Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Saç dökülmesini önleme ve saç gürleştirme (kesin sonuç)

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
saçlarımda 1 gün tuttuktan sonra yıkadım psikoljik de olabilir ama biraz azalma vardı sanki dökülmede.sürekli kullanan arkadaşlar varsa kaçıncı kullanışlarında dökülme durdu paylaşın.

karanfilli su yapanlar nerdesiniz olumlu sonuç alıyormusunuz ne kadar zaman sonra dökülmeniz duruyor bilgi lütfennnnnnnnnnn

cumartesi hazırladım dünde kullandım.
Banyodan sonra saçım nemliyken sıktım diplere öyle taradım.Bir gün bekleyip bir gün yapıcam.
Sonuçları yazarım kızlar.Umarım şifa olur...

bende dün zeytinyağı+sarımsak karışımını yaptım..evi kokuttum yahu.. :umursamaz:saçlarım hala kokuyo. bu karanfili de denicemsengözlerimebaksanab

bende dün zeytinyağı+sarımsak karışımını yaptım..evi kokuttum yahu.. :umursamaz:saçlarım hala kokuyo. bu karanfili de denicemsengözlerimebaksanab

ben de denedim,bu sarımsak zeytinyağı karışımını .
sonra karanfil yapınca kokusu gidiyor.
böyle çok iyi oldu ama spreyli şişem bozuldu :gitme:

kızlar ikinci yapışım, yaptıktan sonra saçınızda hafif bir yanma gibi bişey oluyormu sizde de,
sanki kan dolaşımı harekete geçiyo gibi bi şeyler,
bende öyle oluyo,normalmi,
kullananlar sölesin helee

ben 3 gündür üst üste kullaniyorum, spreyli siseyle sac diplerie SIKIP tariyorum. Bugün saclarimi yikadim, sacim ve kafa derim nemliyken yine öyle yaptim. Etkisini henüz görmedim, daha erken, ama saci parlatiyo. Bide dustan ciktiktansonra sikmak daha mantikli gibi geliyo, cünkü nemli kafa derisine daha iyi isliyo. ben bolca SIKIyorum suyu, sani kafa derim uyusuyo, lokal aneztezi etkisi varmis:-) ben minoxidil kullaniyorum ve bu yüzden zaten cook kücük kücük yei cikan saclarim var, kiyaslayamiyorum bundan dolay hmm..sizde kullanmadan önc saclarinizi gözetleyin farkini görmek icin:-) sanirim 2 hafta daha beklemem lazim kesin sonuc icin.

Son düzenleme:
ALINTI:
Saç dökülmesine karanfil iyi gelir. Bir avuç karanfili kaynatıp soğumaya bırakın. Kaynayan karanfilin tortusu dibe çöktükten sonra dibe çöken tortu suyunu dibinde bırakarak değer kısmını alın.

Saç diplerinize uygulayın fakat durulamayın ve yıkamayın. ıki hafta sonrada karanfilin etkisini göreceksiniz. Saçlarınızın dökülmesini önleyecek ve zamanla saçlarınız çıkmaya başlayacak.

bu şekildede yapılıyormuş ben bu şekilde denedim bendee bugun başladımm gelişmeleri yazarımm hadi bakalımm gelsin saçlarropuyorumnanaktan

Son düzenleme:
benim dördüncü yapışım valla çok etkili gündüzleri top top gelirdi elime
akşama kadar 5 tane filan dökülüyo diyebilirim
deneyin mutlaka.

valla bende deniyorum ama öyle ahım şahım azalma görmedim ısrarla devam edicem yinede.

az önce saçlarımı yıkadım sanki eskisi gibi dökülme yok
ya da bana öyle geldi (kendimi çok mu şartlandırdım nelaelaelaelaelae)
ıslagı geçsin(saçımı hiç ısı ile kurutmuyorum kabarıyor hemen hoş kuruması baya uzun sürüyo ama) nemliyken diplere sürcem yine..Yola devam :)

saçlarımız dökülüyo die o şampuan senin bu yağ benim şu bitkiyide deniyelim derken daha çok dökülmesinemi neden oluyoruz acaba ? CADIARZU

sonuçta her saçın bi ömrü var ve yerine yenisi geliyo bi hastalık olmadığı sürece ama elimiz durmadadığı için kel mi kalcaz eşim dün bana bırak artık daha çok zarar vericen kendisi yenilecek zaten ama sen fırsat vermiyosun dedi :bbo:

hahaha cok güldüm yaa bugün erkek arkadasim saclarimi kokladi ve ter kokuyor dipleri dedi:-))) halbuki yeni yikamistim ve diplerine karanfil suyu SIKMIStim, karanfil suyu askim dedigimde bana tuhaf tuhaf bakti...onlar bizi anlamaz dime kizlar:-)

hahaha cok güldüm yaa bugün erkek arkadasim saclarimi kokladi ve ter kokuyor dipleri dedi:-))) halbuki yeni yikamistim ve diplerine karanfil suyu SIKMIStim, karanfil suyu askim dedigimde bana tuhaf tuhaf bakti...onlar bizi anlamaz dime kizlar:-)

aynenn canummm banadaa erkek arkadaşımm saçlarınn ne kokuyoo bölee dedii:) karanfil diyince:) şaşırdıı:) anlamaz tabi onlar bizi:):teytey::teytey:

vallaa bende uygulamaya başladımm dökülmesii durduu vallaa artıkk ne bulursammm sürüyüm kafamaa bi yandanda uzasın diye turp suyunu deniyorumm :) inşallah etkili olur

elacım ne alemdesin valla her topikte seni takip ediyorum saç dökülmen ne alemde canım bi gelişme var mı

bir haftadırr canımm başladım ben öncedenn acayip dökülüyoduu şampuanları saç kremlerinide bıraktım hep ısırgan şampuanı aldım onu kullanıyorum

elacım ne alemdesin valla her topikte seni takip ediyorum saç dökülmen ne alemde canım bi gelişme var mı

valla tatlım biliyorum iyice meşhur oldum bu topicte:1ninca: ama napayım paylaşmazsam çatlıcam allah kimseye vermesin çok zormuş en son bütün tahlillerim yapıldı demir b12 gibi hepsi temiz ama ne hikmetse hemoglamım düşük tam 2 yıl olmuş bu sorunu yaşayalı ilk zamanla oranla iyi ama yine dökülüyor saçlarımın yaklaşık %50si dökülmüş çok içim yanıyor düşündükçe bile ama çıkan saçlarım dolu açılmam yok allahtan bir kurtulsam bu dertten adaklar adıcam valla.

X