Çocuk Hastalıkları bebekte balgam

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği
D

duygukaan

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi duygukaan
arkadaslar bebeğim 3 aylık kustugunda ara ara balgam gıbı bişi cıkarıyor ve hergun 4-5 kere hapsırıyor sizce üşütmüşmüdür pzt dr gıdecem sızede danısmak ıstedım cevaplarınızı beklıyorum...:KK43:

• Konu Sahibi duygukaan
mrb benim bebeğimdede aynı şeyler var hapşurması normalmiş 4-5 aya kadar her bebekte olabileğini söylüyo doktorlar...balgamı hakkında bi fikrim yokk doktora gitmende yarar var canım ama hapşurması normal üşütmeden dill.eğer balgamla bağlantıl ise üşütmüş olabilirrr...

• Konu Sahibi duygukaan
benim bebeğim 5 aylık hala balgamı var doğduğundan beri,2 aylıkken çocuk dr na götürdüm muayene etti 1 yaşına kadar kusması da balgamı da normal dedi,günde 4-5 defa hapşurup öksürmeleri de normal demişti.

• Konu Sahibi duygukaan
Merhabalar benim bebeğim 10 aylık 4-5 aylıkken aynı şekilde benimde bebeğimde balgam sorunu olmuştu bir süre sonrada bebeğimi rahatsız etmeye başlamıştı dr. gittik 2 tane şurup yazmıştı balgam için 1 hafta kullandık ve geçti.

• Konu Sahibi duygukaan
canım benim bebğim yaşını geçti hala balgamı var bir türlü itmedi normalde ilaç felan da kullanıyoruz ama buhar felan tutduk sanırım zamanla atacak...

• Konu Sahibi duygukaan
benim kızımda da var balgam....bazen kusarak bazen de kakasında atıyor.ama sanki iyi gibi geldi. çünkü öksürüyor ve allahtan kuru öksürük deil diye düşünmeye başladım.

X