Op Dr. Nasır AKSEL de tedavi olanlar?

boncukboncuk

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Haziran 2009
2.719
20
42
Arkadaşlar Op. Dr. Nasır Akselde tedavi olanlarınız var mı? Ben 1. defa tüp bebek tedavisi yaptırdım başarılı olmadı. Sağlıkçı bir arkadaşım bu doktoru tavsiye etti. Kendisinde tedavi olan arkadaşlar varsa tecrübelerini paylaşırlarsa gerçekten memnun olurum. CADIARZU

bnm bi tanıdığım var 11 sene boyunca tedavi ooldu sonuç vermedi daha sonrasında kendiliğinden hamile kaldı..
Bize çok yakın nasır beyin yeri tüm herkez oraya gider yengemde orda kürtaj olmuştu başarılı bi dr.sanırım.

Ben 16 sene once dogum yapmıstım nasır beyde sezeryan ile , su an hicbir dr sezeryan ile dogum yaptıgıma inanmıyor cunku hic iz yok

Canım doktorum,

Kendisi işinin uzmanı, maneviyat sahibi mükemmel bir doktor. İlk bebeğimi rahim ağzı yetmezliği sebebi ile kaybettim sonrasında Nasır Bey ile yolumuza devam etmeye başladık. İkinci bebeğime hamileyim kendisinin uygun gördüğü gibi serklaj oldum. Çokta başarılı geçti. 3 ayımız kaldı :nazar: Nasipse Rabbim gününü tamamlar ve bize Onu bağışlar inşaallah..

Allah razı olsun Nasır Bey'den..

bende düşünüyorum ama kararsız kaldım erkek doktor olması biraz düşündürüyo aslında öyle dar kafalı değilim ama normal doğumda utanırmıyım diye düşündüm

çok tecrubeli bir doktor yaklaşımı harika utanacagınızı sanmıyorum, güvenebilirsiniz kendisine

Merhabalar bende nasır hocayi duydum gitmeyi düşünüyorum siz sonuc alabildiniz mii?
Ben bir kere gittim arkadaşım. Bir daha da gitmedim. Spekulumu yerleştirirken kasıldım ve resmen çivi çakar gibi birşeyle çaktı spekulumu. Nasıl acıdı anlatamam . Bende tavsiye üzerine gitmiştim oysaki. Ama memnun kalmadım. Yanında çalışan asistan bayan da çok ilgisiz ve kaba biri. Muayene sonrası kan geldi, pet varmı dedim, peçete verdim ya gibi sert bir yanıt verdi. Bu arada ilk kez Nasır beye muayene olan biri de değilim. Bebek istediğim için bir çok dr a gidip gayet rahat muayene oldum. Daha sonra çapa medilife de Fahriye hanıma smear testi yaptırdım ve hiç sıkıntı yaşamadım. Ama Nasır beyin spekulumu ittirirken resmen çivi çakar gibi yapması bende travma yaşattı. 3 ay etkisinden çıkamadım

X