Hamilelikte İshal YARDIM:(((

sule80

Meleğini Çok Sever
Kayıtlı Üye
12 Mart 2007
134
3
44
Arkadaşlar 34 haftalık hamileyim ve 2-3 aydır bağırsak hareketlerimin dengesi iyice şaştı şu aralar 2 gün kabızlık varken,4 gün ishal oluyorummafoldumbenmafoldumben,yediklerimede o kadar dikkat etmeme rağmen ishalden kurtulamıyorum,:1no2:,sizce bu normalmi?? Yoksa aldığım demir,vitaminmi dokunmaya başladı anlamıyorum:sinifsinif: Aranızda ishal sorunu olan varsa acil cevap bekliyorum,şimdiden teşekkürler...

fazla disari cikmiyosan ishal olman kabiz olmandan daha iyi derim ben...en azindan icinde durmuyor:)ben 12 haftaligim ve bendede haftalardir oluyor...bilmiyorum bebege bi zarari varmi eger yoksa birak olsun..kabizliktan iyidir....

gecmis olsun canim. hamilelikte çok kabizlik sorunu olur ama ishali bilmiyorum.
doktoruna sor bence. ishali gideren gidalari bol bol tuketmeye çalis.
2-3 ay da devam etmesi normal degil arkadasim.

Arkadaşlar 34 haftalık hamileyim ve 2-3 aydır bağırsak hareketlerimin dengesi iyice şaştı şu aralar 2 gün kabızlık varken,4 gün ishal oluyorummafoldumbenmafoldumben,yediklerimede o kadar dikkat etmeme rağmen ishalden kurtulamıyorum,:1no2:,sizce bu normalmi?? Yoksa aldığım demir,vitaminmi dokunmaya başladı anlamıyorum:sinifsinif: Aranızda ishal sorunu olan varsa acil cevap bekliyorum,şimdiden teşekkürler...

ahh canım bende aynı dertten muzdaribim :1no2:bende 34 haftalık hamileyim senin dediğin gibi 3 gün kabızsam 2 gün ishal doktora gittim dahileye, gastroloji ama hiç bişey yok sen yinede bi doktoruna danış geçmiş olsun:1hug:

bende o haftalarda olmuştum kabak çekirdeği çok iyi geliyor
bol su iç cnm geçmiş olsun

canim klizma yap iyi olur ben denedim çok fayda eder.:CüvCüv:

canım bendede çok oldu hatta o sebepten iki gün hastanede yattım bence tahlil yaptır bişey çıkmazsa leblebi ve gazoz ikisini ye hemen geçiriyor

bende oldum ama benimki ağrılıydı sancı yaptı karnımda hemen doktorumu aradım beni yatırdı ve su dengem bozulmasın diye serum yedim yetmedi 1 tane daha ertesi gün bir tane daha yemek zornda kaldım diikt et susuz kalma bol sıvı al kii ben bol sıvı tuketmeme rağmen mikrobik demişlerdi su şişelerini değiştirmiştim...
bu aralar benimde bağırsaklarımda bir tembellik var heralde son haftalalra doğru bebekler kilo aldıkca kabızlık artıyor....

bende normalde sürekli kabız olan biri olarak bu haftya kadar hep ishal olarak gedim druma da sorum eger günde wc ye ishal olarak 4 den fazla çıkıyorsan su kaybedersin tehlikeli demişdi bende öyle bir sorun yok o yüzden şanslıyım kabız olmakdan çok çok daha iyi

canım bnde senin gibiyim aferdersin bağırsaklarımda dengesizlk diz boyu akşam ishalsem sabah kabızım bi akşam kabız oluyorum sabah ishal dengem o kadr bozukki demir ilacı içiyorum o yapıyor ishali ama düzenli içiyorum bu düzene girmedi bunaldım son aylarımı düşünemyorum zaten ne olurum allahım hepimizi can sağlığıyla kurtarır bebişlerimiz alırız kucağımıza inşallah sağlıkla

Arkadaşlar hepinize çok çok teşekkür ediyorum,biraz olsun içim rahatladı:1hug:a.s.

X