Dudak Makyajı Dolgun dudaklar

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)

MissLavinia

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2007
491
54
İlk bakışta erkeğin dikkatini çekicek en önemli şey dudaklardır ,

Dolgun dudaklar için kür şu şekilde yapılıyor , Öncelikle birazcık balı ve Birkaç damla zeytinyağını iyice karıştırdıktan sonra , dudaklarımıza diş fırçası ile uyguluyoruz.Evet yanlış duymadınız diş fırçası ile yaptığımız doğal maske yi dudaklarımıza uyguluyoruz..

Bir hafta boyunca kürü uyguladıktan sonra dudaklarınızdaki dolgunluğun arttığını gözlerinizle görebilirsiniz , ama değişim seviye seviye olcağından , o süreç boyunca sizi görmeyen biri kesinlikle farkedicektir.

Böyle bir yazı okudum ve paylaşmak istedim..Ben bunu deniycem bakalım nasıl olcak 1 hafta sonra farkedilebilir diyo..:1closedeyes:KK70:eneyen var mı ki acaba?:1rolleyes:

yaklaşık bi senedir her dişlerimi fırcaladıktan sonra diş fırcasıyla dudaklarımın söyle bi üstünden geciorum hem ölü deri temizlenmiş oluo cevremdeki herkes dudaklarımın botokslu giib durdugunu söylüo:)

Ben dudaklarımı nazikçe fırçaladıktan sonra bal uygulardım o fırçalama esnasında bir yanmayla beraber hafif bir şişlik oluyordu,
bunu ilk kez duydum eğer sağladığı dolgunluk kalıcıysa gerçekten hoş...

yaklaşık bi senedir her dişlerimi fırcaladıktan sonra diş fırcasıyla dudaklarımın söyle bi üstünden geciorum hem ölü deri temizlenmiş oluo cevremdeki herkes dudaklarımın botokslu giib durdugunu söylüo:)

canım aynı işlemi bende uyguluyorum devamlı. bazen mentollü diş macunuyla bile fırçaladığım oluyor. cidden fırçaladığım dönemlerde dudaklarımda hiç çatlama olmuyor.çünki ölü deriler gidiyor:))))
artı olarak kullanmadığınız bir diş fırçasıyla arada yüzünüzüde fırçalayın. sonuç çok hoşunuza gidecek :)):lepi:

benim dudaklarım da çok ince.., hep dolgun dolgun dudaklarım olsun istemişimdir :p
yöntemi hemen deniycem. teşekkürler :)

ay ben bunu diş fırçası olmadan yaptım :KK70: :KK70: :KK70: işe yaramadı pek bende yardmcı bişey olmadan bu dudaklar bu balı nasıl emer diyorum ya benm dudaklarım normal ama ruj sürünce çok şişiyor ben ruj sürmeden doğal şişmesini ,istiyorum ya :KK70:

ay ben bunu diş fırçası olmadan yaptım :KK70: :KK70: :KK70: işe yaramadı pek bende yardmcı bişey olmadan bu dudaklar bu balı nasıl emer diyorum ya benm dudaklarım normal ama ruj sürünce çok şişiyor ben ruj sürmeden doğal şişmesini ,istiyorum ya :KK70:

ben botoks yaptırcam sonunda yaaa....çok ince diil dudaklarım ama gıcığıma gidiyo:KK70: neyse önce bi deneyelim fırçalamayı...

X