folyo sir ağda

katatonia

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2008
131
1
35
merhabalar.. forumda da biraz bahsedilmişti folyo sir ağda diye,elle çekilen sir ağdaymş. ben pek anlayamadım bunun kullanımını. nasıl uygulanır? kozmetikçide geçen gün denk geldim ama görevli meşgul diye soramadım nasıl kullanılacağını. sizlerden bu ağdayı kullanan varsa anlatabilir mi? malum şimdi ramazan,oruçlu halde kuaföre ağdaya gidemiyorum. evde kendim halletmek istiyorum ve bu elle çekilen sir ağda biraz kafama yattı (daha az can yakıyormuş ve temiz yapıyormuş diye) bilgilerinizi paylaşırsanız çok sevnirim ablalarım ve kardeşlerimopuyorumnanaktan

hayırlı ramazanlar bu arada a.s.

kalıp ağdayı suya falan koymadan direkt olarak parça halinde cezve veye benzeri bişeyin içine atıp eritiyosın. sonra bi çubuk yardımıyla sürüyosun. sürdükten bi 5-10 saniye sonra ağda kuruyo ve eline yapışmıyo.bez yapıştırmaya gerek yok. böylelikle kolyca çekip alıyosun tüyleri. genelde yüz için kullanıyor kuaförler ama genital bölge için de kullananlar var.

tşk.ler cevap için. geçen ay aldım bu folya ağdadan. büyük bi cezvede erittim. evet kullanımı çok kolay;ama cezveye elveda dedim. çünkü cezvede eritince cezveye yapıştı ağda naptım ne etimse çıkmadı kaynar sularda beklettim,mr. muscle cif ne varsa temizlemeye çalıştım çıkmadı,attım çöpe. ama kullanımı rahat sürüyorsun hemen donuyor,bir kerede çekiyorsun ve baya da iyi çekiyor. güzel alıyor tüyleri;ama bunun eritme kabına sahip olmak lazım.

ne ilğinçç bişeymiş ilk defa duydumm
nerelerde satılıyormuş fiyatı ne kadarmış

bujiterilerde satılıyor. bizim burdaki bujitericide vardı,bu forumda okumuştum,tesadüf karşıma çıktı bujitericide,aldım bende deneyeyim diye. fiyatı çok bir şey değildi 10 lira bile değildi. 5 mi 6 mıydı ne o civar bişeydi.

hımm ne bileyim o kdr uğraştım ki temizlicem diye olmadı,annem de kızdı bana. mecbur attım çöpe. bi daha da alma bundan dedi kızdı çok fena :KK70: cezvemden ettin beni diye söylendi.
bugün vivetin sir ağda ısıtıcısını aldım onu kullanıcam,tam kullanımını da bilmiyorum ne zmn ısınır felan. bileniniz var mı?

bende aldım kullanamadm attım. ıstımak sorun cabuk soguyo bidaha ıstı.. Japon pazarından almıstım. kocaman bi kutu 3 tl almıstım.

aynısını agdaya gittigim kuafordeki kız kullanıo.

X