bebiş

canım benimde şuan bebişim yok bende yeni dış gebelik geçirdim8 ay denedikten sonra olmuştu.adet olmayı bekliyorum şimdi.doktora gideceğim rahim filmi çektircem yani asıl uğraş benim için yenibaşlıyor.allah isteyen herkese versin.içindede bizlere inşallah en kısa zamanda.sen tedavimi görüyosun?

Arkadaşım bebeğini kaybetmene inan çok çok üzüldüm.Sana teselli olurmu bilmiyorum ama ben 1,5 yıldır cocuk sahibi olmaya çalışıyorum ama olmuyor.Sen normal yollardan hamile kaldıysan en azından çocuğun olabileceğini biliyorsun.Ama yinede Allah yardımcın olsun Allah böyle bir acıyı tekrar yaşatmasın sana.İnşallah ikinci çocuğuna kısa zamanda sağlıkla kavuşursun.Herşeyden önemlisi doğacak çocuğunun ve tabiki senin sağlıklı olman. Unutmaki hayat herşeye rağmen devam ediyor ve insan herşeye tüm acılarada alışıyor

Canım ben1,5 yıldır tedavi gördüm.Rahim filmide çektirdim temiz çıktı.yumurta takibine alındım, çatlatma iğnesi oldum ama işe yaramadı.Şimdi tüp bebek merkezine gidicem ve inşallah herşeye yeniden başlamam çünkü inan buna gücüm kalmadı.Dediğin gibi sen daha başındasın ama dilerim seni tedavin benimki kadar uzun sürmez ve en kısa zamanda bebişini sağlıkla kucağına alırsın sabır tedavinin en temel ayağıdır tecrübelerime dayanarak söylüyorum inan

canım bebegini kaybetmişsin sanırım başın sagolsun bende kaybettim 6 aylıktı kızım melek oldu ....

X