Saç Kesim Şekilleri geniş alın/geniş alınlılara göre saç kesimleri ve kahküller

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel

sophronie

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2009
912
264
kızlar ya, benim alnım çok geniş. kahkülsüz, perçemsiz saç kullanamıyorum çok çirkin duruyor. öyle dümdüz saçını geriye atanlara öyle özeniyorum ki..

alnımı daha dar gösterebilecek kahkül modellerini ve geniş alınlı ünlülerin resimlerini
paylaşalım lütfen.

şimdiden teşekkürler :)

bence yüz şeklinin de önemi var önermemiz için tek alına göre yanıltabilir diye düşünüyorum . Benim kardeşimin alnı da açık geriye de kullanıyo cok hoş oluyo kahkul tarzı da alın kenarndan snra uzayan cenede ön kısım saclar biten modeller kullanıyo geriye attığında da mutlaka yanlardan sac cıkarıo alnı üçgen göstericek sekılde

geniş alınlıysan kesinlikle kakül çok güzel duruyo bende geniş alnımdan şikayetçiyim çözümü kakülde buldum..

ya kakül hem çok kullanışlı hemde çok uğtaştırmayı gerektiriyo ben kestiriyorum 1ay bile ololmadan pişman oluyorum

ben kaküllerimi her gün yıkıyorum ardından aşağı doru kurutuyorum ve en son da düzleştiriciyle düzlüyorum yani kakülleriyle benm kadar uğraşan yoktur herall:eek:

saçın düzse işin kolay kahkül bencede ama kıvırcıksa kahkül zor olur. saçını yandan ayırabilirsin ya da zikzaklı ayırıp kullanman daha iyi olabilir

benimde alnım cok geniş kahkuldende percemdende bıktım amamafoldumben
bende saclarımı arkaya atmak istiyorum ve takıntı oldu herkesin alnına bakyorum artık

ben de alnı geniş ve kahkül yakışmayanlardanım.. malesef saç ayrımını yandan yapıp saçı öne alıyorum kat kat.. kahkülden daha iyi çözüm aslında.. kahkülü uzatmak çok dert çünkü, kullanmak bakmaksa ayrı dert

benimde alnım çok geniş eğer saçlarınız düz değilse (benim gibi) kahkül klullanmak bir eziyet orası burası kıvrılıyo bende artık yandan ayırıyorum kakül boyunda ama geniş olduğundan baya bi yandan almak zorunda kalıyorum

slm .. benimde alnım çok geniş , ashley simpson diye bir şarkıcı var google da aratırsan resmini görürsün onunda alnı geniş ve saçlarını yandan ayırdığı bir modelde kestirmiş , ben aynısını kestirdim inanılmaz güzel oldu kullanımıda rahat çünkü kahkül kadar kısa değil hemde alnımı kapatıyor , etraftanda olumlu tepkiler aldım , bence bir bakmanda fayda var belki hoşuna gider , ben buraya resim eklemeyi beceremiyorum yoksa kuaföre götürdüğüm resmi eklerdim

Jennifer Love Hewitt

gördüğünüz gibi alnı normalde çok açık, ama kahküllerle süper oluyo. zaten ne yapsa güzel, çok beğeniyorum yaa:asigim:

jenniferlovehewittjm.jpg

bunlar da değişik kahkül modelleri

jenniferlovehewittc.jpg
jenniferlovehewitts.jpg
00000370012007011516184.jpg

merhaba, ben yeni üye oldum bu siteye. benim alnım forumda yazılanların aksine gayet dar ve bende kakül bırakmak istiyorum fakat yakışmayacağını düşünüyorum.bir öneriniz var mı ?

evet arkadaslar alnım çok değil ama yinede dar geniş alın istiyorum ve bana yakısacğından çok eminim yüzüm uzun ve geniş ama alnım dar alnım geniş ama tüyler kapatıyo ne yapmam lazım ?

Bence boşuna kuruntu yapıyosunuz ben geniş alınlı olup kakül kullanmadan alnını sergileyenleri çok hoş buluyorum özeniyorum hatta benim de alnım geniş olsa diye :KK1:

Bence boşuna kuruntu yapıyosunuz ben geniş alınlı olup kakül kullanmadan alnını sergileyenleri çok hoş buluyorum özeniyorum hatta benim de alnım geniş olsa diye :KK1:
aynen bende özeniyorum geniş alınlılara çok isityorum lazer ile alınması mümkünmüdür acaba alnımda tüyleri:KK50:

X