hamilelikte hapsırmak

Ben de çok fena hapşırıyorum günde en az 20 kere hapşırırken karnım çok fena ağrıo bu ne böle yaww:26::26::KK56::KK56:

benim normalde alerjik rinitim var hamileliğim başladığından beri daha sık alerji atağı yaşıyorum sürekli hapşırıyorum ve burnum sürekli tıkalı. kadın doğum doktorum alerji ilaçlarının hepsi hamilelikte kullanılabilir dedi ama internette de aksini okuyorum o yüzden ilaç kullanmaya korkuyorum ama ilaçsız da perişan oluyorum. ilk fırsatta kulak burun boğazcıya gidicem. o hangi ilacı verirse kullanacam bebek oksijensiz kalacak diye çok korkuyorum.

selam
çocuk yapmaya karar verdik ama alerjik rinitim var ilaçsız yapamadığım için çok korkuyorum. hamileyken içilmez diye duydum.
sen ne içtin ne yaptın daha sonrasında. içmediysen nasıl idare ettin bana yardımcı olurmusun ?
bu arada allah bağışlasın doğmuş da büyümüş galiba :)

alerjik rinit bende de var ve hamilelikte bi azalma göstermedi... çok hapşırıyorum öyle ki inanılmaz bi şekilde karnım ağrıyor dün gece sırt üstü yatarken hapşırdım çok fena kasıldı:KK43: bebeğin olduğu kısım tam da:KK43: puuuffff:18:

bu konuyla ilgili topik açtım ama kimse cevaplamadı
alerjik rinit hastasıyım
gebelik düşünüyorum ama korkuyorum rinit yüzünden
siz hangi ilaçları kullanıyosunuz
lütfen cevap yazın

Aklıma çok takıldı vee bugün doktora gtiim Allaha şükür bir zarar vermemiş.. ama kasılma felaketti asla sırt üstü yatarken hapşırmayın kzlar:KK43:

ben rinit için ilaç kullanmıyorum suyla rahatlatmaya çalışıyorum kendimi

hatta komik gelebilir belki ama dişlerimi birbirine hafifçe dokundurduğumda geçebiliyor hapşırma hissi.

kaçınılmaz olduğunda da tutmuyorum asla.

son ayda tehlikeli olduğunu söyledi doktor doğumu başlatabilirmiş ama şu an bir zararı olmaz endişe etmeyin dedi.

kızlar bende henüz daha gebelik yok.ma çok hapşırıyorum .gebelik için doktor ilaç verdi onları kullnıyorum zararı olurmu

kızlar bende henüz daha gebelik yok.ma çok hapşırıyorum .gebelik için doktor ilaç verdi onları kullnıyorum zararı olurmu

Hamileliğimin başından beri hapşırığım hiç eksik olmadı.. alerjik rinit hali devam ediyor.. hapşırığını tutma yeterki
Allaha şükür şu an 31. haftama geldim hapşırın bir zararı olmadı şu ana kadar çok şükür:nazar:.. (Umarım son haftalarda da olmaz)

kızlar günaydın ben 7 haftalık hamileyim kendimi bildim bileli sessiz hapşırırım ama şimdi korkuyorum bir şey olacak diye istesem de sesli hapşıramıyorum bunun bir yolu var mı rahat hapşırmanın

çok hapşırıyorum ben de hapşrmadığım gün yok, şuan da hapşrdım hatta, hapşırırken kasıklarımı , karnımı tutuyorum kızlar gayri ihtiyari , yoksa acıyo gibi çünkü.

bende sırtüstü yatarken hapşırdım ve şu an başım ve kasıklarım o kadar ağrıyorki. umarım bir şey olmamıştır. ve hapşırdıktan sonra sanki kasıklarımda bir şey yerinden oynadı. korkuyorum ya hayırlısıyla şu 3 ay geçsin. bebeğimide 8 ay sonunda sağlığıyla kucağıma alayım çok bir şey istemem hayattan herhalde. inşallah yüce Rabbim nasip eder

bende sırtüstü yatarken hapşırdım ve şu an başım ve kasıklarım o kadar ağrıyorki. umarım bir şey olmamıştır. ve hapşırdıktan sonra sanki kasıklarımda bir şey yerinden oynadı. korkuyorum ya hayırlısıyla şu 3 ay geçsin. bebeğimide 8 ay sonunda sağlığıyla kucağıma alayım çok bir şey istemem hayattan herhalde. inşallah yüce Rabbim nasip eder

Canım sen kaç aylıksın. Benimde az önce yatarken sırtüstü hapşırmam oldu ve feci bi ağrı girdi karnımın sağ yanına. Ben daha adet olmadan 5 gün önce yani bugün erken idrar testinde öğrendim gebeliğimi. Yasında doktora gidicem.

Aklıma çok takıldı vee bugün doktora gtiim Allaha şükür bir zarar vermemiş.. ama kasılma felaketti asla sırt üstü yatarken hapşırmayın kzlar:KK43:

ben rinit için ilaç kullanmıyorum suyla rahatlatmaya çalışıyorum kendimi

hatta komik gelebilir belki ama dişlerimi birbirine hafifçe dokundurduğumda geçebiliyor hapşırma hissi.

kaçınılmaz olduğunda da tutmuyorum asla.

son ayda tehlikeli olduğunu söyledi doktor doğumu başlatabilirmiş ama şu an bir zararı olmaz endişe etmeyin dedi.
Ya yazınızın üstünden baya gecmiş ama okuyunca yazmak istedim az önce bende sırtüstü uzanırken hapşırdım ve inanılmaz bir ağrı girdi kasıgıma birkaç saniye nefes bile alamadım yani 26 haftalık gebeyim sizin buna benzer durum olduğunda kaç haftalıktınız ? Ay korktuk gece gece ya

Merhaba umarım mesajımı görürsünüz aynı şeyi biraz önce ben de yaşadım biraz korktum. Sonrasında kötü bir şey olmamıştır inşallah.Sağlıcakla bebeğinizi kucağınıza alırsınız inşallah

Merhaba umarım mesajımı görürsünüz aynı şeyi biraz önce ben de yaşadım biraz korktum. Sonrasında kötü bir şey olmamıştır inşallah.Sağlıcakla bebeğinizi kucağınıza alırsınız inşallah
Canım ben şuan 30 haftalık oldum herhangi bir problem yok çok şükür merak etme sağlıklı sıhhatli kucağımıza alıcaz inşallah

Ya 5 haftalık hamileyim özellikle sabahları nerdeyse 15 kere üst üste hapşırıyorum korkuyorum bebeğe bişey olacak diye gün içindede çok hapşuruyorum bu hamilelikten dolayımı yani ilk defa duyuyorum çok ilginç geldi

Geçmiş olsun belki hamilelik alerjinizi tetiklemiştir.ben doktoruma sormuştum sorun olmayacağını söylemişti bir de burun tıkanıklığı için sular var eczanelerde satılıyor onlardan kullanmanın faydalı olacağını söylemişti.

Ya bendede ayni sorun var hapsiriyorm surekli hapsircagm zaman ayaktaysam oyuruyorm hemen rahat brakyorm kendimi ya çok gıck bi durum

Bende normalde saman alerjisi dedikleri uçuşan tozlara polenlere karsi allerjim var ama ileri boyutta degil hamilelik tetikliyo bencede bide yaz ayi malum

X