hamileliğin ilk haftalarında karın şişliği olabilirmi??

Çok şükür demek normalmiş ben de yorumları okudukça rahatladım 6 haftalık hamileyim bende de şişkinlik var.Hele akşama doğru daha artıyor sanki karnım bikaç aylık hamileymiş gibi şiş kasıklarda heran regl olacakmış gibi bi agrı.Allah yardımcımız olsun herkesin bu sorunları yaşadığını görmek rahatlattı demek tek değilmişim:)

bende 11 haftalık hamileyim dediğiniz gibi görenler 4-5 aylık sanar. ama bana karnın dar olduğu için dediler yani gaz oluyor elbet ama yine de sürekli şiş kasıyor resmen karnımızın içi ufak olduğundan da olabiliyormuş

Benim de once midem tas gibi oluyor ogun sonrasi 6. Haftam bitti bugun. Bugun en siddetlisi oldu midem karnim aciyip sisiyorlar . Ne zaman bitecek acaba ayakta duramiyorum bazen. :110:

Atkadaşlar ben de çok yeni hamileyim daha beş haftam bitii ama çok şişim befes alışımı etkiliyor anlamadım, resmen pantalonlarım kapanmıyor birazda kilom var iyice paylıcak gibi oldum şimdiden normal mi ya da geçer mi bu durum, daha önce yazan arkadaşlardan geçen oldu mu

Slm arkadaşlar bende 6 haftalik hamileyim o sşişkinlik bende de var özellikle aksamlari level olcakmi sim gibi agrim oluyo herseyin hayırlısı olsun.

Merhaba benimde karnım aşırı derecede şiş. Sanki adet olacakmışım gibi ağrım var. Bir de normalde ben her gün düzenli tuvaletimi yapardım. Şimdi kabızlık var 3.4 günde anca çıkıyorum tuvalete. Zaman zaman mide bulantısı oluyor. Adetime 1hafta sizce bunlar hamilelik belirtisi olabilir mi

Arkadaşlar merhaba ,

bende 5. haftamdayım. Bu karındaki şişliği rahat atabilecek neler yiyosunuz neler yapıyosunuz? acaip sancı yapıyor birde şimdi miğde bulantısı da başladı :KK43: düzenli yürüyüş yapmama rağmen çok kötü durumdayım karnım aynı 4 aylık gibi oldu :KK43:

Taylm adete 5 gun kala betaa hcg 24 cikmasi normalmi?
24 derken 24 bin mi ?bence binlilerde filan değilse adet süresinde adet olunmuyorsa adet gününden bi hafta sonra bakılmalı.geç döllenme diye bir şey çıktığı için hamilelik bazı kadınlarda resmen saklambaç oynuyor.bir de üstüne görmek gibi bir şeyde var.

24 derken 24 bin mi ?bence binlilerde filan değilse adet süresinde adet olunmuyorsa adet gününden bi hafta sonra bakılmalı.geç döllenme diye bir şey çıktığı için hamilelik bazı kadınlarda resmen saklambaç oynuyor.bir de üstüne görmek gibi bir şeyde var.
24 bin degil 24 canim. Doktor pozitif dedi 2 gunde 1 bakicaz dedi

canım ben 2 aylık hamileyken 4 aylık gibiydi kardım ama nasıl şişiyodu. herkes diyodu ne kadar çabuk büyüdü die. ama o aylar inanılmaz gaz yapıyo bünye. akşamları rahat rahat atıyodum o gazı iniyodu kaydirigubbakcemile3 adet sancısı gıbı hafif ağrılar bende de oluyodu o dönemde ve hala ara ara oluyo bu rahmin genişlemesiyle bebeğin yerleşmesiyle alakalı. Allah sorunsuz, sağlıkla almayı nasip etsin kucağına :)
ohhh içim rahatlatı Allah razı olsun o sancılar oluyor acaba adet mi olucam diye içim içimi yiyordu

merhaba arkadaşlar hamileliğimin 14 haftasindayim ama o karnımdaki şişlik o kadar cok ki ve gergin sert ne yapacam bilmiyorum bir fikri olan varmi ??:KK43:(((((

X