Saç Rengi ve Saç Boyama adana da tavsiye edebileceğiniz kuaför?

pinarr85

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2009
14
0
kızlar adanada memnun kaldığınız kuaför varsa söyler misiniz. saçlarımı sarı tonlarında boyatmayı düşünüyorum da:eek:

ben devamlı Abdullah Yağmur g.paşa şubesine giderim. orda boyaları bi kız yapıyor ama başarılı bence ve en önemlisi seni dinliyolar orda alternatif üretiyolar ve fikir veriyolar..
tavsiye ederim..

SAÇA kuaför cnm tek gecerim adanada üstüne yok, istanbul da da var kuaförü zaten cok klas biyerdir ve saclarını gören kalitesinden hemen saça da yapıldığını anlar

tavsiye edebileceğim yok ama kesinlikle gitmeyin diyebiliceğim var,atatürk caddesindeki Hair Fabric(Abdullah-Sıla) iki gün önce saclarıma krepe balyaj yaptırmak için gittim bütün sacımı platine boyadı diplerden 1 cm dışında.ve bütün saçlarım yandı.Ve suçu benim saclarıma attı yıpranmısmış.direk perhidrolle fln boyuyor sacı kokusundan anladım.Bende baska yerde doğal sacıma geri boyattım.Sac fln değil zaten artık tiftik tiftik geziyorum ve inanılmaz mutsuzum.aynı hataya düşmeyin arkadaşlar.:1ninca:

şimdi paranıza kıyıp gidecekseniz
gazipaşa da şenol var
adana da 2 yerde de şubesi var biri özal da biri de baraj kapısın da reel kuaför die
ama yok çok veremem dersen
t.özalda ceylan sürücü kursunn yanında kuaför fahri var o da kalite
orda bi bey istanbulda boya işinn eğitimini almış
ismini hatlıyamıyorum
ama o çocuk süper yapar emin ol
tavsiyem bu
kadar

Üzgünüm ama ben o Seyit Yağmur dediğiniz yere gittim . Gökküşağının orda değildi . Cafe mono nun yakınlarındaydı ancak hiç memnun kalmadım . Boya yapan birtane kısa boylu yaşlı adam var yenilik ve moda nedir bilmez klasik model işler yapıyor . Beğenmedim ve buranın sahibiyle görüşmek istiyorum dedim kendisi burda yok dediler ama sonradan öğrendim zaten kendisi kuaför değilmiş görüşsemde bi faydası olmazmış.

bende tam bılmıyorum ama şu şehır merkezındekı gülbahçesı sıtesımıydı ne orda OKTAY kuaförmüydü ne ..kesınlıkle gıtmemenızı tavsıye ederım.3 kşinın tavsıyesı uzerıne gttım altı ustu 5 6 paket balyaj attım bende şu an tiftif tiftik gezıorum .üstelık sarılar asla sarı gbı durmuyor resmen beyaz en kısa sürede kendı rengıme boyatacam.

cnm yawuz war cebesoy ilk öğrt arkasında kesinlikle memnun kalırsın diyebilirim yada abdullaha git yanlız baraj yolundakine gerçi o ayrıldı abdullahla şimdi harun oldu adı harun abi benim maffolmuş saçımı yakmadan kurtardı bn kesinlikle yawsiye ederim yawuzda aynı şekilde çok iyi sen bilirsin tabi..

Geçen hafta erdem yazdağ a gittim . Saçımı ne açtılar nede paket yaptılar sadece boyadılar 100 lira para istedi . Benim hatam yaptırmadan önce sormadım . Niye bu kadar pahalı dedim kaliteli boya kullanıyoruz loreal dedi , birde saçın çok uzun 2 boya kullandık dedi . Bir sinir harbiyle yürüyerek evime giderken . t. özaldaki metropol sineması karşısındaki abdullah yamura kapıdan fiyat sordum 40 tl dedi . Dip boyada 40 normal boyada 40 dediler .Boya markanız nedir dedim Loreal dediler , bu kadar ucuz olduğu için şüphelendim , buyrun içeri gelin bakın dediiler , boyayı gözünüzün önünde hazırlıyorlar , baktım gerçektende loreal . Açma işlemiyle birlikte 100 lira dediler . Yani anlıyacağınız çok büyük bir kazık yedim . düz boyayı 100 liraya yapanlar eminim röfleyide 200 den aşşağı yapmazlar . Kesinlikle tavsiye etmiyorum.

