İstihareye yatıp kocasını rüyasında gören var mı ?

kızlar bn de denedim çok garip bi şey oldu !!!! kıldım yattım tam uykuya yeni dalmişken dişim ağrıyomus gibi hissettim sıçradım yerimden sonra geri uyudum bu hayırlı mı hayırsız mı sizce ?????

Kizlar,benim de teyzem enistemi gormus, gece yatmadan once bol bol tuzlu bi seyler yemis (cok susatsin diye, ama su icemeyeceksiniz)
Niyet edip uyuyunca ruyada su veren kisi evlenilek kiis olurmus.
Ben bunu maalesef tansiyon sorunum sebebiyle yapamiyorum, yapan olursa yazsin da ogrenelim beraber ise yarama durumunu, gerci teyzem gormus enistemi.

Bir de elmanin kabugunu hic kirmadan soyup yastikaltina koyunca goruluyor, ben yapmistim, 2. gece sanirim gordum birini,yesil gozlu kumrak bir erkekti hatta anneme bak gocmen bizim gibi ailesiyle iyi anlasiriz diyodum :) Ama ortada kims eyok maalesef

İstihare namazı bir işin hayırlı olup olmadığını görmek içindir, gelecek filan görülmez. Gelecekteki eşi görmek için yapılanlar da çok saçma imiş ilk kez duydum böyle şeyleri, her neyse.
Ben istihare namazını bundan 5 sene önce kılmıştım, bir sevgilim vardı yeni başlamıştık, ayrı şehirlerde üniversite kazandığımız için ayrılmak istiyordum ama o istemiyordu, çok kararsız kalmıştım. Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine bu namazı kıldım. İkinci gecesinde rüyamda sevgilimi gördüm tavla oynuyordu ve üzerinde siyah eşofman ve tişört vardı. onu izlediğimi gördüğünde bana gülümsedi. Ve bu kadar! Sabah uyandığımda içim kıpır kıpırdı ve ayrılmayı hiç düşünmesin eskisinden daha çok sevdim. 4 sene ayrı şehirlerde okuduk ve hiç ayrılık yaşamadık, kavgalarımız bile çok nadirdir. O namazı kılıp ayrılmama kararı verdiğim için çok mutluyum :)
Aslında istihare namazından sonra görülen rüyalarda kırmızı ve siyah hayra yorulmaz deniyordu benim baktığım kaynakta ama önemli olan kişinin ne hissettiği imiş. Nitekim benim kararımda da siyah renk değil, sabah uyandığımda hissettiklerim etkili oldu.
Şu an ben de iş arayışındayım ve çok kararsızım, o nedenle tekrar deneyeceğim. Size de tavsiye ederim :)

X