Babasına müjdeli haberi nasıl verdiniz?

melish83

Nirvana
Kayıtlı Üye
4 Eylül 2007
3.990
3
merhaba arkadaşlar !
hamile olduğunuzu öğrendikten sonra eşinize bu müjdeli haberi nasıl verdiniz..herkesin mutlaka güzel hikayesi vardır ..dinlemek isterim...fikirleriniz ilerisi için yardımcı olabilir :))
Arkadaşlar , formda baktım ama bulamadım bilemiyorum bu konuyla ilgili konu açılmış mı ? varsa yönlendirin okumak istiyorum..

Biz beraber gitmiştik eşimle tahlil yaptırmaya sonuçlar olumlu çıkınca havalara uçmuştu.
Eve geldik nasıl sevinçli bana sarıldı filan sonra işe gitmişti akşam gelincede oturup konuşmuştuk.

Biz beraber gitmiştik eşimle tahlil yaptırmaya sonuçlar olumlu çıkınca havalara uçmuştu.
Eve geldik nasıl sevinçli bana sarıldı filan sonra işe gitmişti akşam gelincede oturup konuşmuştuk.

ayyy handan abla , ne güsell...keşke tek başına gitseydin süründürseydin yaffs. kaydirigubbakcemile3

adet günüm gelmeden bulantılarım başladı içine doğuyo sanki insanın olduğu 1 gün geçti eşim fanatik beşiktaşlı gidip bi fanatik tulum aldım ve sakladım görmesin diye yoksa da heveslenmesin diye 1 gün daha geçti yine bi şey yok duramadım test yaptım bi baktım pozitif ben havalarda tabi hemen eşime aldığım hediyeyi verdim bu ne dedi sana hediye dedim açtı şaşırdı kime aldın dedi ve bende baba oluyosun dedim şaşkınlığı iki katı arttı inanmadı ilk önce ertesi günü yeniden test yaptırmaya gittik orda da pozitif denince havalara uçtu tabi anneleri ve yakın akrabalar aradı hemen

adet günüm gelmeden bulantılarım başladı içine doğuyo sanki insanın olduğu 1 gün geçti eşim fanatik beşiktaşlı gidip bi fanatik tulum aldım ve sakladım görmesin diye yoksa da heveslenmesin diye 1 gün daha geçti yine bi şey yok duramadım test yaptım bi baktım pozitif ben havalarda tabi hemen eşime aldığım hediyeyi verdim bu ne dedi sana hediye dedim açtı şaşırdı kime aldın dedi ve bende baba oluyosun dedim şaşkınlığı iki katı arttı inanmadı ilk önce ertesi günü yeniden test yaptırmaya gittik orda da pozitif denince havalara uçtu tabi anneleri ve yakın akrabalar aradı hemen

canım çook tatlısın..gözlerim doldu yaa ne mutlu saana .eşini çok güzel hazırlamışsın..
:nazar:

ben hazır test almıştım günüm geçiyodu eşimde biliyodu o testide sabah aç yapmak gerekiyoya bende 8 de uyandım acilen testi yaptım eşim uyuyo tabi. allahım gözlerime inanamıyodum iki çizgi hamileydim. eşim bi kaçgün sonra yapacağımı zannediyodu. gittim yanına o uyuyo masustan uyandırmak için gürültü yaptıım. gözlerini açtı burnunun dibine girip hamileyim dedim bi fırladı keşke görmeniz mümkün olsaydı sanki uykudan uyanan o değildiii :))))))

sizin güzel anlatımlarınızdan etkilenip bende yazayım dedim.ben henüz bir aylık hamileyim.benimde günüm geçince eşimle olabilirmi diye düşünmeye başlamıştık.ona söylemeden sabah işe gider gitmez test yaptım veeee çift çizgii.ama inanamadım ve hemen kan testide yaptırdım.evet hamileydim.bu haberi telefonda veremezdim eve gelmesini bekledim.ama bir türlü söyleyemiyordum.gece olmuştu ve yatağa girdik sohpet ederken ne zaman test yapalım dedi.bende kulağına gerek kalmadı hamileyimm dedim.öyle bir sevindiki beni öpücüklere boğdu.herşey bir yanada o koca bebişlerin bu sevinçlerini görmek ayrı bir güzel.siz nedersiniz?

meliscim bende yazayım bari...bebege karar vermiştik..adet günlerimimn geçmesini beklemiyordum hep adet günümde test yapıyordum...1.ay sabah kendim test yaptım negatifti.2.ay adet günümde gene kendim test yaptım gene tek çizgi...gene 3.ay test yaptım adet günümde gene negatif..tek çizgi...artık umudum kırılmaya başlamıştı...içten içten üzülüyordum eşimde ben üzülüyorum diye üzülüyordu..ama o hep relakstı...olur acele etme diyodu...4.aya geldigimizde sabah işe gidecekken gene adet günümde ve gene negatif çıkacak die endişeyle test yaptım...tek çizgi...negatif...testi lavaboya bırakıp gelmiştim...biraz daha uzandım yataga :KK43: üzülerek...5 -10 dakika sonra eşim elinde testle geldi çizft çizgi çıkmıştı testte :) tabi inanamadım zaten hastanede çalıştıgım içinde gidip hemen kan verdim onaylandıktan sonra babasına telefonda garantilendigini söyledim :) canım aşkım nasılda sevinmiştii..ahh şu günler bi geçsede kuzumu kucagımıza bi alabilseydik....son 15--20 gün...

