Babasına müjdeli haberi nasıl verdiniz?

biz henüz bebek istemediğimiz için eşim çok bozuldu,hatta kızdı bile,bu ne ya ceketimi atsam hamile kalıyorsun dedi,ben bir iki gün ağladım.şimdi 2,5 aylık hamileyim yavaş yavaş kabullenebildik bebeği

biz henüz bebek istemediğimiz için eşim çok bozuldu,hatta kızdı bile,bu ne ya ceketimi atsam hamile kalıyorsun dedi,ben bir iki gün ağladım.şimdi 2,5 aylık hamileyim yavaş yavaş kabullenebildik bebeği

bilmiyorum kaç çocuğun var ama ne kadar şanlı olduğunu duşun! rabbim uğraşmadan çocuk verio ben ve benim gibi bir suru arkadaş var forumda bebek için çabalayan

canım benim, diyecek birsey bulamıyorum, herkesin derdi demek ki farklı.. hamile kalabilmek ne kadar güzel bir olay.. hamile kalamayan bayanlar kendilerini eksik hissediyor, esinin tavrına bak.. insallah sizi cook mutlu eden bir evladınız olur da eşin de bu söylediklerine pişman olur..

eşim evlendiğimizden beri bebek istiyordu
ben biraz vakit geçsin diyordum doğum kontrol hapı ile korunuyorduk
sürekli söylenip duruyordu ama ne zaman ne zaman diye
ben de birkaç ay daha geçsin tamam dedim
ben de çok istemeye başlamıştım
yumurtlama günümü takip ediyordum
eşime de hap kullanıyorum diyordum ama korunmuyordum :kedi:
ilk ay olmadı ikinci ay bigün yine kk da otururken pazar günüydü eşim evde yok
çalışıyor çünkü neyse gittim test yaptım ikinci çizgi silik bir tutuştum bir tutuştum :1shok:
kan testi yaptırdım ama kimsenin haberi yok annemin bile -ki bu benim için çok büyük bir olaya herşeyimi anlatırım çünkü
ama kimsenin bebek yapacağımızdan bile haberi yok eşimin bile
neyse kan testi de pozitif mi anaaaamm yollarda ağlıyorum gülüyorum kimseyle paylaşamadım delikafadulden
gittim emzik tulum ve çorap aldım paket yaptım o sırada en yakın ark ım aradı ona söyledim ağlaştık falan eşimle aynı yerde çalışıyorlar sakın söyleme diye tembihledim
sonra akşam oldu eşimle telde konuşuyoruz eşim napıyosun falan dedi dedim oturuyorum öyle ev de darmadağın ama gelince sen toplarsın dedim-tatlicadiarzu-
o da yok yaa dedi :)) var mısın iddiaya dedim öpücüğüne tamam dedi :eek:
sonra mektup yazdık babamıza bebişin ağzından
neyse geldi eşim
paketi verdim o da hiç aklının ucundan geçmiyo tabi börek yaptım sanmış :mymeka:
açtı anlam veremiyo sadece öyece bakıyo :bbo:
bu ne dedi anlamadım dedi :bbo:
mektubu okudu gözleri doldu hamile misin yani dedi yani hala inanamıyo :mymeka:
sonra sarıldık falan ağladım ben yaptım diye demiyorum süper bir sürpriz olmuştu -tatlicadiarzu-
hayatımın en güzel günlerinden biriydi :asigim:
Allah herkese bu güzel haberi en güzel şekilde vermeyi nasip etsin AMİN
baya bir uzun oldu inş sıkılmazsınız okurken

cok seker bir hikaye ya..

bilmiyorum kaç çocuğun var ama ne kadar şanlı olduğunu duşun! rabbim uğraşmadan çocuk verio ben ve benim gibi bir suru arkadaş var forumda bebek için çabalayan

canım benim, diyecek birsey bulamıyorum, herkesin derdi demek ki farklı.. hamile kalabilmek ne kadar güzel bir olay.. hamile kalamayan bayanlar kendilerini eksik hissediyor, esinin tavrına bak.. insallah sizi cook mutlu eden bir evladınız olur da eşin de bu söylediklerine pişman olur..

cok seker bir hikaye ya..

