Ameliyat sonrası kabuklanma?

xsxehrazat35

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2007
515
7
54
Kızlar burun ameliyatında tampon çıktıktan sonra oluşan kabuklanmaları nasıl yumuşattınız,kabuklanma nefes alımını zorlaştırıyor.Kullandığınız krem vs. ?:nazar:

canım, ben şöyle yaptım. kulak çubuğunu zeytinyağına batırdım,yavaşça sürdüm. ama asla burnun derinlerine sokulmuyor. zeytinyağının yara iyileştirici özelliği vardır, yumuşatıyor da. tabi mutlaka arkadaşların bildiği ilaç, krem vs. vardır ama bu benim yöntemimdi.

ben hep okyanus suyu sıkıp kulak cubuguyla kurcalaya kurcalaya çıkarıyodum..
tampon varken dr badem yagı damlat demişti içi kabuklanmasın diye..
öyle bir yagla da yumusatabilirsin.demekki zararsız bişey dr ilk günler için bile verdiğine göre..

gamze gibi yaptım :)
kulak çubuğu ve deniz suyu ikilisi arada da kullandığım menlendiricileri kullandım

Kızlar burun ameliyatında tampon çıktıktan sonra oluşan kabuklanmaları nasıl yumuşattınız,kabuklanma nefes alımını zorlaştırıyor.Kullandığınız krem vs. ?:nazar:

ben enjektöre bır mıktar yag cekıp burnuma sıkıyorum sag burna damlattım dıyelım kı,hemen basımı sol omzuma dayıyor asagı egıyorum soldan çıkıyor tabı çıkan kabuklar da cabası :)))

Bepanthol kızlar tamponlar çıktığından beri kullanıyorum ii geliyor benim sol tarafım yara sanırım bilmiyorum tam olarak acıyor

X