Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Saç dökülmesini önleme ve saç gürleştirme (kesin sonuç)

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri

denizaslim

Şahsına münhasır ironik insançağız..
Kayıtlı Üye
13 Ağustos 2009
3.609
15.005
Arkadaşlar bizim ailede saç dökülmesi ve gürleşmesi için yapılan formul bellidir.Bazı dönemlerde yanlış şampuan kullanımı ya da ailede herhangi birimizde saç seyrekliği varsa bu formul uygulanır

Malzemeler;

1 avuç karantil

500ml su

Ağzı kapalı bir kaba 500 ml su ve bir avuç karanfil konulur ağzı kapatıtlır 1 gün bekletilir (nerede bekleyecek diye sormayın farketmez) saçlarınızı istediğiniz zaman bu su ile önceden ıslatın ve daha sonra tarayın haftada 4 gün kullanmanız yeterli gerçekten sonuç çok mucizevi oluyor.Malum kadınlar da kellik artık genel bir sorun eğer aranızda bu sorunu yaşayan arkadaşlarda varsa denesinler

Durulanmıyor sanırım ,bir sorun olur mu?

Hayır karanfil doğal bir ürün saçınıza hiçbir zarar vermez.Tararken saç tiplerinize değdiğinden emin olun çünkü asıl amaç saç diplerinden yeni saç oluşumunu sağlamak

birde ben az önce yılan yağı şampuanı ve yılan yağı siparişi verdim.kullanan var mı acaba içinizde ?

Evet kullandım zaten yukarıda da belirttim bizim ailemizde saç dökülmesi ya da seyrek saç sorunlarında bu formul uygulanır

benim de bu ara saçım çok fazla dökülmeye başladı
her elimi attığımda bi avuç saç geliyo :gitme:
saçımı biraz kestirmem gerekiyomuş ama kestirmek de istemiyorum :gitme:
bu yöntemi denicem canım, çok sağol a.s.

Ben de saç bol da aşkımın saçları seyreldi söyleyeyim de alsın çarşıdan. Gelişmeleri yazarım. Teşekkürler. a.s.

benimde öyle bozocuğum bugün hazırlayacağım yarından itibaren başlarım karanfilli suyma taranmaya,gelişmelerle ilerleyen günlerde sizlerleyim :))

X