Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Saç dökülmesini önleme ve saç gürleştirme (kesin sonuç)

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
Hanimlar banyodan sonra surup tarasak ve kurutsak bi sorun olurmu.kis oldugu icin islak duramiyorum sinuzitlerim siserse diye.fon sart..

ben şöyle yapıyorum canım her akşam sıkıyorum saç diplerime özellikle sonra başıma yün bir bere takıyorum, sorun olmuyor

yeni saç çıkardımı cnm lütfen cvp ver pisikolejim alt üst oldu ne denediysem fayda etmedii :KK43:(

ölmüş kökler için saç çıkarmak imkansız canım biliyorsun ki, sadece ektirme ile kökleri tamamen ölmüşse çözüm olur

ama dökülmüş ve bekleme evresinde olan kökleri, zayıflamış kökleri güçlendirip saçları gürleştirdiği kesin

ben öyle 1 gün beklettiğimde pek hayrını görmedim 1.5 litrelik şişeye baya bol karanfil koyup 1 gün bekletip içinde azıcık alıp bir süre kullandım onda pek fayda görmedim. tabi bu sırada kalan su hala karanfillerle beklemeye devam ediyordu ve kullandığım bitince bekleyenden biraz daha aldım daha da koyulaşmıştı rengi ve onun faydasını gördüm

şu an hala bekleyen var 1 aydan fazladır karanfillerle bekliyor bence daha çok bekletince etkisi de artıyor

ben şöyle yapıyorum canım her akşam sıkıyorum saç diplerime özellikle sonra başıma yün bir bere takıyorum, sorun olmuyor

ölmüş kökler için saç çıkarmak imkansız canım biliyorsun ki, sadece ektirme ile kökleri tamamen ölmüşse çözüm olur

ama dökülmüş ve bekleme evresinde olan kökleri, zayıflamış kökleri güçlendirip saçları gürleştirdiği kesin

ben öyle 1 gün beklettiğimde pek hayrını görmedim 1.5 litrelik şişeye baya bol karanfil koyup 1 gün bekletip içinde azıcık alıp bir süre kullandım onda pek fayda görmedim. tabi bu sırada kalan su hala karanfillerle beklemeye devam ediyordu ve kullandığım bitince bekleyenden biraz daha aldım daha da koyulaşmıştı rengi ve onun faydasını gördüm

şu an hala bekleyen var 1 aydan fazladır karanfillerle bekliyor bence daha çok bekletince etkisi de artıyor

afillim benim saçım da cansız ve dökülüyor sen tavsiye ediyorsan ben de bi deneyim karanfilleri suya atıp bekkletiyoruz sonra da suyu kafamıza sürüyoruz değil mi :KK6:

saç ektirmeyi düşünen arkadaslar var ise kadınlar nasıl saç ektirir hangi bayanlar saç ektiremez ve nasıl bayanlara saç ekimi yaptırılır
Kadınlarda Saç Ekimi Nasıl Yapılır bakıp inceleyebilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
saçı daha hızlı ve gür yapmanın yolları neler şapuanlar falan fayda eder mi saç uzatan

Canım şampuanın içine bepanthen, bemiks, evigen, hint yağı, badem yağı falan katabilirsin bunlar dökülmeyi durdurup, uzamasına yardımcı oluyor ben kullanıyorum en azından ben de öyle =) Bu arada karanfil suyuda gerçekten faydalı ve uzatıyor ben kullanıyorum; ama sevgilim kokusunu beğenmediği için maalesef onla buluşmadığım günlerde uyguluyorum :KK1:

Arkadaşlar bizim ailede saç dökülmesi ve gürleşmesi için yapılan formul bellidir.Bazı dönemlerde yanlış şampuan kullanımı ya da ailede herhangi birimizde saç seyrekliği varsa bu formul uygulanır

Malzemeler;

1 avuç karantil

500ml su

Ağzı kapalı bir kaba 500 ml su ve bir avuç karanfil konulur ağzı kapatıtlır 1 gün bekletilir (nerede bekleyecek diye sormayın farketmez) saçlarınızı istediğiniz zaman bu su ile önceden ıslatın ve daha sonra tarayın haftada 4 gün kullanmanız yeterli gerçekten sonuç çok mucizevi oluyor.Malum kadınlar da kellik artık genel bir sorun eğer aranızda bu sorunu yaşayan arkadaşlarda varsa denesinler

bende denemek istiyorum :) inşallah yararını görürüm

Arkadaşlar merhaba ben her yolu denemiş biri olarak hiç bir şeyin saç cıkartmadıgına inandım, sac ektirmeyi düşünüyordum ona gelmeden son bir yöntem PRP ile tanıstım ve tedavi sürwecim bitmemesine ragmen hücrelerim canlandı ve saclarım güçlendi, bir arastır istersen ve yardımcı olabilirim

neredeyse tüm yorumları okudum ama yapıpta faydasını görenlerden cok nasıl yapıldıgı sorulmus hep. ben yaklasık 3 aydır ara vermeden yapıyorum dökülmem tamamen durdu ama yeni sac cıkarmada etkisini tam anlayamadım.gercekten kullanıpta saclarım cıktı diyen arkadaslar yazabilirlermi böylece kullanıcak olanlarada faydalı olur.dökülmeye gercekten etkili benimkini tamamen durdurdu dusta bile 5 6 teli gecmiyo artık. gercekten faydasını gören arkadaslar yorumlarını paylassınlar lütfennn

bende tv de bir uzmandan duydum durulama suyuna biraz kaynatılıp soğumuş lavanta suyuyla durulanıp çıkacakmışsın veya ısırdan otu ,hem saçları besliyor hem de uzatıyor. tabi önerimi de söylemeden geçemicem banyodan önce zeytin yağıyla en az 1 saat saçında beklettip saç diplerine güzel masaj yaptıktan sonra yıkayabilirsin dökmeyi ve saçı besliyor :nazar:

,

merhaba ben yeni üye oldum siteye. bu karanfil suyunu uyguluyorum. merak ettiğim şey karanfil saç rengini değiştirir mi?

yaptığımız karanfil suyunu kaç gün saklayabiliyoruz ?

Ben yaptığım suyu haftada 4 gün kullanıyorum canım.haftalık değiştiriyorum yani.saçlarım seyrek olduğu için denemek istedim 2.haftadayım pek öyle bi fark olmadı bende ama devam edicem.kokusu cok guzel ve saçlarım ferahlıyor sanki.

bir de sorum olacak kızlar.bazen dökülen saçlarımı elime alıp baktığımda kısacık ince ve kökten gelmiş saçlar olduğunu görüyorum.acaba yeni saçlarım mı çıkıyor eğer öyleyse neden dökülüyolar nasıl kalıtesı artıcak bunların ? :KK43:

bende dün suyu hazırladım fısfıs şişesine bekledi. biraz önce sıktım özellikle kel bölgelere:KK14:

umarım işe yarar :S

hergün kullansak sıkıntı olur mu ??

X