Doğuma Hazırlık doğum çantası hazırlasammı?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

bebeto

aşksın sen cansın sen
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2008
482
63
arkadaşlaropuyorumnanaktan33 haftalık hamileyim doğum çantasını hazırlasammı acaba sizler ne zaman hazırladınız kaydirigubbakcemile

bence hazırla ben şuan 34 haftalık hamileyim 31.haftamda hazırlamıştım bence hazırla canım bebelerin işi belli olmuyo hazırda bulunsun

hazırlayın yavaş yavaş. zaten eksiklerin bitmesi 38. haftaları buluyor. 40 kere boşaltıp dolduruyorsunuz sonra yerimseniben

bencede hazırlamalısın.ben herşeyi hazırlamıştım ama valize yerleştirmemiştim.34+3 teyim geçen gün annemle yerleştirdik.ufak tefek eksikleri de tamamlamaya çalışıyorum şimdi yavaş yavaş..hayırlı doğumlar canım..

bende 35. haftamdayım 31. haftamdan beri hazırlık yapıyorym,hem bebeğin hem kendinizin anca yetişir.geçen hafta tek eksiğim kalmıştı lohusa pijaması aldım eve geldim denedim büyük geldi bugün gidip onu değiştirdim.anlayacağınız ne kadar erken başlarsanız o kadar iyi.benim 2 çanta oldu biri benim biri bebeğin.acaba abartmışmıyım

bende 35. haftamdayım 31. haftamdan beri hazırlık yapıyorym,hem bebeğin hem kendinizin anca yetişir.geçen hafta tek eksiğim kalmıştı lohusa pijaması aldım eve geldim denedim büyük geldi bugün gidip onu değiştirdim.anlayacağınız ne kadar erken başlarsanız o kadar iyi.benim 2 çanta oldu biri benim biri bebeğin.acaba abartmışmıyım

yok canım niye abartasın benimde 2 çanta, normal yani

ayyyyy ben daha hazırlamadım daha doğrusu bebişin cicilerini yıkamaya başlamadığım için hazırlayamadım

zaten son zamana kadar eklenecek detay bitmiyor.
hazırla dursun şimdiden. ben de 32. haftamda hazırlamıştım

X