Doğuma Hazırlık Cicikom pijama ve geceliklerini nerde bulabilirim?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

freedaisy

Guru
Kayıtlı Üye
11 Haziran 2009
52
15
25 haftalık hamileyim. artık doğum hazırlıklarına başladım. en güzel lohusa gecelikleri cicikomda,internetten araştırdığım kadarıyla. ama nerelerde satıldığı yazmıyor. istanbul bakırköy ve civarında nerelerde satıldığını bilen varsa yazabilir mi?

arkadaşlar bahsettiğiniz markanın web sitesinde iletişim bölümüne girdiğinizde ıstanbul Osmanbeyde showroomlarının olduğu yazıyor.

aslında ben de bakırköy bahcelıevler cıvarında hangı magazalarda var merak edıyrm?ordek desenlı olanını gordunuz mu kızlar?işte ondan arıyorum:)bayıldım yaaaaa:)

ben kışlık gecelik ve sabahlık istiyorum. bir de görmek istiyorum hangi beden olur bilmiyorum çünkü. gecelik ve pijama satan heryerde varmıdır acaba?

kızlar cicikoma mail atmıştım cevap gelmiş. carouselin karşı sokağında yavuzer içgiyim kom mağazasında varmış cicikom. bilginiz olsun.

bende cicikomun ürünlerine bayıldım. 2009 ve 2010 kış kataloğu bir harika. bende kasımda doğum yapacağım için pijama takımı ve sabahlık almayı düşünüyorum. Ancak cicikomun online alışveriş sitesi olan bohçacıda hiç güzel ürün bulamadım. :1no2:
Beğendiğim ürünü alabilmem için biraz daha araştırma yapmam gerekecek. :kahve:

yeni keşfettiğim bir yer var çok güzel ve ben mağazalarda bulamadığım cicikom ürünlerini oradan buldum.bohcaci.com.tr online satış sitesi. çok ucuz bir yer denemenizi tavsiye ederim...:1hug:hihoyyyt

X