Silikon mr

my_babe

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Mayıs 2009
158
0
Bayanlar silikon ömrü ile ilgili bildikleriniz neler? Ben bir ömür gidiyor diye biliyordum ama burda en fazla 10 yıl olduğunu okudum, doğru mu başka böyle bilen var mı?

bir aksilik olmazsa ömür boyu zaten mentorun kutusunda ömür boyu garanti belgesi var doktorunuz silikonun kutusunu atmayıp verdiyse görürsünüz

benimki de mentor ama doktor kutu falan vermedi isteyemem heralde vermediğine göre atmıştır sanırım değil mi

Son düzenleme:
benimki de mentor..
bir yazı okuşumtum. ilk silikon 1960 lı yıllarda takılmış. takılan kişi 90 larda öldüğünde ahala aynı silikon varmış içinde.. umarım doğrudur..

Ben 4 gün sonra ameliyat oluyorum. Doktorum 10 yıl gibi bir sürede 1cm gibi kayma olur dedi. O zaman küçük bir operasyonla düzeltilir dedi. Silikona bir şey olmuyor sadece kayma oluyormuş.

ne kadar çok bu ameliyatı da olan var ya...ben de çok isterim ama icraat sıfır..
hem bedeninde bir yabancı madde bulunucak sürekli hem sert kalıcak ayrıca ameliyat kısmı da başlı başına bir olay ...
güzellik zor zanaat zemuszemus

ne kadar çok bu ameliyatı da olan var ya...ben de çok isterim ama icraat sıfır..
hem bedeninde bir yabancı madde bulunucak sürekli hem sert kalıcak ayrıca ameliyat kısmı da başlı başına bir olay ...
güzellik zor zanaat zemuszemus

senin dediğin 10 yıl öncesinin teknolojisiydi

güzelim taş devrinden kalmadık...biliyoruz neyin ne olduğunu..
gerçek göğüs gibi olmuyor silikon bu kadar basit ...

X