hamileliğin ilk haftalarında karın şişliği olabilirmi??

Konu guncel mi acaba:) benim sabahlari karnim dumduz yemek yiyince birden 3 aylik oluveriyo gaz degil gibi sanki bu normal mi degil mi iki tane mi var acaba icerde:) daha doktora gitmedim

canım benimde hamileliğim yeni aynı seylerbendede var ikiz oldugunu hcg ile anliyorlar ilk kontrolune ne zaman gideceksin kaç yaşındsın :KK70:

valla bende devletekidrm gördümdedi özeldeki görmedim dedi git kantestı yaptır dedi bi sordum350 tl sonra devlette acilde kan verdim değerim 1596 iki gunde iki katı artmış maşallah BENDE YENİ DR BULDUM ONa gideceğim salı günü hem 7. haftaya girmiş olurum herşey netleşir umarım sende yazarmısın yarın görüp grmediğini

valla bende devletekidrm gördümdedi özeldeki görmedim dedi git kantestı yaptır dedi bi sordum350 tl sonra devlette acilde kan verdim değerim 1596 iki gunde iki katı artmış maşallah BENDE YENİ DR BULDUM ONa gideceğim salı günü hem 7. haftaya girmiş olurum herşey netleşir umarım sende yazarmısın yarın görüp grmediğini
Yazarim:) kan testi 350 lira mi dedin sen:mad:

20150729_115222.jpg

Merhaba yasemin:) dun keseyi gorursen yazarmisin demistin.gorduk keseyi fakat bebisi goremedik :KK43: haftaya da bebisi gorucez insallah... sen ne alemdesin

Hamileliğinin 34.haftasindayim. bu haftada beyaz küre kanda yükseldi doktor normal diyor 25 bine bbileceklercikanlar var diyor ama ben korktum yinede

Evet
[QUOTdurumdayım Eve
slm kızlar ben daha çok yeni hamileyim keseyi görmeye yarın gidicem
ama ilk haftalarım olmasına rağmen karnımda şişlik var hemde baya pantalonlarım bile olmuyo gaz gibi beni çok rahatsız ediyo
internetten araştırdım normal diyo ama bide hamilelere sormak istedim daha yeni hamileyken şişkinlik olabilirmi
benimle aynı durumda olan varmı

st: 8644954, member: 132065"]slm kızlar ben daha çok yeni hamileyim keseyi görmeye yarın gidicem
ama ilk haftalarım olmasına rağmen karnımda şişlik var hemde baya pantalonlarım bile olmuyo gaz gibi beni çok rahatsız ediyo
internetten araştırdım normal diyo ama bide hamilelere sormak istedim daha yeni hamileyken şişkinlik olabilirmi
benimle aynı durumda olan varmı
[/QUOTE]
Bende ayni durumdayım 2 aylık hamileyim benim ayrıca ayaklarımda şişiyor bu durum beni çok rahatsız ediyor normal dedi doktor ama çok rahatsizim

X