Civanperemi kullanp adeti dzene girenlerin paylam alan

asnil

içimin gülen yüzü...
Kayıtlı Üye
8 Temmuz 2009
1.175
3
Merhaba arkadaşlar civanperçemi kullanıp adeti düzene giren , kolay hamile kalan arkadaşlar burdan birbirimize bilgi verelim .Bende adet düzensizligi vardı , civanperçemini bir ay kullandım ve adetim diger ay gecikmedi zamanında geldi , düzenli olarak 3 ay kullanıldıgında adet düzenini olması gereken seviyeye getiriyor ve ayrıca daha birçok faydası var kadınlara

Çay hazırlamak: Yarım veya bir tatlı kaşığı ince kıyılmış bitki, orta boy bir su bardağı dolusu kaynar suyla haşlanır (kaynatılmaz), 15 dakika demlendikten sonra süzülür. Aksi belirlilmedikçe günde 3 su bardağı çay aç karnına veya öğün aralarında içilir. ben günde 2 defa içmeme ragmen yıllardır düzensiz olan adetimi düzene soktu

ben 3 ay boyunca kullandım ve 2 senedir adetim hiç şaşmadı
şimdi adetimden 5 gün önce içiyorum
bu arada ben günde 1 su bardağı içtim

benimde adetimi düzene sokmuştu , ama bir ay önce kürtaj olmak zorunda kaldım şimdi gelmedi adetim dün başladım tekrardan içmeye ve bugun az az gelmeye başladı bende senin gibi yapıcam bundan sonra düzene girdikten sonra adetime bir hafta kala içmeye başlıcam canım paylaşımın için teşekkür ederim

muhteşem bi bitki bence.benim de çok ağrılı ve düzensizdi. şimdi günü gününe oluyo.en ufak bi ağrı da olmuyo.adet olmadan bi kaç önce içmeye başlayınca daha etkili oluyo.

evet benimde ara ara kanamalarım oluyordu düzenli kullanmay başladım inanılır gibi değil bir ay dolmadan düzene girdi:)

aktarlarda civanperçeminin nurs lokman çayı diye poşet şeklinde olanları varmış arkadaşlar içinde adeti düzene sokan diger çaylardan da varmış hem yapımı hemde içimi daha kolaymış kullanan arkadaşlar var , bende aktardan sorcam bakalım o nasıl olacak

evettt arkadaşlar bende geçen ay keşfettim bu bitkiyi vewde 21 gün sabah öle akşam içtim şimdi ise adetime 4 gün var gebelik belirtileri hat safhada iltihab nevarsa döktü bu bitki allahıma çok şükür şimdide şafak sayıyorum işte rabbim meleğimi yollamıştır inşallah :Saruboceq:

valla ben hiç süzmeden bardağın dibine 3 4 tane atıyom sonra kaynar suyu üstüne döküyorum vede çay tabağıyla üstünü kapatıp 10 dakika bekliyorum tadı çok kötü olduğu için balla karıştırıp içiyom süper oluyo benim baharatcı tanıdıgım var o bana önerdi ve tarifini verdi

arkadaşlar adetliykende içmeye devam ediyormuyuz adet düzensizliği altı aydır bendede varda yoksa adet aralarında bırakıyomuyuz cevap yazarsanız çok sevinirim

evettt arkadaşlar bende geçen ay keşfettim bu bitkiyi vewde 21 gün sabah öle akşam içtim şimdi ise adetime 4 gün var gebelik belirtileri hat safhada iltihab nevarsa döktü bu bitki allahıma çok şükür şimdide şafak sayıyorum işte rabbim meleğimi yollamıştır inşallah :Saruboceq:

inşallah canım burdan hamile oldugun haberinide verirsin bizlere , güzel haberlerini bekliyoruz , melek gibi bir bebegin olsun:ecrin_bebek:

arkadaşlar adetliykende içmeye devam ediyormuyuz adet düzensizliği altı aydır bendede varda yoksa adet aralarında bırakıyomuyuz cevap yazarsanız çok sevinirim

benim bildigim kadarıyla adetliykende içebilirsin canım adet sancılarını azaltıyor daha kolay gelmesini saglıyor adetin.

inşallah canım burdan hamile oldugun haberinide verirsin bizlere , güzel haberlerini bekliyoruz , melek gibi bir bebegin olsun:ecrin_bebek:

canım benim allah razı olsun inşallah gelmiştir minişim vermezmiyim haber :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

canım benim allah razı olsun inşallah gelmiştir minişim vermezmiyim haber :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

Dualarım seninle Allah bizim gibi bebek isteyenlere hayırlı bir evlat versin, saglıklı bir hamilelikle saglıklı bir bebek nasip etsin.:Saruboceq:

Kızlar civanperçemini içmeye başladıktan kaç gün sonra regl oldunuzmafoldumben

Kızlar civanperçemini içmeye başladıktan kaç gün sonra regl oldunuzmafoldumben

içtigin zamana göre değişir gülüm , normalde sabah akşam içtiginde 21 gün sonra geliyor ama bunu ben adet olduktan hemen sonra içmeye başladıgımda böyle oluyordu şimdi sende nasıl olur bilemiyorum canım. Umarım en kısa zamanda sorununa bir çare bulursun

kızlar hayıt tohumu mu içecez civanperçemi mi....hayıt içiyorum ama bi işe yaramadı sankii...adet düzensizligi var bende adeti düzelen arkadaşlar var mı?

Kesinlikle adet düzensizliği olanlar, mevsim değişikliklerinde gecikme yaşayanlar içmeli gerçekten çok iyi geliyor.

X