meliscim bende yazayım bari...bebege karar vermiştik..adet günlerimimn geçmesini beklemiyordum hep adet günümde test yapıyordum...1.ay sabah kendim test yaptım negatifti.2.ay adet günümde gene kendim test yaptım gene tek çizgi...gene 3.ay test yaptım adet günümde gene negatif..tek çizgi...artık umudum kırılmaya başlamıştı...içten içten üzülüyordum eşimde ben üzülüyorum diye üzülüyordu..ama o hep relakstı...olur acele etme diyodu...4.aya geldigimizde sabah işe gidecekken gene adet günümde ve gene negatif çıkacak die endişeyle test yaptım...tek çizgi...negatif...testi lavaboya bırakıp gelmiştim...biraz daha uzandım yataga :KK43: üzülerek...5 -10 dakika sonra eşim elinde testle geldi çizft çizgi çıkmıştı testte :) tabi inanamadım zaten hastanede çalıştıgım içinde gidip hemen kan verdim onaylandıktan sonra babasına telefonda garantilendigini söyledim :) canım aşkım nasılda sevinmiştii..ahh şu günler bi geçsede kuzumu kucagımıza bi alabilseydik....son 15--20 gün...

oy kıyamam ya çok şirinsin..çok güzel bir süpriz olmuş sana :) had inşallah az kaldı kuzu..öpüyorum seni ve kızınıııııı ..

darısı sana meliscim..eee ne zaman vercen müjdeli haberi bize :)

inşallah canım sizin gibi annelerden böyle güzel anınları okudukça moda giriyorum...inşallah en kısa zamanda kuzu...aşılama yaptım o yüzden 1 ay çalışma yok :)) emin ol burdan hikayemi anlatıcam..hele sizinkileri okuyayım depolayım da bir. öpüyorum...

bende benim hikayemi anlatayım 4 sene bebeğimiz olmadı 4. senenin sonuda tatil hazırlıkları yapıyordum tatile bir gün kala adetim 1 gün geçikince test aldım çıkacağını hiç düşünmüyordum çünkü 4 sene boyunca her ay yapıyordum tek çizgiyi görüyordum bununda böyle olacağını düşündüm test yaptım bıraktım bi kenara valizimi hazzılıyordum 10 dk sonra baktım çift çizgi inanamadım yeğenime gösterdim evet dedi çift havalara uçtum eşimin işten dönüşünü bekleyecektim ama dayanamadım sakinleşince eşimi aradım test yaptım dedim eee ne çıktı ne çıkabilir dedim sakin bi şekilde oda yine yok dedi bende baba oluyorsun dedim gürültü koptu telefon kesildi eşime sordum telefon neden kesildi diye sevinçten telefonu havaya fırlatmış başlamış ağlamaya çok güzel bi andı RABBıM isteyen bütün herkeze bebek nasip etin

canım benim hikayem biraz uzun olacak ama neyse anlatayım...
benim tedaviyle olduğu için saatine kadar sayırduk neyse tarihine kadar söyleyim sana 3 aralık 2006 pazar günü kıbrısta tabi açık eczane arıyoruz test için neyse bulduk bir tane aldık testi ama eşim yapmamı istemiyor ya yoksa hayal kırıklığına uğrarım diye...... çok sevdiğimiz ağbimiz vardı onların evine gitti biz aramızda anlaştık 2 gün daha bekleyelim diye arkadaşın eşi yapalım çıkar dedi gittim eşimden gizli yaptım tek çizgi silik çıkmaya başladı tabi ben ağlamaktan çizgi felan görmüyorum eşimde tavla oynuyor hiç bişeyden haberi yok arkadaşın eşi elinde testle gitti tavlanın ortasına bir koydu eşimin gözler tabi fal taşı gibi ben ağlamaktan yanına gidip sarılamıyorum çünkü o an çok başka ne yaptığını bilemiyorsun eşimle sarıldık eşimde ağladı arkadaşı herkes ağladık çok mutlu olmuştuk o gün bizim için çok başkaydı en mutlu anımızdı......

Bu ne süper bir sey ya.. Hamile oldugunu kocan sana söylüyor, bayildim yaaaa opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

Senin ona bu haberi verecegine o sana bu haberi veriyor, süperrrrrrrrrrrrrrrr ya kaydirigubbakcemile5

Bu arada Allahim bebisini saglikli bi sekilde kucagina almayi nasip etsin a.s.

X