Christian Dior Addict Bayan Parfümü ŞOK FİYATTA !!

lugesya_

MutluSonlaBitsinBuMasaL
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2009
246
1
inanamıyorum nasıl bu kadar ucuz olur hayretler içindeydim ..site yöneticilieri ile de görüştüm fakat orjinal gerçekten parfüm ve 100 ml 200 tl civarı satılırken gittigidiorda açıkarttırmada suan sadece 26 lt.. özel satışla 60 a aldım bilginize arakdaşlar hala dewam ediyor açık arttırması.. kaydirigubbakcemile2

umarım gerçekten orjinaldir..çünkü hep orjinal diyorlar ama malesef öle çıkmıyor, şişesi kokusu herşeyi aynı ama çakma! kalıcılık 2saat bile sürmüyor uçup gidiyor.. umarım seninki orjinaldir gerçekten.. strawberyde bile bu kadar uygun değil...

orjinal olmuyor çoğu canım umarım orjinaldir.ambalajında falan küçük hata olduğu için bu fiyat diyorlar ama şöyle birşey var yabancı markalar zaten defolu mallarını satışa sunmuyorlar hiçbiryerde.
bilmiyorum dediğin türden çok site var ama umarım orjinaldir.biz de çok seviniriz adına:)
ama kapaksız geldiyse orjinal olma oranı daha yüksek tester olabilir çünkü. tester olanlar kapaksız ve ambalajsız oluyor bildiğim kadarıyla.

üzgünüm ama o fiyata orjinal addict almanız imkansız,orjinal addictin bana gelişi 110tl filan :) bedava alsa bile bu işin bir piayasası var kimse orjinalini 110-120'den aşağıya veremez

X