Göz Makyajı kirpik ve kaş uzatmak isteyenler mutlaka okusun!

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

loli_loo

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Mart 2008
42
1
41
Arkadaşlar tamamen başka amaçla kullandığım bir ürün tesadüfen farkettimki inanılmaz şekilde kirpik ve kaş uzatıyor.

bu ürün mecitefendinin kayısı kremi. evet ne alaka diyeceksiniz ama inanın uzatıyor:) ben cildim için almıştım ve bitkisel nasılsa diye göz çevremden sakınmadım sürerken, bir süre sonra kirpiklerim uzamaya başlamasına anlam veremedim:uhm: ama başka bir üründe kullanmıyordum. hatta sol gözümün alt kenarında defalarca arpacık çıktığı için kirpiksiz bir bölüm vardı. senelerce kirpik çıkmayan yerde şu an bir sürü uzun uzun kirpiğim var. yine aynı şekilde küsmüş kaşlarımda çıktı. acaba dedim ve anneme kullansana dedim 10 gün kullanmasıyla onunda kirpikleri çok belirgin şekilde uzayınca emin oldum. siteye sık giremiyorum sorularınız olursa takip edebilirmiyim bilmiyorum ama girmeye çalışcam. ancak anlaşılmayacak çok bişey yok sanırım. 15 gün akşam yatarken kirpik ve kaşlara dip ve uçlarına bu kremi sürüp yedirip yatın. bu kadar... ama yüzü tüylü olanlar YÜZÜNE SÜRMESİN lütfen bende onlarıda uzattı çünkü:eek:lmaz:

not 1: bu arada bacaklarımda deriden çıkamayan ince tüyler oluyordu ve kıl dönmesi gibi kırmızı kabartılar yapıyordu, onlarada sürdüm güçlenen tüylerden bir kısmı dışarıya çıkabildi ve kabartılar azaldı böylece:teytey: kısacası bu krem tüy güçlendiriyor.

not 2: fiyatı 12,5 tu 10 liraya aldım, sadece kirpik ve kaş için kullanacaklar oldukça büyük bir kutu. ama mükemmel kokuyor...:lepi:

evet canım kayısı çekirdeği kremi, sarı bir kutuda. ben kayısı yazmışım pardon:) ama gerçekten kısa sürede ve çok güzel uzatıyor. kesinlikle tavsiye ederim. ne hint yağı ne badem yağı bu kadar belirgin sonuç vermemişti...

gercekten güsel bişeymiş ama herkeste aynı etkiyi gösteriyomu acaba..benmde kaşlarım küstü çıkmıyo artık bunada faydası olurmu..bana bi cvp verin lütfen..

hıımm bence denemeye değer ilaç değil krem neticede 10 gün deneriz olmadı bırakırız. yani bence bitkisel bişe çookta korkmamak lazım. denemeliyiz ve etkilerini yazmalıyız.:)

bu bahsettiğiniz yağ evet yüzde tüylenme yapıyor benim bir arkadaşım yüzüne iğneli epilasyon yaptırdığı halde bu yağdan kullandıktan sonrra yüzünde tüyler çıktı

bu deme oluyorki kaş ve kirpik çıkarır bu yağ azmederse kaydirigubbakcemile3

bu krem vazelin gibi bişi mi? ben de bugün aldım da kayısı yağı, kayısı çekirdeği yağı ve vazelin içeriyormuş görüntüsü de vazelin gibi.. benim aldığım mecitefendi değildi ama farkeder mi ki?

canım..ben bugün kayısı çekirdeği kremi aldım fakat mecitefendinin değil...bulamadım çünkü..birşey farkeder mi acaba..hatta az önce kullanmaya bile başladım..cevap verirsen sevinirim..aldığım kayısı çekirdeği kreminin resmi işte bu...

Son düzenleyen: Moderatör:
Kullananlar lutfen paylassin kaslarim icin badem yagi ve hint yagina basladim ben de. Umarim ise yarar. Eger memnun kalanlar olursa ekstradan bu kremi de kullanirim daha da faydali olur saniyorum

bende bugun aldım kızlar bugun gece baslıcam bakalım nolcak ama hemen emıyo elıme surdum guzel bı kreme benzıyo

arkadaşlar bende kullanmak istiyorum, son dönemde kirpiklerim çok dökülmeye başladı.
hatta bu krem göz çevresinede rahatlıkla kullanılabiliyormuş diye okudum. yanlız deneyen arkadaşlara bir sorum var:
bu krem göz altında yağ bezesi yaptımı sizlerde?
yanlış kullandığım ürünlerden bir sürü yağ bezem var ve başka olsun istemiyorum. :sinifsinif: cevaplarınızı bekliyorum.

bence yag bezesı yapmaz cunku zaten goz altı ıcınde kullanılan bı krem bıde emıyo zaten hemen

X