"Terk etmek ne kadar kolay,sen kolay olan setin."bunu yaayanlar var m??

DeliMavi

Nirvana
Kayıtlı Üye
6 Ekim 2008
1.287
7
kızlar karşınızdaki insan zora gelince sizi terkedip gittimi?arkadaşım bunu yaşadı da,Allah kimseye yaşatmasın.kız çok üzgün,bugün görüştük bir ay geçti üstünden ama atlatamadı iştesenağlama
hiç bu duruma düşen oldumu?:gitme:

Son düzenleme:
terk etmek ne kadar kolay
sen kolay olanı seçtin
önce benden sonra senden
sonrada aşkımızdan geçtin aşkımızdan
yıkılası demem sana
yıkılmaki ölmeyesin
neler çeker,insan neler neler
bir düşki sende bilesin
her sevgide bin ah ettim
gençliğime eyvah ettim
bilmem ki ne günah ettim
bilemem bilemem gülemem ben yalan dünyada
tanrım sonsuz sevgi versin
kalbin tapar gibi sevsin
dilerim benden fazla sev
sev ki sende gülmeyesin,gülmeyesin
köşe bucak aramayı
bir ümide sarılmayı
öğren aşkla avutulmayı
öğrenki zormuş diyesin
her sevgide bin ah ettim
gençliğime eyvah ettim
bilmem ki ne günah ettim
bilemem bilemem gülemem ben
yalan dünyada......

Dün gece erkek arkadaşım kıskançlığımdan vazgeçmem dedi
Bende o zaman ayrılalım dedim ve ayrıldık
Demek benden vazgeçmesi daha kolaymış
İnan o yüzden hiçmi hiç üzülmedim
Çünkü onun için üzülmeye değecek bir insan değilmiş
O kadar seviyorumlar,beni bırakmalar,hayatımın anlamısınlar nerde kaldı???
Gün geçtikçe daha çok sevdiği için daha çok kıskanıyormuş meğer
Ama sevgi yetmiyo işte,ben onun yüzündem eğitimimi yarıda bırakıyordum nerdeyse
Asla ama asla kimse sizi kendinizden daha çok sevemezmiş bunu anladım.
Artık hiçkimseye güvenmiyorum,hele ki erkek milletine sakın sonsuz güvenmeyin :kahve:

arkadaşım sevgilisiyle evlenmeyi düşünüyordu,ailesi daha istenmeden çocuk için olumsuz düşünmüşler.o da kızı bıraktı hemen pes ettikötükedihüso

Son düzenleme:
1 sene önce ben yaşadımm.... atlattımmı atlattımm:):) o ayrıldığımızdan 1 ay sonra nişanlandıı herhalde kısa bir süre sonrada düğünü olurr

Dün gece erkek arkadaşım kıskançlığımdan vazgeçmem dedi
Bende o zaman ayrılalım dedim ve ayrıldık
Demek benden vazgeçmesi daha kolaymış
İnan o yüzden hiçmi hiç üzülmedim
Çünkü onun için üzülmeye değecek bir insan değilmiş
O kadar seviyorumlar,beni bırakmalar,hayatımın anlamısınlar nerde kaldı???
Gün geçtikçe daha çok sevdiği için daha çok kıskanıyormuş meğer
Ama sevgi yetmiyo işte,ben onun yüzündem eğitimimi yarıda bırakıyordum nerdeyse
Asla ama asla kimse sizi kendinizden daha çok sevemezmiş bunu anladım.
Artık hiçkimseye güvenmiyorum,hele ki erkek milletine sakın sonsuz güvenmeyin :kahve:

bende olsam senin yaptığını yapardım,aşırı kıskanç bir erkekle yaşamak çok zor,böyleleri hayatı çekilmez kılıyor:nazar:

bu arada 3 yıl çıkmıştık.. sözlenme kararı aldığımız bir dönemde yaşadım ben tüm bunları... yane herkes kesin evlencekler gözüyle bakarken

bence severek ayrılanlar,başkalarıyla asla mutlu olamıyorlar.aklı eskisinde kalıyor...-tatlicadiarzu-

canım biz boşnağız ve onun bilinçaltına hep işlemişler inceden boşnakların adetleri zordur.. onlardan kız almak kolay olmaz diye... kendide çok defa dedi bana bunu. sanırım bu biraz korkuttu.. bu arada üzerinden 1 sene geçti ama hala mailleri devam ediyor... ben cvp vermiyorum.. hatta bir mailinde nişanlıyım mutluyumda ama snei unutmak zor diyordu... ben direk siliyorum mailleri... amaokuyunca kötü oluyor insan....

canım biz boşnağız ve onun bilinçaltına hep işlemişler inceden boşnakların adetleri zordur.. onlardan kız almak kolay olmaz diye... kendide çok defa dedi bana bunu. sanırım bu biraz korkuttu.. bu arada üzerinden 1 sene geçti ama hala mailleri devam ediyor... ben cvp vermiyorum.. hatta bir mailinde nişanlıyım mutluyumda ama snei unutmak zor diyordu... ben direk siliyorum mailleri... amaokuyunca kötü oluyor insan....

seninle beraber olmaya başlarken bilmiyormuydu boşnak olduğunu,o seni asla unutamaz emin ol buna,yazık etmiş ikinizede:eek:lmaz:

işte bende böylelerine sinir oluyorum.ama alma mazlumun ahını,çıkar aheste aheste:eek:klava:

ilahi adalete okadarinanıyorumkiii...ben gelipistiycekleri zaman abime söylemiştimm... babam olmadığı için abim 1ay konuşmadı benle masaya oturduğumda kalkıyordu sürekli trip yapıyordu... en sonundada gelsin tamam dedi... sonrada ayrılık oldu zaten...

seninle beraber olmaya başlarken bilmiyormuydu boşnak olduğunu,o seni asla unutamaz emin ol buna,yazık etmiş ikinizede:eek:lmaz:

biliyordu tabii... şimdi halamı amcamı öle birşey işte onun torunuyla nişanlı... insanlar genelde kendi çevresi dışındakilere pek olumlu bakmıyorr evlilik olayında..ailesininde mutlaka etkisi olmuştur..

bütün çabalar boşa gitti yani,canım boşver demek ki sıkıya gelemeyen bir insanmış.böyle insanla evlilikte olmaz.inşallah senin sevgine layık birini bulursunopuyorumnanaktan

bütün çabalar boşa gitti yani,canım boşver demek ki sıkıya gelemeyen bir insanmış.böyle insanla evlilikte olmaz.inşallah senin sevgine layık birini bulursunopuyorumnanaktan

:):):) herşeyin hayırlısı tabiki...ama pişmanlık çok lanet bir duygu.. ben herşeyi silip attım bir tek o kaldı içimde... ama dersoluyor insan:):):)

X