buğday ten, kestane rengi saç, gri göz kombinasyonu

sophronie

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2009
912
264
sizce nasıl olur kızlar?

ya da gri göz yerine başka bir öneriniz var mı? zevklisinizdir size güveniyorum =)

şimdiden teşekkürler =)

olmaz bence bogar..
onun yerine bugday ten,kumral balyajlı saç,yeşil göz..
ya da favori kombinasyonum
kestane saç,beyaz ten,mavi göz derim ben

haklısın canım ama saçım yeni yeni toparlandı, boyatamam sanırım :)

ya gri dediğim de böyle maviye dönük bi gri.. o da mı olmaz be =))

bir saniye lens mi alacaksın yoksa kendi göz rengin mi?
cunku siparisle göz rengi verir gibi hissettim kendimi :)))

valla ben buğday tenliyim saçlarım koyu kestane gri hareli lens kullandım gözlerim koyu kahve ama çok doğal durdular herkes çok beğendi.bu sefer de menekşe rengi alacağım.sadece mavi alma bende çok kötü durmuştu.

bence bugday ten ve kestane saca yeşil daha hoş durur.ama tabi su da var biz goremedıgımız ıcın ıkı kombinasyonuda bıraz hayalgucumuzu kullanıyoruz

bence olmaz renklerin hepsi soft solgun değişik gösterebilir . ya lensi değişik bi renk düşün derim- ki mavi ideal olur - ya da saç rengini

gri hare koyu kahve göze maviye çok yakın duruyor ama mavi gibi çiğ durmuyor ben mavi de kullandım ama hareli değildi bir kere kahverengi gözler doğal dursun diyorsa kesinlikle düz renk değil hareli alacak.ben gri hareli kullandığım da gerçek göz rengim mi lens mi diye çok soran olmuştu insanlar çok anlamadı gri göz alışıldık değil onun için lens mi gerçek mi dediler yani yaygın renk olsa sormalı mümkün değil.o kadar olumluydu tepkiler.ama maviyi haresizdi bir hafta takamadım gören korkuyordu gözüme bakamıyordu berbat durdu.yeşil hare de olur.ama mutlaka hareli olsun çok doğal duruyor.

resim koysanız..
yani kendi resminiz değil de bu kombinasyona uyan kızlar varsa
görsel olarak daha iyi olur =)

bak dediğin tarzlarda biri mavi gözlü diğeri yeşil =)

sedatosunb2.jpg

cekikgozlukumralguzel.jpg

X