Zuhal Topal'la İzdivaç star tv

esra erol bence daha iyi sunuyodu yüksel aytug dogru söylemiş valla zuhalde ancak hoplayıp zıplıyo bakalım nereye kadar gidecek

zuhal topal bu programa bence hiç mi hiç yakışmadı çok yapmacık ve resmen rol yapıyorrrrr ikide bir de kulaklığına gidiyor eli kendi başına sunmakta zorlanıyor olacakki yönlendiriliyorrr

Esranın da eli hep kulaklığındaydı çıkıyo heralde ondan öyle yapıyolar..a.s

ara sira calan sarkinin ismi ne" gari garii hadi tutuver elimi garii gariii " :)

bence yakışmış zuhal bu programa esradan daha güzel sunuyor.. çılgın bi kadın zaten öyle sevdirdi kendini ve bu yanının esra ile hiç bi alakası yok yani onu taklit etmiyor özgün bir havası var.. sadece daha acemi.. esra kaç kişiyi evlendirdi zuhal evlendirmedi diyorlar. esraya göre çok yeni normal değil mi bu yani zaten oradaki insanlar evlenmeye karar verdiğinde hemen nikah masasına oturmuyor birbirlerini tanımak için süre veriyorlar ehh bu durumda sayı olarak esranın evlendirdiklerinin zuhalden fazla olmsı da çok normal.

kızlar izleyen varsa söylesin bu zuhal topal neden bugün suratı beş karış sunuyor programı?

kızlar izleyen varsa söylesin bu zuhal topal neden bugün suratı beş karış sunuyor programı?

Ganime teyze diye biri var ya sanırım o bi amcanın söylemesi gereken bi şeyi söylemiş bizim senden duymamız gerekirdi ganime teyze ağzından kaçırdı onun adına özür dileriz falan dedi..Galiba ona bozuldu..Bi şeye kızdımı suratı çok düşüyo zuhalin çok uzatıyo..

evet yüzü çok asıktı soğudum resmen prgramdan birde zuhal bugün geç mi çıktı saat tam 1 de çıktı oysa program 12.20de başlıyor belkide yapımcıyla filan tartıştı ondan asık suratıbilmiyorumkismile

Ganime teyze diye biri var ya sanırım o bi amcanın söylemesi gereken bi şeyi söylemiş bizim senden duymamız gerekirdi ganime teyze ağzından kaçırdı onun adına özür dileriz falan dedi..Galiba ona bozuldu..Bi şeye kızdımı suratı çok düşüyo zuhalin çok uzatıyo..

evet yaa ne kadar da büyütmüş. Ganime de bugün gelmemiş zaten programa. Kadının hareketleri çok abartılı zaten. Yine de takıldım bi kere arada bakıyorum.

evet yüzü çok asıktı soğudum resmen prgramdan birde zuhal bugün geç mi çıktı saat tam 1 de çıktı oysa program 12.20de başlıyor belkide yapımcıyla filan tartıştı ondan asık suratıbilmiyorumkismile

canım programın bitiş saatini 4ten 5e aldılar ya sözde program uzadı ama zaten 1 saat geç çıkıyo bişey değişmedi yani. ama dün programa ilk çıktığında bişeyi yok gibiydi. keyfi yerindeydi. sonradan ben okuldayken ganimeyle bozuşmuşlar galiba. orasını kaçırmışım.

bir amca gelmiş. birsey anlatırken küfür etmiş yanlıslıkla sanırım bende nette okudum bugün bilmiyorumkismile

en azından esranın evlendiremediği emin amca denen herifi zuhal evlendirdi...
yarında çok zengin yurtdışından bir vatandaş var helikopter falan getireceğim programa düğünümde diyor.
acayip sükse yaparlar izdivaçta.

eskiden çok izlemezdim izdivaç programlarını valla zuhal sevdirdi bana sempatik hareketleriyle eylendirmesiyle.çok yakıştı bence.

bu arada esrayada baktım geçen gün çok ciddileşmiş çok değişmiş.
artık kendini ortaya atıp omuz silikip göbek atmıyor ciddi ciddi program sunuyor.

en azından esranın evlendiremediği emin amca denen herifi zuhal evlendirdi...
yarında çok zengin yurtdışından bir vatandaş var helikopter falan getireceğim programa düğünümde diyor.
acayip sükse yaparlar izdivaçta.

eskiden çok izlemezdim izdivaç programlarını valla zuhal sevdirdi bana sempatik hareketleriyle eylendirmesiyle.çok yakıştı bence.

bu arada esrayada baktım geçen gün çok ciddileşmiş çok değişmiş.
artık kendini ortaya atıp omuz silikip göbek atmıyor ciddi ciddi program sunuyor.

Yooooo esra yine göbek atmaya devam ediyo ben izliyorumsempatiksalakcinni

slm arkadaslar bugün zuhal topali izlerken yildiray bey katildi ben buraya sevdigim kadinla evlenmek icin geldim felan diye anlatti ismi hülya dedi sonradan yayina hülya geldi
benim sorum baktinizmi bilmiyorum o hülya esra ceyhana cikan hülya degilmiydi benmi karistiriyorum :44:

X