Çatlaklar Lıerac phytolastıl çatlak kremi

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri

Rengeyigi

Guru
Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2009
2.987
2.598
LIERAC PHYTOLASTIL ÇATLAK KREMİ ni kullanan var mı arkadaşlar..internetten araştırdım sonuçların tamamen geçmesede yok denecek kadar azalttığını söylüyor kullananlar.. bazı yorumlarda tamamen geçtiğini yazmışlar ama birazda pahalı geldi..varsa kullanan yada fikri olan yorumlarınızı alabilir miyim.. :nazar:

Ben kullandım canım sonuç sıfır çatlak......yalnız ben badem yağı-kayısı ve susam yağı karışımıda kullandım...hangisi faydalı oldu bilmiyorum ama hiç çatlağım olmadı...

önlüyor canım hiçbir çatlak kremi olan izleri tamamen geçirmez zaten...ama internetten ben bulmuştum öyle bi krem adını unuttum ama fiyatı geçen yıl 300 ytl idi..madonna falan kullanıyomuş 10 yıllık çatlakları bile geçiriyomuş öyle duydum istersen eczaneler yurtdışından getirtiyomuş o kremi...

banada doktorum tvsıye ettı . bnde eczendn sıparıs ettm. dha bı kc gnden berı kllanıyrm ıns sonucnuda gorurum

inş işe yarar..olumlu yada olumsuz sonuçlarını merakla bekliyorum fisfisfis bu arada herkese buzla masajı herkese tavsiye ediyorum kesinle faydası oluyor bende baya oldu 2 haftadır her akşam devam ediyorum ve sonuçları şimdilik iyi zemuszemus

ben yaklaşık 1haftadır lierac kullanıyorum. göğsümde hafif çatlamalar vardı görünümünde azalma oldu diyebilirim. bel kısmımdada var ama onlar göğsümdekilere göre çok dha belirgindi. sanki yavaş yavaş düzeliyolar gibi. bakalım düzenli kullanıyorum umarım ii bi sonuç alırım. eczaneden 60tl ye aldım. bide bunun ampülü varmşş 79 tl oda. özellikle oluşmuş olan çatlaklar içinmiş. onuda almayı düşünüyorum.

doğumdan 4 yıl sonra kullandım ve hiç düzelmeyecek sandığım derin çatlaklarıma inanılmaz şekilde iyi geldi, yanlız ben iyileşme sürecini biraz hızlandırdım..içindeki prospektüste masaj yaparak yazıyordu, bende şu bildiğimiz küçük el masaj aleti ile yaptım ve hala ampulu ve masaj aletini birlikte kullanıyorum, (yeni çatlakların olşumunu engellemek için) ilk 6-7 ayda etkisini görebiliyorsunuz ve sabah akşam düzenli yapmak zorundasınız. 2 ayda düzelmesini beklemek o kadar derin çatlaklar için mucize olur.

ayrıca önemli bir nokta; derin çatlaklar için kesinlikle ampulü seçilmeli jelin sadece hafif olan çatlaklarda yada oluşmasını engellemekte faydası var...

ben kullandım .4 aylık hamıleyken başladım.şuan 8 aylık hamıleyım.çok duzenlı kullandım pahalı olmasına rağmen kullandım.ama sonuç negatif kaşınıyorum ve çatlıyorum.oluşmaya başladı.sinirlerım çok bozuk.

ben buzla masaj yapıorum gece yatmadan önce geçeceğine sair bi umudum yoktu ama badem yağıylada masaj yaptım. şimdi annem bile çok şaşırdı ama inanılmaz azaldı.. derin çatlaklarım vardı benimde şimdi silikleşti.tabi tedaviyi aksatmadan yapmak lazım. hiç birimiz tamamen geçmesini bekleyemeyiz ama azaldığını görmek bile mükemmel..zemuszemus

esim turkiyede ben de yeni hamileyim,arayip soledim,aldi bile.65tlye almis.hemen gorumcem de istedi.onun da 2 cocugu var,karinda degil de en cok yanlara taraf catlaklari var,cok derin degil ama kompleks yapmis kendine bir kere.onun icin 2 tane aldik.bakalim nasil ise yariycakmi...

ben kullandım .4 aylık hamıleyken başladım.şuan 8 aylık hamıleyım.çok duzenlı kullandım pahalı olmasına rağmen kullandım.ama sonuç negatif kaşınıyorum ve çatlıyorum.oluşmaya başladı.sinirlerım çok bozuk.

aynı durumdayız.Canım.Bence çatlamayanlar kremden değil genetik miraslarından çatlamıyor.:teselli:

X