Saç Rengi ve Saç Boyama Karamel tonları ve Saç renklerim=)

4Ü HATIRLAMIYORUM BIRAZ SAC RENGIMI ACTRMAK İSTMİŞTİM
hangı renge boyandıgını hatırlamıom cnm yaa

tatlım so fotodakı palette altın sarısıopuyorumnanaktan

tamam cnm bende denicem bu rengi şuanki saç rengim açık karamel gibi acaba nasıl olur eninki gibi olurmu bir fikrin varmı:)ve saç boyum seinki kadar nerdeyse bi tüp yettimi ve son bir sorum:)boyayı yaparken diplerdenmi başladın yani çok açık olmasından korkuyorum diplerin ondan sordum tatlım :))

Canım benim de bi sorum olucak:)

Tarçın bakır çok turuncu görünüo kutusunun üzerinde .Boyayınca böle bi turunculuk oldu mu ilk başta?Saçım çok açık dğl karamele yakın bi renk

canım...benim ırsi olarak saçımda beyazlar var az da olsa....8 numaradaki palettenin altın sarısı beyazları kapatır mı?...ben de 8 numarayı çok beğendim...

tamam cnm bende denicem bu rengi şuanki saç rengim açık karamel gibi acaba nasıl olur eninki gibi olurmu bir fikrin varmı:)ve saç boyum seinki kadar nerdeyse bi tüp yettimi ve son bir sorum:)boyayı yaparken diplerdenmi başladın yani çok açık olmasından korkuyorum diplerin ondan sordum tatlım :))

cnm 2 tüp gidiyo.dıplerden basladım cnm cok ta acık olmuo hoş bı renk oluo yane.dene bakalım nasıl olcakopuyorumnanaktan
Canım benim de bi sorum olucak:)

Tarçın bakır çok turuncu görünüo kutusunun üzerinde .Boyayınca böle bi turunculuk oldu mu ilk başta?Saçım çok açık dğl karamele yakın bi renk

yok cnm bnm tabanda karameldı acıktı yane ama yıne de acık turuncu olmaadı.güzel olur sanırım yerimseniben

canım...benim ırsi olarak saçımda beyazlar var az da olsa....8 numaradaki palettenin altın sarısı beyazları kapatır mı?...ben de 8 numarayı çok beğendim...

cnm sacta beyaz olunca altın sarısını önermıyolar tutmaz boya çünki..önce beyazlarını kapattırıp snra boyerimsenibenyaybılırsın

çok hoş bi bayana benziosun,saç renklerine de bayıldım ama en çok 7 ve 8 numaraya bebeğimyerimseniben

6-7 ve 8. resimdeki saç renklerine bayıldımmm :) bende onlardan istyrm
saç uçlarında açık karamel var benim dip boyaya cesaret edemyrm rica etsem hangi renk tonları olduğunu öğrenebilrimym ?

1*7*8 harıka. cok guzel olmus son halı cnm. 7 numaralı sac nasıl yapıldı sacının o ankı rengı de onemlımı boyatırken ?

X