vala arkadaşlara katılıyorum..isteyip de sahip olamayan bir sürü bayan var..biraz kıymet bilmek lazım diye düşünüyorum..sanırım sen de istemiyorsun :eek:lmaz: ..o bebek bunu hissedermiş..hayırlısı olsun..mutlu kalın ..güzel hikayelerle yazışmak dileğiyle.. boshayallersmileboshayallersmileboshayallersmileboshayallersmile

Canım ilk olarak seni tebrik ediyorum...İnşallah sağlıklı bir hamilelik dönemi geçirip bebeğini kucağına sağlıklı olarak alırsın...Demekki hemen hamile kalabiliyorsun...Ben 14 ay oldu uğraşıyorum ama yok yok yok...
Eşine ben bu durumda çok kızdım canım...Madem bebek istemiyordu sana böyle laf söyleyeceği yerde korunmasını bilecekti...Sonuçta sen içinde bir can taşıyorsun...Sana yardımcı olacağına seni daha çok kırmış...
Yeri geliyor burda bazı erkeklerin böyle olduklarını okuyorum eşime o bile deliriyor...Biz beraberce eşimle burda bir hamile haberini okuyunca bile seviniyoruz...Bizim olsa ne şekilde sevincimiz olur bilemiyorum...İnşallah bende o duyguyu yaşarım bir gün ALLAH ım yazdıysa...

Canım ilk olarak seni tebrik ediyorum...İnşallah sağlıklı bir hamilelik dönemi geçirip bebeğini kucağına sağlıklı olarak alırsın...Demekki hemen hamile kalabiliyorsun...Ben 14 ay oldu uğraşıyorum ama yok yok yok...
Eşine ben bu durumda çok kızdım canım...Madem bebek istemiyordu sana böyle laf söyleyeceği yerde korunmasını bilecekti...Sonuçta sen içinde bir can taşıyorsun...Sana yardımcı olacağına seni daha çok kırmış...
Yeri geliyor burda bazı erkeklerin böyle olduklarını okuyorum eşime o bile deliriyor...Biz beraberce eşimle burda bir hamile haberini okuyunca bile seviniyoruz...Bizim olsa ne şekilde sevincimiz olur bilemiyorum...İnşallah bende o duyguyu yaşarım bir gün ALLAH ım yazdıysa...

amin güzelim.aynen ben de öyle burdaki hikayeleri okudukça kendimin olmuş gibi seviniyorum.böylee kıymet bilmeyenlere de gerçekten sinir oluyorum..ne olursa olsun bebek olduğu için kızılmaz..işte böyle insanlar zorluksuz alıyorlar her şeyi..o kadar uğraşanlar ise sabırediyor..çok sinirlendim çook :)))) yazık kıza şimdi , bebeğe üzülsün mü sevinsin mi :/// eşler biraz anlayışlı olsa.ne demek yaa ceketimi atsam hamilesin..hayret bişi..belki çok tepki verdim ama gerçekten sinir bozucu..neyse...umarım hayırlısı olur..herkes için..

hepsini tek tek okudum hepsi de cok guzeldi.. saglıkla buyutursunuz ınsallah bebeklerınızı.. ınsallah allah tum ısteyenlere de verır en kısa zamanda..

bende hepsini tek tek okudum çok güzeldi.önceden bende çok kurardım böyle hayaller ama artık kuramıyorum malesef.5 senedir çok istememize rağmen olmuyor.o testte negatifi görmeye okadar alıştımki artık test yapmak bile içimden gelmiyor.umudum yok artık olmayacak sanırım.
istediği anda çocuk sahibi olanlar o kadar şanslısınız ki nolur hergün Allah'a şükredin.sizin yerinizde olmak isteyen ve bu uğurda acı çeken okadar insan varki.

bende hepsini tek tek okudum çok güzeldi.önceden bende çok kurardım böyle hayaller ama artık kuramıyorum malesef.5 senedir çok istememize rağmen olmuyor.o testte negatifi görmeye okadar alıştımki artık test yapmak bile içimden gelmiyor.umudum yok artık olmayacak sanırım.
istediği anda çocuk sahibi olanlar o kadar şanslısınız ki nolur hergün Allah'a şükredin.sizin yerinizde olmak isteyen ve bu uğurda acı çeken okadar insan varki.

haklısın arkadaşım, üstüne birde kıymet bilmiyorlar ya kahroluyorum..Allahım bizede hayırlı evlatlar nasip etsin doğru zamanda..

X