Sevgiliniz nasıl biri?

Test Sonucu : Sizinki çok uyumlu!
Uyumlu bir erkek arkadaşınız var demektir. Genel olarak iyi anlaşıyorsunuz ve zevkleriniz birbirine çok
yakın. Herkesin sahip olmak isteyeceği bir erkek türü. Paylaşımı ve eşitliği ön planda tutanlar için ideal
bir erkek

kesinlikle katılıyorum :asigim:

Uyumlu bir erkek arkadaşınız var demektir. Genel olarak iyi anlaşıyorsunuz ve zevkleriniz birbirine çok yakın. Herkesin sahip olmak isteyeceği bir erkek türü. Paylaşımı ve eşitliği ön planda tutanlar için ideal bir erkek.

O benim biricik nişanlım:asigim:

benimki de bu çıktı
Uyumlu bir erkek arkadaşınız var demektir. Genel olarak iyi anlaşıyorsunuz ve zevkleriniz birbirine çok yakın. Herkesin sahip olmak isteyeceği bir erkek türü. Paylaşımı ve eşitliği ön planda tutanlar için ideal bir erkek.

Test Sonucu : Sizinki biraz fazla rahat mı ne?
Vurdumduymaz bir erkek arkadaşınız var. Bu tip erkeklerle uğraşmak gerçekten zordur. Hayattan fazla bir beklentisi yoktur, anı yaşar. Özgürlüğünüze düşkün biriyseniz, size uygun erkeği bulmuşsunuz.

ılk evlı olarakdan ben yorum yapacagım sanırım.. :lepi:

Uyumlu bir erkek arkadaşınız var demektir. Genel olarak iyi anlaşıyorsunuz ve zevkleriniz birbirine çok yakın. Herkesin sahip olmak isteyeceği bir erkek türü. Paylaşımı ve eşitliği ön planda tutanlar için ideal bir erkek

tamamen kuru ıftıra.. :umursamaz: ılk basta benımkı hıc uyumlu degıldır.. :eek:lmaz:
genel olarak ıyı de anlasmıyoruz.. mafoldumben
zevklerımız mı pehh yakın olmak sole dursun bırde cok yakın haa.. :roflol: :roflol:
olmadı olmadı.. :sinifsinif: ınsallah bı baska sefere.. :teytey:

:eek: :eek: eett grçkten zvklrmz birbirne çok yakın ii anlaşıoz doğru:)

Sizinki çok uyumlu!
Uyumlu bir erkek arkadaşınız var demektir. Genel olarak iyi anlaşıyorsunuz ve zevkleriniz birbirine çok yakın. Herkesin sahip olmak isteyeceği bir erkek türü. Paylaşımı ve eşitliği ön planda tutanlar için ideal bir erkek. Vay bee:roflol:

X