Saç Rengi ve Saç Boyama bal köpüğü ve kahve köpüğü hakkında yardım lütfenn !!!

deryasul

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2009
36
0
kızlar ben saçlarımı cuma günü kolestonun kumtaşı kızılına boyadım saçlarım koyu kumraldı.şimdi diplerim daha açık bi renk oldu ama bildiğiniz karamel oldu bende bal köpüğü yada kahve köpüğü boyamak istiyorum bayrama yakın.o renklerden boyayanlar varsa resim koyabilirler mi nasıl renkler tutuyo merak ediyorum.

kızlar be saç renginin ne olduğunu bilen var mı

Eklentiler

• $ayşe.jpg
    $ayşe.jpg
    17,4 KB · Görüntüleme: 2.149
ben saçlarımı karamel gibi bi renge boyadım ama saçlarımın üstleri açık renk nerdeyse sarıya yakın oldu aşağıları koyu renk şimdi bal köpüğü boyamak istiyorum nerden başlamam lazım boyamaya

kahve köpüğü en açık kahve,bi de 8 65 olduğu için saçın rengini açıyor yansımalar sarı oluyor.
bal köpüğü bir ton daha koyusu ve karamelimsi yani bakır ışıltılar var canım. ben 2 sine de boyadım,benim begendiğim bal köpüğüydü tabi karar sana kalmış.bal köpüğü karamel kadar koyu değil yalnız belirteyim.

kahve köpüğü en açık kahve,bi de 8 65 olduğu için saçın rengini açıyor yansımalar sarı oluyor.
bal köpüğü bir ton daha koyusu ve karamelimsi yani bakır ışıltılar var canım. ben 2 sine de boyadım,benim begendiğim bal köpüğüydü tabi karar sana kalmış.bal köpüğü karamel kadar koyu değil yalnız belirteyim.

canım benım saçımda röfle var ve platine yakın diplerde de kumral kendi rengim acaba bal köpüğü boyasam sırıtr mı??? turuncu olur mu ??? evde mı boyamalıyım yoksa kuaföre ımı gitsem çok kararsızımm:nazar:

canım benım saçımda röfle var ve platine yakın diplerde de kumral kendi rengim acaba bal köpüğü boyasam sırıtr mı??? turuncu olur mu ??? evde mı boyamalıyım yoksa kuaföre ımı gitsem çok kararsızımm:nazar:

canım benim saçımın rengi de açıktı,casting serisinden 7.30 balköpüğünü aldım açıkçası cesaret edemedim turuncu olurum diye..çünkü ben bi 6 7 aydır bakırdım ve akıttım onları.2 gün önce altın karamelle altın parıltılı toffee yi karıştırdım sarıları kapamak istiyorum bi süre böyle gidicem rengi de çok begendim.bunu da deneyebilirsin ama hala kararsızsan kuaförde boyatmana da gerek yok gidip sorabilirsin saçımın üstüne boyasam nasıl olur diye ama illa da güvenemiyosan kuaföre yaptır derim..

cnm ya benim saçımda böle karamel oldu sanki dediğim gibi ama tepelerim biraz daha açık bal köpüğü daha mı açık olur acaba

kızlar palette kahve köpüğü merak edenlere işte size resmim zemuszemus

Eklentiler

• $Untiştled-1.jpg
    $Untiştled-1.jpg
    36,7 KB · Görüntüleme: 2.973
ya peki bak köpüğü bundan dahamı koyu oluyor birde hangi marka almalıyım benim şu an açık kumral boyalı

bal köpüğü daha açık bir ton oluyor . sanırım sadece naturel colors markasının var bal köpüğü . onun dışında kuaförler yapıyor o rengi ..

ya peki bak köpüğü bundan dahamı koyu oluyor birde hangi marka almalıyım benim şu an açık kumral boyalı

cottooncum nasılsın bakem,
bu fotodaki kahve tonu gibi bidanem,bal köpüğü karamele yakın,açık veya koyu diyemicem,farklı bi ton çünkü,
cnm ben sana bal köpüğü boyalı saç fotomu yollamıştım sanki,:uhm:
bal köpüğü çıkaran markalar;
http://www.kadinlarkulubu.com/sac-rengi-boyama/333244-yilin-trendi-bal-kopugu-saclar.html

eda sac rengin harika..benimde saclarim suan sari ve boyamak istiyorum acaba palette kahve kopugu benim sacimda da ayni renk olurmu...birde kizillik yok demi bu renk de..

cnm pekı hangı markayı kullandın bal kopugu tonunu yakalamk için?

bir sey daha sorabilirmiyimmm....igora royal , loreal veya kolestonunda kahve kopugu varmi...varsa numaralari nasil acaba..

X