Çocuk Hastalıkları kızzlar ya oğlumun burnu tıkalııı:(((

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği

demircik

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2009
646
2
43
kısslar oğlum 5.5 aylık dünden beri burnu tıkalı devamlı damla sıkıyorum fizyodese yada anne sütü sıkıyorum açılıoo bu defada akıyo yazıkk ya küçücük burnu çekmeye çalışıyo görrsenis tatildeyisde doktorunu aradım peditüs diye şurup verdi bakalım birde gece vicks yapcam odaya koycam geçermi yaaa ilk defa hasta oluyor yazık yinede sesi çıkmıyor yawru kuşum maaşallahh gece çok huzursuzdu ama tıkandıkça uyandı çocuğum başka tavsiyenis varsa yapayım nasıl geçecek ilaç dışında siz ne yaptınıs bebeğinize hasta olunca???bu arada dişleride dört tane oldu teyzeleriii ondanda olabilir dimi mafoldumben

allah sana bagıslasın oglunu daha cok ufakmıs ya..
dılerımkı duzelır eger bıraz buyuk olsaydı buhar tamponu yapardın..
gecmıs olsun canım..

oğlumun doğduğundan beri sürekli tıkalı.günde 3 defa burun temizleriz.doktor sprey verdi onunla yumuşatıp aspiratörle çekiyordum sen de öyle yapsana diğer türlü bir faydası olmuyor spreyin.şimdi ise sprey kutusuna su dolduruyorum o şekilde yumuşuyor.devamlı ilaç vermektense suyla yaparım diye düşündüm.çünkü burun spreyleri bir süre sonra bağımlılık yapıyor.geçmiş olsun

amin kar'cım teşekkür ederim ilgin ve güzel dileğin için:))evt yasenya'cım haklısın bir süre sonra bağımlılık yapıoo bende o yüsden anne sütü sıkıyordum günlük tıkanmaları olduğunda ama demirin pek tıkanmıyordu ya burnu dün baya bi tıkandı genizide tıkalı sanırım yazık hırıldıyo tıkanıklığı açınca düzelo yine çok gıcık ya uyumadı akşamüstü baya bi uğraştım gözleri kapanıo ama yok dalamadı sonra ilacını getirdi dedesi verdim emzirdim uyudu halada uyuyo valla dün geceden beri bu kadar uzun uyumamıştı iyi gelecek sanırım birasdan odaya buğulu sıcak su koyacağım oda açar gecede uyusun bari off çok gıcık yaaa:KK43:(((((( mafoldumben

ayyyyyy yavrunu yıyımmmopuyorumnanaktankuçuk burnu tıkanmış ya kıyamam hiççç..allahım şifalar versın demrciğee..inş düzelir canım ya endıselenme blö:Saruboceq:e böle buyucekler işte..insanın içi erıo valla onlara bısecık olmasınnn..

canım geçmiş olsun petitus surubun özelliği burun mukozasını açıp mikrobun kulaga yaada bogaz inmesni
engelliyor sıcak buhar değilde bebğinin bulundugu odada sogukbuhar mak calıstır gece boyunca bide uyku verir bu surup rahatlatır
burun tıkanıklıgı içinde eniyisi burna anne sütü sıkmak
elma kabugu ve ıhlamuru kaynatıp 3-4 kasık verebilirsin bogazlarıda yumusar
tekrar geçmiş olsun kıyamam

saool m.joycum cnm bnm hemşerimmm bende senin miniş bebişini yerimmmm:))))cnm tırtılım sende saolll valla haklısın bu ilaç süpermiş çokk iyi geldi uyudu gece terledi hep değiştirdim üstünü ama tıkanıklığı azaldı hırıldaması geççti ya tatildeyim şuan o yüsden imkanlar kısıtlı buhar mak. fln evde ama bu ıhlamurla elmayı deneyim hemencik saolasın cnm teşekkürlerr kaydirigubbakcemile5

saool m.joycum cnm bnm hemşerimmm bende senin miniş bebişini yerimmmm:))))cnm tırtılım sende saolll valla haklısın bu ilaç süpermiş çokk iyi geldi uyudu gece terledi hep değiştirdim üstünü ama tıkanıklığı azaldı hırıldaması geççti ya tatildeyim şuan o yüsden imkanlar kısıtlı buhar mak. fln evde ama bu ıhlamurla elmayı deneyim hemencik saolasın cnm teşekkürlerr kaydirigubbakcemile5

ben tesk ederim canım daha iiolmasına cok sevindim demirciğin allahım acil sifalar versinopuyorumnanaktan

X