ben baraj yolundakı groserının karsısındakı reel kuaföre gıdıyorum.ali cok basarrılı güzel boyuyo kalite bıyer

asla gitmeyeceğim kuaförler
abdullah yağmur , seyit ,
erdem yazdağ,oktay gülbahçesindeki .
mahmut adananın meşhur kuaförüdür.çok beğendim bende.

arkadaşlar,adanada örtülü bayanlar için sadece bayan elemanların çalıştığı iyi bir kuaför biliyor musunuz?

kuaförlerden her zaman korkmuş ve nefret etmiş biri olarak abdullah yağmur turgut özal şubesi diyorum. benim saçımı boyayanlar da onlar kesenler de. özellikle can diye bir çocuk harika saç kesiyor. gönlüm ferah saçımı birilerine emanet etmek gerçekten süper bir duygu. fiyatlar da uygun sadece fön 10 lira o pahalı.

ben de hüseyin kuaföre gittim çok uzun bi süre 3 yıl kadar,tren gar'ın karşısındaki pttnin arkasında,cidden güzel yapıyorlar,ne istiyorsan onu yapıorlar ne açık ne koyu tavsiye ederim fiyatlar normal , kesimleri de güzel ,sohbetleri de güzel ...
bi de yeni makas die bi yer açıldı hemen o yolun başında, bi kaç arkadaşım oraya yaptırdı ve çok güzel olmuştu heleki kesimleri , bi orayı denemek istiyorum kesim de , fiyatları başta çok fazlaydı indirmişler ama ...

gidipte en memnun kaldığım yer anadolu mahallesinde yüreğirde UMUT bayan kuaförü Adile ve Bahar isminde 2 kardeş işletiyorlar cuma pazarının kurulduğu cadde üzerinde girişte sağ kolda sorarsanız gösterirler zaten asri mezarlığın arkasına düşüyor bu yer saçlarımı onlara boyattım çok uygun fiyata çokta güzel yaptılar hala kullanıyorum ellerine sağlık valla hemde yıpranmadı saçım mutlaka gidin fiyatları çok uygun!

ACİL DURUM kızlar kaydirigubbakcemile3
hamileyim..2 haftaya yakın doğumum var..tabi benim yaramaz daha fazla kalmayı düşünmüyo...acelesi var..çabuk karar vermem şart...en geç haftaya kadar boyatmalıyım....drdan izin aldım dün

3aylıkken bi kuaförde kestane üzeri bal köpüğü beğendim..resmi bulamadım tekrar..dipler tek renk olsun..uçlar gölge olsun diyorum..bebişten devamlı kuaföre gidemem çünkü

şimdi şunu buldum netten

burdaki arkadaşlar zaten esas ten rengimi biliyolar...azra_sıla...poison (önerilere açığım tabi )

bu rengi tutturacak bi babayiğit varmı ADANAda..fiyatta uygun olsun tabi...:KK1:

Eklentiler

• $Ekran Alıntısı1.jpg
    $Ekran Alıntısı1.jpg
    9,4 KB · Görüntüleme: 259
Son düzenleme:
okuldayken arkadaslar konusuyolardı makas dıye bıyerden yerını bılmıyorum ama bıkac ay once acıldıgını bılıyorum ve arkadasın sacı harıka olmustu cnm hem kestrmıs hem boyatmıstı

cnm yawuz war cebesoy ilk öğrt arkasında kesinlikle memnun kalırsın diyebilirim yada abdullaha git yanlız baraj yolundakine gerçi o ayrıldı abdullahla şimdi harun oldu adı harun abi benim maffolmuş saçımı yakmadan kurtardı bn kesinlikle yawsiye ederim yawuzda aynı şekilde çok iyi sen bilirsin tabi..

size tavsiye edecegim tek kuoför adanada gerçekten işlerinde çok başarılılar mado sk isimleri biraz uzun ama bir arkadaşım götürdü saygın mete ve ertan diye bi salon inanılmaz bir yer mükemmel salon kuaför salonuna girdiginizi hissediyorsunuz sadece tek sorun inanılmaz pahalı ama sonuç tek kelime ile mükemmel para sorununuz yok ise gidilecek tek adres

okuldayken arkadaslar konusuyolardı makas dıye bıyerden yerını bılmıyorum ama bıkac ay once acıldıgını bılıyorum ve arkadasın sacı harıka olmustu cnm hem kestrmıs hem boyatmıstı

makas ziyapaşada cadde bostanın yanında cnm istasyonun orada yani ewet çok güzel bir yere benziyor ben gitmedim fiyatıda uygun ama boya nasıl bilmiyorum çalışanları biraz moda ewinden fırlamış gibiler :KK70: gerçektende harikalar yaratıyormu acaba

X