hamileliğin ilk haftalarında karın şişliği olabilirmi??

EzgiMec

UltraAslan
Kayıtlı Üye
3 Mart 2009
1.912
2
36
slm kızlar ben daha çok yeni hamileyim keseyi görmeye yarın gidicem
ama ilk haftalarım olmasına rağmen karnımda şişlik var hemde baya pantalonlarım bile olmuyo gaz gibi beni çok rahatsız ediyo
internetten araştırdım normal diyo ama bide hamilelere sormak istedim daha yeni hamileyken şişkinlik olabilirmi
benimle aynı durumda olan varmı

gaz tatlım o ılk aylarda olması cok normal bendede wardı resmen kocaman bı karnım olmustu gaz ıcın ılac kullandıkca normale dondu :)

gaz tatlım o ılk aylarda olması cok normal bendede wardı resmen kocaman bı karnım olmustu gaz ıcın ılac kullandıkca normale dondu :)
canım çok teşekkür ederim cvp yazdığın için çok korkmuştum çünkü başka bişey diye bide ağrı falanda oluyo karnımda bu normalmi peki

olur canım karın agrın kasık agrın olması normal. doktor bana rahmın genıslıyor agrın sancın olucak ama eger cok sıddetlıyse beraberınde kanama yada lekelenme varsa o zaman tehlıkelı demıstı. hepımızın zaman zaman agrıları oldu. benım 12. haftaya gırınce azalmıstı agrılar. yanı cok nefesını kesmıyosa hepsı normal :) eee vucudun yenı bı duzene ayak uydurmaya calısıyo bebek kendıne yer acıyo ıcerde faalıyet var kolaymı :)

canım ben 2 aylık hamileyken 4 aylık gibiydi kardım ama nasıl şişiyodu. herkes diyodu ne kadar çabuk büyüdü die. ama o aylar inanılmaz gaz yapıyo bünye. akşamları rahat rahat atıyodum o gazı iniyodu kaydirigubbakcemile3 adet sancısı gıbı hafif ağrılar bende de oluyodu o dönemde ve hala ara ara oluyo bu rahmin genişlemesiyle bebeğin yerleşmesiyle alakalı. Allah sorunsuz, sağlıkla almayı nasip etsin kucağına :)

evet ya çok gaz oluyrodu bendede bakü - ceyhan boru hattında bile o kadar gaz yoktur yani :)

normaldir.....Allah bebişini sağlıkla kucağına almayı nasib etsin inşallah :)

aynen ben hamileyim diyince millet bebegi sevmeye kalkıyodu 5 6 aylık sanıyolardı cok komikti yaa,sonra o göbek iniyo bidaha ne zaman cıkacak diye sabırsızlanıyosun sonra:CüvCüv: ALLAH tamamına erdirsin

benim de öyle canım merak etme...
hem karnım şişti hem de bacaklarımın şiştiğini hissediyorum...
sanki 6 aylık gibi karnım var...
gece olunca ayaklarım da şişiyo...
okudum genelde tüm yeni anne adaylarında olan bişeymiş...
korkma sorun yok...

evet evet bende de çok gaz var.8 haftalık oldum 2 hafta önce gaz sancısından acile bile gittik ama ben düşük yapıyom sandım çok şiddetli bir sancıydı meğer gaz sancısıymış :)

benim de şikinlik vardı 6. haftadan itibaren diğer arkadaşlarda olduğu gibi
4-5 aylık falan zannediyorlardı yani hamileliğimi ilk günlerden itibaren yaşamaya
başladım...
merak etme zamanla geçer şikinliklerin yerini bebişin alır...

bende 5. haftamdayım..mideme taş oturmuş gibi..kabız oldum,gazım var..ayrıca çoook iştahsızım..zorla yiyorum..nezaman normale döner tahminen..bünyeye göre mi?

Kızlar benımde cok gazım oluyor ve karnım cok sıs :KK43:
bunu gıderebılmek ıcın ne yapmamız lazım ?
Lutfen yardım edın..

Genelde gündüz şişkinlik oluyor sabaha bir şey kalmıyor.ıniyor şişkinlik.Kesinlikle gazdan dolayı....

benimde ilk haftalarda çok oldu
şuan 13 haftalık hamileyim karnım şuanki halinden
büyüktü.ama şimdi geçti.
normal yani canım.

bende 5 haftalık hamileyim hem karnım şiş hemde kasıklarımda hatta kasıklarımın ortasında sancı var özellikle akşam olduğu zaman karnım çok sancıyo gazda çıkmayınca dahada sancıyo bende endişelendim bebeğe bişey mi oluyo düşürüyor muyum diye ama yorumları okuyunca rahatladım :)) ay çok saolun yaaaa

bende yorumları okuyunca rahatladım valla demekki ilk haftalarda olabiliyomuş peki bu gaz ve kabızlık için bi çözümü olan yokmu dr.ilerleyen zamanlarda ilaç veriyoruz ama şuan veremem dedi bide kuru kayısıyı duydum yedim ama hiçbi işe yaramadı offf:KK43:(

evet canım bendede aynı sorun var.hem şişkinlik hemde bel ağrısı özellikle ayakta durunca ama ben normal olduğunu düşünmüyorum ama hayırlısı

benimde karnım çok şişti ve bende kabızım.5 haftalığım ve oruç tutuyorum.sizler tutuyormusunuz kızlar.sevgiyle kalın.

evet canım hemde çok olur....

gaz ve şişkinlik çok kötü bi durum bende hala var 5 aylık oldu....:sinifsinif:

X