin sorun.

mutlaka solunuza yatarak dinlenin yastık kullanmadan basınıza

iyi haberlerlerinizi bekliyoruz:))

bende de aynı sorun var canım baş dönmesi ve mide bulantılarım 33. haftamda arttı ama dün kontrolüm vardı hiç bi problem çıkmadı çok şükür gebeliğin ve hormonların doğal sonuçları korkma :)

28haftadayız inanılmaz mıde bulantım vardı .2yudum nane limon içtim bulantı sonlandı ama iğrençti kan kustum resmen ,mide kanaması sandık evdekıler bi telaş acile hazırlanırken yenı doğum yapmış komşumuz,bizi rahatlattı reflüdeki asit kaçagı ve kusmadaki zorlanma sonucu kan normalmiş.kendi doktorum dahıl 3doktor aynı şeyi söyledi içimiz rahatladı..bebişime bişi olmasında ben bunu da çekerım:)

bende 32 haftalık gebeyim aşırı başım dönüyor ve iştahsızım aynı ilk 3 ay gibi elevit viramimimide kullanıyrum doktorumda yurt dışında ne yapmslıyım bilmyrum ve 1 gün içinde 4 yada 5 kez sancım oluyor bu normslmi ?

Kizlar merhaba ben 5 haftalık hamileyim ve bu hafta yeni yeni baş dönmeleri ve mide bulantıları başladı kasiklarimda ve karnimda ağrılar oluyo midem surekli yaniyo gibi hissediyorum çubuk kraker sen başka bisey yiyemez oldum bi de ayva yiyebiliyorum bulantima çok iyi geliyo bunun dışında doktor bana medpamit diyr bi ilaç verdi kullanmamaya çalışıyorum ama gene de dayanamadigim zaman bulantı için kullanıyorum bütün bunlar beni çok halsiz ve bitkin kıldı enerji içeceği falan icsem bebegime zarar verir mj ????????

X