idrarda beyaz tül gibi şeyler hamilelik belirtisi mi lütfen cvp

my._.angel

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2007
43
0
36
arkadaşlar benim belim ve kasıklarım çok ağrıyo ayrıca idrarımda beyaz tül gibi şeyler var sizce bunlar hamilelik belirtisi mi yardım lütfe n

canım bu dediklerim evet hamilelik belirtileri ama ben son 4 aydır bu belirtileri yaşamama rağmen hamile değilimmafoldumben bence sen fazla stres yapıyorsun ve bu yüzden psikolojik belirtiler oluşabilir benim gibi yada adet tarihinin yakınlaşmasından kaynaklanabilir en güzeli adetine 1 hafta kala kan testi yaptır yada adetinin geçmesini bekleopuyorumnanaktan

my angel once kasık agrısımı bulantımı dıye actıgın konuda sana bı kac soru sormustum sen cevaplama geregı duymamıssın...ordanda sorularına devam edebılırdın..beyaz tul dıye bısey ılk defa duydum sanırım demek ıstedıgını anlatamamıssın...adet tarıhıne ne kadar var gunun gectımı gecmedımı daha baska ne belırtıler yasıyosun bılmıyoruz ama sen en ıyısı bı kan tahlılı yaptır

adetime 2-3 gün var sanıırm kardeşimle aynı tarihte olmuştuk o da olmadı daha adet nişanlımla sürtünme yoluyla ilişki yaşadık boşalmadı ama zevk suyundan korkuyorum belim ve kasıklrım ağrıyo bide idrarımda tortu gibi beyaz şeyler var bide koyu renk şimdi de kaşınıyorum sanki her yerim psikolojik mi bilmiyorum bu şeklide hamile kalınır mı onu da bilmiyorum ama çok kokuyorum umarım hamile diilimdir

boşalmamış bile ayrıca tam bir ilişki yaşasaydınız zevk suyu denen seyden hamile kalmış olabilirdin. hem sürtünme hem boşalmamış çok zor. hamile kalmak o kadar kolay mı ya?ha nadirde olsa ihtimalleri vardır ama sanmıyorum psiklojik olabilir çok fazla şeyler okuyup kafanı karıştırma şimdilik stres yaparsanda gecikir adetin.adetin gecikirse mutlaka kan testi yaptır.bundan sonrada lütfen dikkatli ol.boşu boşuna üzülme.

adetime 2-3 gün var sanıırm kardeşimle aynı tarihte olmuştuk o da olmadı daha adet nişanlımla sürtünme yoluyla ilişki yaşadık boşalmadı ama zevk suyundan korkuyorum belim ve kasıklrım ağrıyo bide idrarımda tortu gibi beyaz şeyler var bide koyu renk şimdi de kaşınıyorum sanki her yerim psikolojik mi bilmiyorum bu şeklide hamile kalınır mı onu da bilmiyorum ama çok kokuyorum umarım hamile diilimdir

günaydın.

bu soruyu başka bir konunda tekrar sormuştun canım. ben de sana aynısının adetime çok yakın günlerde benim de başıma geldiğini merak etmemeni yazmıştım ama görmedin herhalde. hamile kalmak o kadar da kolay değil canım sürtünmeyle içine boşalmadan girmiş olduğun bir ilişkiden hamile kaldığını hiç sanmıyorum. sen çok stres yapıyorsun ve kendini çok dinliyorsun ondan her ay yaşadığın şeyler bize gözüne farklı geliyor bence. bu kadar stres yaparsan reglini de geciktirirsin biraz sakin olmaya çalış canım.

Ya arkadaŞım Öncekı konundada yazmıŞtın bunu
benım anlamadıĞım yaŞarken neden korkmuyonda
hamıle kalacaĞından korkuyon
Önlemını alsaydın ya
zırt pırt konu aÇacaĞına
Çok kızıyorum Çookkk

Gerçekten şka gibiisniz valla. Biz aylarca kocamızla uğraşıyoruzda bi gebelik elde edemiyoruz şöyle saçma şeyler sorup cahilliğinizi apayan ortaya seriyorsunuz gülerim ağlanacak halinize utanmadan soruyorsunuz bide 😄😄

Gerçekten şka gibiisniz valla. Biz aylarca kocamızla uğraşıyoruzda bi gebelik elde edemiyoruz şöyle saçma şeyler sorup cahilliğinizi apayan ortaya seriyorsunuz gülerim ağlanacak halinize utanmadan soruyorsunuz bide 😄😄

Bişi sorcam 2009 konusunu nerden buldunda hortlattın merak ettim helal olsun valla :))

X