nişan mekanı anadolu yakası????

trifle

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2009
27
0
36
eylül sonu veya ekim gibi bi nişan kutlaması yapmayı planlıyorus. restaurantta alkollü ve fix menü şeklinde bişiy düşünüyorum düşüncelerinizi almak istedim pastamızı kendimiz yaptırıcas yemek sonrası ikram olucak yaklaşık 30 40 kişi falan olucas bildiğiniz böyle bir yer varmı fiyat nekadar olur???

puff söylemeyi unuttum bostancı tarafında oturuyorum buralara yakın varsa bildiğiniz bi yer sevinirim ayrıca canlı müzik fasıl falanda olsun istiyorum ... çok mu şey istiyorum ne :KK70: yerimsenibena.s

caddebostan bizbize olabilir cumartesi geceleri fasil var ve cok eglenceli oluyor ben nisan eglencemi orda yaptim ayrica maltepe sahilde nanna yada kalamis marina da paysage de olabilir fenerbahcede de trueblue var istersen bi bak bende eylulun yirmi yedisinde kina gecesi yapicam kozyataginda oturuyorum bildiginiz bi yer varsa sevinirim cok az kaldi ve ben hic bi yer bulamadim daha

aaa bide sanirim uskudar tarafinda soz bir royal in teras kati cok guzel ama sanirim biraz pahali orasi

Küçükyalı bostancı arası nanna restaurant var c.tesi günleri soner arıcada çıkıyormuş:))

wonderlande bak maltepe sahıl fasıl var fıyatlarda cok uygun yıne maksev var aynı hozada 30 tl aralıgında

X