Kolay hamile kalanlar

KOLAY HAMİL KALDINIZ MI

• Ankete Katılan
    80
  • Anket Kapalı .
bende ilk denemde gebe kaldım.allah herkeze nasip etsin

gerçekten çok şanslısınız evlatlarınızın kıymetini çok çok iyi bilin ben 2 yıldır uğraşıyorum ama olmuyor aman boşver denilebilecek bir durumda değil anne olmak kadar dünyanın en güzeli şeyi varmıdır acaba hepinizi tebrik ediyorum allahın seçilmiş kullarısınız.
size bir sorum olacak acaba yumurtlama gününü hesaplayarakmı ilişkiye girdiniz.
bu arada eşlerinizinde kıymetini çok çok iyi bilin çünkü her erkek bu kadar sağlıklı olamıyor......

ben de korunduğumu sanarken hamilke kalmıştım evliliğimin 5. ayında şimdi 2. bebeğimi istiyorum. bakalım bu ne zaman olacak. korunmayı bırakalı 15 gün oluyor ama ben adet oldum yani bu ay yok bakalım bir dahaki ay ne olacak. Allah isteyen herkesi,uzun süre beklemeden bebek sahibi yapsın inşallah.

3 aylık evliliğimizde eşim çocuk istediğini söyledi.bende dalgasına her ay birkere şansın var demiştim.ilk denememizdede tutmuştu.

gerçekten çok şanslısınız evlatlarınızın kıymetini çok çok iyi bilin ben 2 yıldır uğraşıyorum ama olmuyor aman boşver denilebilecek bir durumda değil anne olmak kadar dünyanın en güzeli şeyi varmıdır acaba hepinizi tebrik ediyorum allahın seçilmiş kullarısınız.
bu arada eşlerinizinde kıymetini çok çok iyi bilin çünkü her erkek bu kadar sağlıklı olamıyor......

Canım inşallah Rabbim seni de bekletmez bir an önce verir evladını... Sorun dikkatimi çekti cevap yazmadan edemedim. Ben yumurtlama günümü hesaplayarak hamile kaldım. Son adet tarihimin ilk gününe 14 gün ekledim ve bunu takip eden 1 haftayı not aldım. Hatta siteler var hesaplayan bilirsin zaten.. Ama bu ortadaki 1 haftada yani bence ortalama 8 günde 2 gün arayla ilişkiye girmek çok önemli. Yani her gün ilişki hamilelik şansını artırmıyor aksine azaltıyor. Menideki sperm sayısı azaldığı için.. Eğer adetin düzenliyse hesaplayıcılardan hesapla, çıkan günleri not al ve 2 gün arayla olsun ilişki. :kedi: İnşallah en kısa zamanda gelir bebişin inşallah... Benim ikinci bebeğim olacak ama inan bebek arzusuyla yanıp tutuşanları öyle iyi anlıyorum ki.. Hatta kızımı normal doğumla dünyaya getirdim ve sancı çekerken hep "Allah'ım olmayanlara da nasip et" diye dualar ettim.. Bir de ilişkiden sonra mümkünse hemen kalkma... En az 1 saat yat beline yastık da koyarak tabi..
Zaten bildiğin şeylerdir belki ama belki bilmeyen arkadaşlara da faydası olur yazdıklarımın.. ,
Sevgilerimle a.s.

slm arkadaslar valla benim dugunum ertesi gunu hamile kaldim ve cok agladim istemiyrodum cunku ama simdi oglum 9 aylik olmus cok mutluyum onuda canimdan cok seviyorum herkeze iyi gunler

canım katılımlarınız dan dolayı çok mutluyum ben 4 senelik evliyim 1yıldır çocul istiyorum ama olmadı tabi benim durum biraz farklı benim eşim genelde şehirler arası çalışıyo ve 12 ayda sadece 3 aydır günlerimde yanımda bütün tahlillerimi yaptım tertemiz eşiminde enazından problem varmı yokmu diye kafama takmıyorum ben o yüzden derim çocuk düşünenler tahlillerini yapsınlar rahat ollsunlar bu arada topiğimiz çok güzel ilerliyo

canım be hesaplamadık istedik yaradandan oda vedi çok şükür rabbim sanada nasip etsin inşallah

kızlar size bir program söylüyeyim onu açın ve hamile klacağınız günleri hesaplayın ovulation clander süper bir site

selam 2yıllık evliyim. 34 haftalık hamileyim.hamile kalmadan önce tüm testlerimi yaptırdım, 2 ay folik asit kullandım. adetimden başlayarak 12. ile 16. günler arası gün aşırı ilişkiye girdik eşimle. ilişkiden sonra hemen kalkmadım,ayağımı yüksek yere dayayıp yarım saat bekledim,işi spermiçin kolaylaştırmak lazım:) vee çokşükür ilk denememde hamilekaldım. darısı tüm bekleyenlere.bu denemeleri yaparken kimseye bebek deneyeceğimi söylemedim,bir kaç ay sonra falan diyordum soranlara. belki olur belki olmaz ama olmazsa çevrem strese sokabilirdi beni. bu benim hikayem Allah herkese hayırlı evlat versin.

selam 2yıllık evliyim. 34 haftalık hamileyim.hamile kalmadan önce tüm testlerimi yaptırdım, 2 ay folik asit kullandım. adetimden başlayarak 12. ile 16. günler arası gün aşırı ilişkiye girdik eşimle. ilişkiden sonra hemen kalkmadım,ayağımı yüksek yere dayayıp yarım saat bekledim,işi spermiçin kolaylaştırmak lazım:) vee çokşükür ilk denememde hamilekaldım. darısı tüm bekleyenlere.bu denemeleri yaparken kimseye bebek deneyeceğimi söylemedim,bir kaç ay sonra falan diyordum soranlara. belki olur belki olmaz ama olmazsa çevrem strese sokabilirdi beni. bu benim hikayem Allah herkese hayırlı evlat versin.

aynen katılıyorummm,cidden eşlerinizin kıymetini bilin sağlıklı oldukları için:çok üzgünüm: çünkü bence sorunun insanın kendinde olmasıdan kocasında olması çok daha zor ve öyle özeniyorum ki şıp diye hamile kalanlara ne mutlu size ve eşinize:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

ay allahım koca kadınlar klubü sitesinde kimsemi kolay hamile kalamadı ya niye paylaşmıyorlar

mrb arkadaşlar ekim 2008 de evlendik kasımda hamile olduğumu öğrendim şok olmuştum sonra çok geçmeden düşükle sonuçladı rabbim bi daha yaşatmasın sonrasında korunmaya başladık temmuzda bıraktık korunmayı bugün test yaptım çift çizgiyi gördüm Rabbim hayırlısıya kucağıma almayı nasip etsin Rabbim isteyen herkese versin

2 senelik evliyim. temmuzda denemeye başlayalım ancak olur dedik.
ilk denemede oldu allaha şükür...
rabbim olmayanlara da versin..
7 haftalık hamileyim..

2 senelik evliyim. temmuzda denemeye başlayalım ancak olur dedik.
ilk denemede oldu allaha şükür...
rabbim olmayanlara da versin..
7 haftalık hamileyim..

canım çok ama çok sevindim öğrenmek istediğim ilişki nasıdı gün aşırımı hangi günler yazarsan çok sevinecem:Saruboceq:

X