Gastroenteroloji - Sindirim Sistemi Hastalıkları İshal ve Karın ağrısı

filizim

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2007
4.706
17
40
Arkadaşlar 3 gündür ishal ve karın ağrısından şikayetçiyim dün doktora gittim serum taktılar ilaç falan verdiler ama hala karnım ağrıyo.Gıda zehirlenmesi olmuş.Böyle bir durum yaşayan oldumu aranızda?Bu kadar zor mu oluyor bu?:1no2:

filizim bendede aynı dert var ama benim ishal bir geçiyor bir geliyor anlamadım neden oldu, 3 gündür karın ağrısı var bağırsaklarım horon tepiyo sanki durup durup sancı giriyor. hafifte bulantı var ama doktora gitmedim daha bekliyorum geçer diye, sende ankaradaymışsın acaba sulardan falanmıki salgınmı var nedir. ben çeşmeden su içiyordum 2 gündür içmiyorum. geçmiş olsun canım...

Benim ishal bugün geçti karın ağrısı da az var.ınşallah hepsi de geçer tamamen yarın ehliyet sınavım var.Sanada geçmiş olsun canım evet bende Ankaradayım ama biz zaten çeşmeden su içmiyoruz.Yediğim bir şeyden oldu galiba banada...Ama sende ihmal etme git bence...

filizim bendede aynı dert var ama benim ishal bir geçiyor bir geliyor anlamadım neden oldu, 3 gündür karın ağrısı var bağırsaklarım horon tepiyo sanki durup durup sancı giriyor. hafifte bulantı var ama doktora gitmedim daha bekliyorum geçer diye, sende ankaradaymışsın acaba sulardan falanmıki salgınmı var nedir. ben çeşmeden su içiyordum 2 gündür içmiyorum. geçmiş olsun canım...

Benim ishal bugün geçti karın ağrısı da az var.İnşallah hepsi de geçer tamamen yarın ehliyet sınavım var.Sanada geçmiş olsun canım evet bende Ankaradayım ama biz zaten çeşmeden su içmiyoruz.Yediğim bir şeyden oldu galiba banada...Ama sende ihmal etme git bence...

kızlar aynı şikayetler bendede var ne yaptınız geçmesi için

yoğurda nişasta karıştırıp yediniz mi ishali geçiriyor diye biliyorum...geçmiş olsun

Ya kizlar,

gecen hafta esimle disarda iftar actik ve sonrasinda evde bir kötü oldum sormayin..Gece bir sanci bir sanci..üsüttüm sandim, sicak su tulumu koydum belime ve karnima ama gecmedi..sonrada ishal oldum..! Aha gecer, aha gecer derken...sancilarim azaldi ama yinede 1 hafta gecmesine ragmen ishalim kesilmedi..! Doktora gitmedim ama eczaneden migde & ishal ilaci aldim..! Anlamis degilim yaaaaaa....bir ishal icinde dokt. gitmek isime gelmiyor iste...!

Bilgisi olan varmi? Süre normal mi?

Canım sürer kesinlikle doktora git yoksa geçmez gıda zehirlemesi olmuştur..

gecmıs olsun doktora gıt benımde bı kez oyle oldu butun testlerı yaptılar temız cıktı ama 1 hafta olmustu gıttıgımde az daha kalsam oluyodum vucudunuzda hıc su kalmamıs ayakta olmanız mucıze dedıler ama ben psıkolojık olarak da ıshal kabız olundugunu duydum cunkı mıkrop cıkmadı malum ama bu kulaktan duyma tabı o zaman ılac verdıler falan

4 gündür çekiyorum. Bugün dr.a gittim. dışkıda mikrop analizi istedi.Labaratuardan sonuç bekliyorum..

X