Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Saç dökülmesini önleme ve saç gürleştirme (kesin sonuç)

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
baharat aldığımız paketlerin arasında buldum aldım bu küçük paket yeterli olurmu canım.
birde temiz saça mı uygulanacak ve sanırım bu suyu sürdüğümüzde durulanmıyor saçta kalıyormu?
biraz sorularımız çok olacak ama:kedi: yardımların için teşekkürler canımkaydirigubbakcemile5

Küçük bir paketde yeterli.Su miktarını birazcık azaltırsınız olur biter.Temiz kirli saç meselesine gelince çok çok kirli olmadıktan sonra sorun olmaz.Önemli olan saç diplerine bu bileşimin ulaşması

erinona kimseyi kobay yapma niyetinde değilim.başınıza silahta dayamadım bu tür cümlelerle gelmeyin bana

erinona kimseyi kobay yapma niyetinde değilim.başınıza silahta dayamadım bu tür cümlelerle gelmeyin bana

sana bişeyle geldiğim yok arkadaşım kendi derdimdeyim ben neden agresif bi tavra girdin anlamadım. ne görüyorsam kendi üzerimde deniyorum fayda etmiyor onu demek istedim seninle ne alakası var

Anlıyorum sizi sizde beni yanlış anlamayın ama kime yardım etmek istesem bugünlerde tepki alıyorum.

Ek olarak arkadaşlar 1 hafta gibi kısa bir sürede saç çıkmasını lütfen beklemeyin en az 12-15 güne ihtiyacınız var sonuçta deri altında yeni bir oluşumdan bahsediyoruz.Ama saç dökülmesinde 10.günden itibaren azalmayı hissedersiniz

deniz değerli bilgilendirmen için teşekkürler kaydirigubbakcemile5
bende de dökülme sorunu var
inşaallah bu karışım iyi gelir :teytey::sm_cool:

Son düzenleme:
moonserose0 arkadaşım,yılan yağıyla ilgili bi soru sormuşsun.ben 2 yıl önce denedim cnm fakat hiç memnun kalmadım.kuaförüm tawsiye etmişti,hususi şanlıurfadan aldırdım.birincisi inanki saçın yağdan arınmıyor,ben 1 gün boyunca banyoda kalmak zorunda kaldım we ertesi günü hasta oldum,kaç gün okula gidemedim.memnun kalan war mı bilmiyorum ama eğer kullanacaksan bepanthen we evigen ampul de koy,badem yağı da tabi,umarım sen faydasını görürsün.ewde 2 şişe daha war ama kullanmıyorum..

benim saçlarım ince ve fazla değil. bu karışım saçları gürleştirdi mi sizde. hemen uygulucam ama çok merak ediyorum fırça gibi saçlar mı oluyo yani
bi de ne kadar süre kullanmalıyız yani kaç ay mesela.

teşekkür ederim yasmin45 cevabın için,şampuanını almıştım onu deneyeyim şimdilik bakalım ne olacak,bende dün yaptım bu karışımı ama arkadaşımın dediği gibi ilk günden dökülme durmuyor en az 2 hafta deneyeceğim

enurella'cım bende saçları gürleştiriyor diye duymuştum we o yüzden denedim.2kez yaptım daha fazla dayanamadım,dedim ya saçlarımı yağdan arıtamadım bi türlü,hasta oldum banyoda kalmaktan.belki dewam etseydim faydası olur muydu bilmiyorum.fakat iyi geliyor diye çok duydum.sen bilirsin cnm istersen bi dene.

Canım karışım için teşekkürler kellik(tööbe tööbe:)) sorunum ortadan kalktı sanıyordum ama bu günlerde gene duymaya başladım ve çok üzülüyorum bakalım ben bu iksiri hazırlayayım hatta hemen şimdi. Gelişmeleri tabii ki bildireceğimm a.s.

uff benim saçlarıma hep ayy çok az diyolar çok canım sıkılıyo.. ne yapsam bilmiyorum hem ince telli hem de az.. birsürü şey denedim faydası olmuyo bunu da denicem. umarım olur herkesin saçları güpgür benimkiler böle. bi de yakınıolar ay saçlarım çok fazla diye yaa.. mafoldumben

Evet ben kullanıyorum 3 haftadır ve çoook memnunum.iyi yapmışssın.güle güle kullan.inşallah şifa olur.

uff benim saçlarıma hep ayy çok az diyolar çok canım sıkılıyo.. Ne yapsam bilmiyorum hem ince telli hem de az.. Birsürü şey denedim faydası olmuyo bunu da denicem. Umarım olur herkesin saçları güpgür benimkiler böle. Bi de yakınıolar ay saçlarım çok fazla diye yaa.. Mafoldumben
aynı sorunla karŞı karŞıyayız.senı Çok ıyı anlıyorum.malesef ınsanlar Çok ayıp edıyor.allah kımın baŞına ne verıceĞını hıÇ bılemez.o saÇları gÜr olupda ÖvÜnenlerın saÇlarının dÖkÜlmeyeceĞı yada kel kalmayacaĞı ne malum.hıÇ bıŞeyın garantısı yoktur.ama evet bende senın gıbı Çok ÜzÜlÜyorum.yılan yaĞı ve yılan yaĞı Şampuanı al.ben kullanmaya baŞladım.aktarlarda satılıyor.hem saÇlarıda Çıkartıyor.

X