Cilt Bakımı Ürünleri kızlar eyyüp sabri tncer in gülsuyu nasıl asizce,kullanan var mı???

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
E

EU1

Ziyaretçi
kızlar bugün eczaneden aldım da kullanan var mı,sonuçlar nasıl acaba?????doğal mı bir de????

Yurt disinda yasiyorum gecen sene almistim inan ki ZEMZEM suyu gibi gidim gidim kullandim aklim gitti bitecek diye sonuc=kullanmamdan 3 gun sonra esim yüzüne ne sürüyosun sen nurlanmissin dedi.1ay icinde gözle görünür degisiklik oldu.Karma bir cildim var cilt temizliginden sonra gül suyunu tonik niyetine yüzüme sürüp bekliyorum daha sonra kremlerimi sürüyorum.Kesinlikle tavsiye ederim

Unutmadan sölimde kuru ciltlerde gül suyu iyi degilmis dahada kurutuyormus.Hadi kolay gelsin nurlu nurlu gezesin insallahh :nazar:

sağol bebeğim zaten kokusu da süper sürdüm yüzümü baya bi yumuşattı dediğin kadar var sanırımkaydirigubbakcemile2

Bende bir lavanta kolonyası aldım. Böyle bir rahatlama olamaz. Eşim dala geçti benimle bumu rahatlatıcak diye, eline yüzüne sürdü, aradan 10 dk geçti geçmedi gözleri kaymaya başladı. Gece yatmadan elinize, bileklerinize, yüzünüze falan sürün deliksiz bir uyku sizin olsun.

X