Saç Rengi ve Saç Boyama doğal yolla sarı saçlar...........

lugesya61

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2008
292
0
37
Doğal yolla sarı saçlar

Son yıllarda gelişen teknoloji ile birlikte saç boyalarının da saçlar üzerinde olumlu etkisi gelişmiş olmasına rağmen çeşitli sebeplerden dolayı bazılarımız yine de saçlarını boyamak istemezler. Özellikle saçlarını sarıya boyatan kadınlarımızın boya zamanı geldiğinde saç diplerinde ki görüntüden çok sıkıldıklarını biliyoruz.

Kuaförde geçirilecek uzun zamanlar ve ödediğiniz yüklü paralardan tasarruf etmek istiyorsanız işte size önereceğimiz çok güzel bir çözüm. Kendi kendinize doğal yöntemlerle saçınızı rahatlıkla açabilirsiniz. Üstelik te besleyerek. Ne mi yapacaksınız? İşte reçetesi:

Gerekli malzemeler:

100 gram ıhlamur

Yarım litre su

Ihlamuru yarım litre suda iyice özü çıkacak şekilde yaklaşık 20 dakika kaynattıktan sonra süzün. Elde ettiğiniz suyu saçınıza sürün. Islattığınız saçınızı güneş altında kurutun. Saçınızı kuruturken taramaya özen gösterin. Bu işlemi istediğiniz sıklıkta yapabilirsiniz.

Hadi denemeye! alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis

papatya suyu ve oksijenli suyu duymuştum ama ıhlamuru duymamıştım. denemek lazım. teşekkürler:))

ne kadar süre yapmamız gerek sonuç almak için?
mesela papatya suyunu en az 1 hafta düzenli olarak yapmak gerekiyordu..
ilk denemede hemen sonuç alınmaz heralde..
CADIARZU

ne kadar süre yapmamız gerek sonuç almak için?
mesela papatya suyunu en az 1 hafta düzenli olarak yapmak gerekiyordu..
ilk denemede hemen sonuç alınmaz heralde..
CADIARZU

Ben zaten sarışın olmama rağmen temmuz ayından beri saçlarım ancak şimdi altın rengi oldu canım yani değil 1 hafta 1 ay bile az :)

Ben zaten sarışın olmama rağmen temmuz ayından beri saçlarım ancak şimdi altın rengi oldu canım yani değil 1 hafta 1 ay bile az :)

diğer konuya da yazdım yorum canım başkaları 5 gün yapıp saç renginin açıldığını söyleyince ben de yuvarladım 1 hafta yazdım buraya
ama senin yorumunu okudum 55 gün yapmışsın, mantıklı gelen de bu zaten, papatya suyu yaptığım günlerde elimdeki şişeye bakıp ''ya bu bi bitkinin suyu!'' diyodum, ''nasıl açsın saç rengini 5 günde!''...
malesef güneş altında o kadar fazla bekleyemem o yüzden bıraktım papatya suyunu :1no2:

ya arkadaşlar güneş altında beklemeden yapılacak bi yöntem yok mu ben kapalıyım ve kimsenin görmeden duracağım bi yerim yok napcas?

X