Nasl i buluyor ve ie balyorsunuz?

walker

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
11 Temmuz 2009
1.469
1
arkdaşlar işe yerlerine nasıl başvuruyorsunuz
nasıl haberiniz oluyor oranın eleman aradıgından
bana biraz bilgi veriri misiniz iş arıyorum nette bir siteye üyeyim
2 yerede bizzat kendim cv bıraktım ama ne arayan var ne soran
sorun bende mi diye düşünüyorum acaba :KK43:

Canım sorun sende değil emin ol.
Şu an kriz var biliyorsun. Ben 5 aydır işsizim.
Umudunu kaybetme ve sadece netten arama yapma.
Herkese haber gönder. Hiç ummadığın bir yerden haber çıkabilir.
Moralini de bozma. Ne kadar zamandır iş arıyorsun bilmiyorum
ama umarım yakında bulursun. Ben de haber bekliyorum şu an;
o yüzden yeni başvuruları durdurdum şimdilik.
Bilsen o kadar çok kişiyle görüştüm, o kadar çok cv bıraktım ki...
Ama yılmak yok... Umarım her şey gönlümüzce olur.

yeni mezunum daha 3 aydır iş arıyorum
cv bıraktım yerler oldu ama arıcaklarını hiç ama hiç sanmıyorum
ing. istiyorlar bilgisayar sertifkası istiyorlar bilgisayar kullanmasını biliyorum ama sertifka istiyorlar işte
ing. kusrlarıda çok pahalı ne yapcam bilemiyorum
tşk ederim yorumun için

bende yeni mezunum we iş arıyorum.kpss sınavına girmedin mi.onunla bi yerlere başwurabilirdin.Ben girdim,hiç çalışmamıştım okulu bitireyim sorunsuz die.68 aldım kpss den we kpss puanıyla alım yapan bi bankaya başwurdum memurluk için.haber bekliyorum.krizde çok zor bende netten okadar cok başwuru yaptım ki....cewaplar olumsuz.umudunu kaybetme,wardır bir yerde bizim de nasibimiz

girmedim kpss ben önlisans mezunuyum
ben 2. sınıfa geçmişken kpss sınavı oldu bende mezun değilim diye başvurmadım ama
okuldan kagıt alıp önlisans mezunu olarak girebiliyormuşsun
az önce bir firmaya maille cv yolladım kendimce birde önyazı yazdım inş. cvp gelir ama büyük bir ihtimal gelmicek ingilizce isticek o da bende yok
bu başvurdum 7. yer oldu ama hiç birinden ne arayan ne soran oldu :S

gazete ilanlarına bakmanı tavsiye ederim.arkadaşımın biri öyle iş buldu,her haftasonu bende alıp bakıyorum.Ankara iş bulma açısından fena değil bence.ben manisada oturuyorum,bana göre şanssızım çünkü büyük şehirlerde iş bulma şansı çok daha fazla.biçok kariyer sitesi var,üye ol.önyazını da netteki örneklere bakarak yap ve seni en iyi tanıtacak olanı seç.başarılar.alkisalkisalkis

benimde başvurmadıgım yer kalmadı ama yok malesef şehir çok farkediyor büyük şehirlerde daha kolay iş bulmak ama küçüklerde daha sınırlı herşey
hakkımızda hayırlısı tez zamanda iş bulmak dilegiyle.....

bende bulamadım ve artık gittikçe sıkılmaya başladım napcaz arkadaşlar ya yaş da geçmeden bir yerlere kapak atmak lazım offf

ama tabi ben kasiyer yön aistanlığı işlerinede bakıyorum ama ses yok yaşımda 24 daha önce çalıştım ama 1 yılı geçiyor çalışmıyorum ingilizce tıbbi sekreterlik bilgisayar sertifikaları almak için öyle 1 yılım geçti ama iş yok yok yok

aman bende 25 yaşındayım nolcek bizim bu halimiz yahu.1-2 yılada senin yaşın geçmiş alamayız derler yine bahaneleri olur....

X