Göz Makyajı kirpik ve kaş uzatmak isteyenler mutlaka okusun!

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
ben cok rımel kullandıgımdan kıprıklerım cıkartırken dokuluyodu ama ben degısık kullanıyom ondan ama yerıne yenılerı gelıyo dıpten kucuk kucuk sımdı 2 tane daha cıkmıs bugun baktım kremden dolayıda olabılır daha ıkıncı gunum ama

kızlar toptan cevap vermeye çalışayım, marka olarak ben onu kullandığım için yazdım diğerlerini bilmiyorum ama içerik aynıysa eğer marka farketmez diye düşünüyorum. aktarlarda var ortalama 10 lira fiyatı. benimde göz altımda yağ bezesi oluyor minik minik, ama bu ürün ekstradan beze yapmadı bende, olanlar olduğu gibi duruyor ama cildim yağlı değil karma. yağlı ciltlerdeki etkisini bilemem. diğer kullanan arkadaşlar sonuçları yazsınlar lütfen, çünkü bir tek kişinin övmesiyle kimse ürün almak istemez. umarım bünyeye göre değişmiyordur sonuçlar. yanlız bende gerçekten işe yaradı, arpacık çıkan yerde senelerdir çıkmayan kirpiklerim çıktı daha ne isterim.

göz çevresinde kıl tüg çıkarmas inşallahhh kızlarr
birde onla ugraşmayalımmm:))))

Aaa gecen sene türkiyeden almistim.. Dogaci - Kayisi cekirdegi kremi .. Olurmu acabaa..?? Bi ara cildime kullaniyodum...

arkadaşkar ben de 2 gündür kullanıyorum da merak ettiğim şey;sürerken gözüme kaçıyor.acaba bir problem yaratır mı??göze kaçmadan nasıl sürürlür??

Arkadaşlar kaşlarınızı uzatmak istiyorsanız çam terebentin kullanın uzatın ve istediğiniz zamanda kuaföre gidin aldırın. Şöyleki benim kaşlarımı kavisli bir şekilde alıyordum ve düzenli bir kuaföre gitmediğimden artık biri diğerinden daha oyuk oluyordu uzamasına vakit kalmıyordu çünkü almazsam kötü gözüküyordu. Bende kuzenimden çam terebentini duydum, her yerde rahatlıkla bulabilirsiniz kaşımın birinin üst kısmında kıl yoktu şimdi çıktılar, çıkmayan yerlere ve ya uzatmak istediğim yerlere her gün sabah akşam olmak üzere sürdüm (Kulak çubuğuna bir iki damla damlatın) uzattım daha da sıklaştı boşluklar doldu çok şükür şimdi kaşlarımı düz olarak aldırıyorum tamamlanmasına da az kaldı . Kesinlikle ÇAM TEREBENTıN DıYORUM.

Arkadaşlar kaşlarınızı uzatmak istiyorsanız çam terebentin kullanın uzatın ve istediğiniz zamanda kuaföre gidin aldırın. Şöyleki benim kaşlarımı kavisli bir şekilde alıyordum ve düzenli bir kuaföre gitmediğimden artık biri diğerinden daha oyuk oluyordu uzamasına vakit kalmıyordu çünkü almazsam kötü gözüküyordu. Bende kuzenimden çam terebentini duydum, her yerde rahatlıkla bulabilirsiniz kaşımın birinin üst kısmında kıl yoktu şimdi çıktılar, çıkmayan yerlere ve ya uzatmak istediğim yerlere her gün sabah akşam olmak üzere sürdüm (Kulak çubuğuna bir iki damla damlatın) uzattım daha da sıklaştı boşluklar doldu çok şükür şimdi kaşlarımı düz olarak aldırıyorum tamamlanmasına da az kaldı . Kesinlikle ÇAM TEREBENTİN DİYORUM.

çam terebentinin saç çıkmasındada iyi olduğunu duymuştum hatta bir ara şampuanımada kaıştırıyordum.. Acaba kirpiklere etkisi olurmu? Bir arkadaş forumda hiç bir yğın kirpikleri qürleştirip uzatmayacağını yazmış :/ ben daha hiç bir şey denemedim bu yüzden ..

çam terebentin direk cilde sürülmemeli diye biliyorum. saç için bile 1 şişe şampuana sadece 2 kapak karıştırılıp kullanılıyor, o kadar yakıcı bir ürün, yani direk cilde sürmek ne kadar doğru bilmiyorum, isteyen deneyebilir tabide. ama kirpik için hiç ama hiç tavsiye etmem, göze kaçarsa sonucu ağır olabilir.

kullanmaya başlayan arkadaşlar yorumlarınızı alalım artı kreminde resmini eklerseniz ii olur ona göre alalım madem bukadar etkili bizde faydalanalım :)))

ben 3 gündür kullanıyorum şuan farkedilir bişey yok olursa haberdar ederim :icecream:

ayyy canım tam benlik yaaa. benim de kirpiklerim dökülür mevsimsel olarak.sonra vücudumda bi kaç yerde temreği denilen deri hastalığı vardı. hemen alıp kullancam. çok sağol

aman kızlar sakın çam terebetini yüzünüze falan sürmeyin bi kaç damla şampuanıma kattım o bil saç derimi yaktı kabuk kabuk oldu aynı şey arkadaşımdada olmuş acaba bendemi oldu diye düşündüm ama ondada olmuş demkki yakıcı bi yağ!!!!!

X