Saç Rengi ve Saç Boyama Karamel tonları ve Saç renklerim=)

bende 7.1 ile 7.0 i karistirip boyadim sarinin üzerine... karamel gibi oldu.

Tüm renklere bayıldım.. Acayip zevklisin.. Senmi boyadın yoksa boyattınmı kuaförde?

7 numaya bayıldım ya bende istiyorum ama ten rengime olur mu saçlarım da koyu renk bilmiyorum yani??? canım eklediğim fotoya bakıp bi yorum yapabilir misin? rica etsem a.s.

Eklentiler

• $hfze.jpg
    $hfze.jpg
    7,9 KB · Görüntüleme: 66
6 ve 7 resme bayildim super olmus rica etsem profilime bir kac resim ekledim saclarim siyah ama cok sikildim ne renk tavsiye edersiniz arkadaslar lutfen yardim edin rezil olmak istemiyorum.

selam ben 2.3 çok begendım özellıkle 3 onuda benden başka kimse begenmemiş ben yarın boyamayı düşünüyorum aynı renge acaba nedir numarası

6. ve 8. foto ya bayıldımmmm opuyorumnanaktan

hepsi çok güzel gerçekten ama 6 no harika karemelin hangi tonu acaba canım

2-6-8 bunlara bayıldım. hangi renkler oldukları hakkında bilgi verir misin? Neyin üstüne nasıl uyguladın. hangi markaları kullandın acaba? Boyatmayı düşünüyorum en kısa zamanda akrabamın düğünü var. yardımcı olursan sevinirima.s.

1, 2 ve 8 numarali sac renkleri harika cok begendim canim. En dogalini sorarsan 2 numara derim, ten rengine cok yakismis. Bayilirim karamel tonlarina. Son halinde güzel ama:KK66:

altın sarısı saçın tarçın bakırının üstüne mi boyadın canım ? çooooooooooooookk hoşuma gitti tam istediğim renk birde kendin mi boyuyorsun saçlarını ? güle güle kullan ama hepside çok yakışmış benimde saçlarım koyu kumral valla banada cesaret verdin birde hangi marka kullanıyosun? cevap verirsen çok sevinirim

ayy canım benim baştan hepsini okudum ve cevabımı aldım bıkmadan tekrar tekrar sorulan sorulara cevap vermişsin tebrik ederim tekrar güle güle kullan

ya ama ben bişi fark ettim paletteyle boyamışsın genelde ama delux serisimi kaşmir serisi mi hangisiyle tüp boya ile boyadıysan yanında verilen suyun numarası var mı bi zahmet onlara cevap versen 6 ve 8 numara için hadi be güzelim tam aradığım renkler cevap bekliyorum

X