Kına Gecesi Istanbul avrupa yakas iin kna gecesi mekanlar yardm!!!

jujuuuu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Mart 2008
285
0
Kızlar avrupa yakasında kınasını yapıp cok memnun kalanların fikirlerini bekliyorum acil kına mekanı bulmam lazım.dügün salonları bana sacma geliyor.böyle hoş restaurant tarxı bi yer olabilir .acık havada olamıcak malesef ekimde cünkü dügünüm :KK43:kaydirigubbakcemile5

sarıyerde riva restauranta gitmişti bi arkadaşım fotolardan gördüm oldukça güzel mve manzaralı bir yer

Kına gecelerinizi geleneksel bir ambiyans,geleneksel yiyecekler ve muhteşem haliç manzarasını izleyerek yapmak ister misiniz?
Doyasıya eğlence sizleri bekliyor.

Eklentiler

• $kinayakılırken.jpg
    $kinayakılırken.jpg
    20 KB · Görüntüleme: 409
Kına gecelerinizi geleneksel bir ambiyans,geleneksel yiyecekler ve muhteşem haliç manzarasını izleyerek yapmak ister misiniz?
Doyasıya eğlence sizleri bekliyor.
selamlar külliye mekanı hakkında daha cok yardım alabilcegim bi adres varmı?

Merhaba bayanlar aranıza yeni katıldım,bende benzer konularda yardım isteyecektm..Anadolu yakasında güzel ve uygun kına mekanları,ayrıca düğün organizasyon şirketleri önerileri ve gelinlik diktireceğim güzel ve kaliteli gelinlikçiler(anadolu ve avrupa yakasıda olabilir) önerilerinizi bekliyorum..

bende güzel bir kına gecesi mekanı arıyorum. özellikle avcılar beylikdüzü civarı olsun istiyorum.erkek gelmeyecek,rahat olacağımız bi mekan arıyorum.kadın garsonlar kadın dj vs.
yardımcı olursanız sevinirim.

slm ametists ben gelinliğimi fatihte, nişanlılığımı diktirdiğim yere diktirmeyi düşünüyorum.nişanlılığım çok güsel olmuştu.kimsede öle bişi yoktu yani :93:

minekılıç kişinin ne aradığına göre değişir.illede fatih en iyisi denemez

ben nişan kıyafetim için nişantaşındaki uçuk(fiyat olarak) moda evlerini bile gezdim.sonunda fatihte karar kılmıştım.bakalım diktirdiğim yerde gelinlik modeli beğenebilecekmiyim.

Merhabalar
Bahçelievler- Haznedar civarı işinize yarasa Medicana hastanesi yanında yeni bir mekan açılmış. Salon violet, kına nişan vs gibi günler için çokk ideal ve güzel ben çok beğendim. Kına gecesi için bi arkadaşım 800 e bir başka arkadaşımda 700 e tutmuşlar :KK37: sadece pazarlık etmek yeterli. Web sitelerinde resimler falanda var. Belki mekan arayanlara fikir olur.

Merhaba
Ben bahçelievlerde Garden'da (medicana yanında) yapıcam kına'yı..çarşamba günü akşam olacak 7-12 arası, çerez, içeçek, müzik, fotograf (sonra cd de verilecek) ve video çekimi dahil - hepsine 600 verdik.. belki faydalı olur sizler için :)

canım öncelikle hayırlı olsun bende geçen hafta seninle aynı durumdaydım. bende kına gecem biraz şaşlı olsun istediğimden ya,emekli beylikdüzü beyzade fasıl restaurantta yapıcam. 1.300 tl 150-200 kişilik. canlı müzikli falan işte. düğün yapamayacağım için kınayı biraz kalabalık ve farklı olsun istedim.
ihşalla bir yardımım dokunur...

bende güzel bir kına gecesi mekanı arıyorum. özellikle avcılar beylikdüzü civarı olsun istiyorum.erkek gelmeyecek,rahat olacağımız bi mekan arıyorum.kadın garsonlar kadın dj vs.

slm ametists ben gelinliğimi fatihte, nişanlılığımı diktirdiğim yere diktirmeyi düşünüyorum.nişanlılığım çok güsel olmuştu.kimsede öle bişi yoktu yani :93:

selam tatlıcady
şimdiden hayırlı olsun.
evet dediğin gibi ben çok gezdim san abirkaç örnek veriyim sende kendin değerlendirisin.
beylikdüzü belediyesinin bir salonu var. kıvılcım eczanesi üstü muhtarlığın orası karşısında okul var galiba. bulamazsan direk belediyeye git zaten oradan kiralıyorsun. bir salon sahnesi oturma yerleri var. müzğini kendin ayarlıyorsun ses sistemi var. yani boş salon istemediğin kimse girmiyor örvli falan yok yani. fiyatı 375 tl idi galiba. bunun dışında cafelere falan baktım ama kuruyemiş verdiği halde beyzade ile aynı fiyatı söylediler. bir de nisan organizasyon die bir yer var. pazarın oradaki villardan birinde. alt katı var aslında kına için çok uygun 800-900 gibi bir fiyat verdiler. istediğin müziği yapıyorlar. eğer yardımcı olabileceğim birşey olursa tekradan haberleşiriz. kolay gelsinnnn..

selam tatlıcady
şimdiden hayırlı olsun.
evet dediğin gibi ben çok gezdim san abirkaç örnek veriyim sende kendin değerlendirisin.
beylikdüzü belediyesinin bir salonu var. kıvılcım eczanesi üstü muhtarlığın orası karşısında okul var galiba. bulamazsan direk belediyeye git zaten oradan kiralıyorsun. bir salon sahnesi oturma yerleri var. müzğini kendin ayarlıyorsun ses sistemi var. yani boş salon istemediğin kimse girmiyor örvli falan yok yani. fiyatı 375 tl idi galiba. bunun dışında cafelere falan baktım ama kuruyemiş verdiği halde beyzade ile aynı fiyatı söylediler. bir de nisan organizasyon die bir yer var. pazarın oradaki villardan birinde. alt katı var aslında kına için çok uygun 800-900 gibi bir fiyat verdiler. istediğin müziği yapıyorlar. eğer yardımcı olabileceğim birşey olursa tekradan haberleşiriz. kolay gelsinnnn..

teşekkürler cvb verdiğin için cnm

ama ben bu tarz bişi istemiyorum. ben bayanlara özel disko ortamı oluşturmak istiyorum. detayları özelden yazıyorum sana belki kafanda kalmıştır.

teşekkürler cvb verdiğin için cnm

ama ben bu tarz bişi istemiyorum. ben bayanlara özel disko ortamı oluşturmak istiyorum. detayları özelden yazıyorum sana belki kafanda kalmıştır.

özelden yazamıyorum daha. kusura bakma.dediğim yer bir organizasyon yeri özel bir villa değil. bence senin isteklerine uygun bir değerlendir bence .nisan organizsyon.

:93:

Ben de erkek gelmeyeceği için rahat ve kadın garsonların olduğu bir yer arıyorum bir fikrin olursa yazarsın umarım :)

X