Doğuma Hazırlık istanbulda bebek ve anne alışverişi için gidebileceğimiz büyük mağaza ve yerleri

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Mrb bebek gereclerinde sarachane haşım işcan gecidi var bebek arabası park yatak bebek mobilyası
gibi ihtiyacınızı karşılaya bileceginiz yerlerden dir

en iyisi eminönü ya pazar günü beka ya gittim çok pahalı bir yer yanında taffy baby var orasıda aynı bir bebek odası beğendim 2.900 tl dedi çok güzeldi.ama çok pahalı yani değmez
çıt çıtlı badi 9 tl
biberon 15 tl chicco
araba koltuğu 1130 tl chicco

bunlar aklıma gelenler bir azelin aldım çıktım yani bakmadım bile doğru düzgün indirim bile yapmıyorlar yani..tavsiye etmiyorum

benımde evım 2+1 fakat mısafır odamı bozdum ve bebek odası takımı aldım.yenıbosna sotcular carsısı yanında hakan bebe diye bir fırmadan aldım aslında, bende bebek odası takımı degılde kucuk bı besık alma nıyetındeydım. fakat magazaya gıdınce dayanamadım ve aldım :) işin guzel yanıda benım mısafır odam kucuktu onlar odamın olculerını alarak 3 boyutlu cızım ıle istedıgım takımı bana satmayı basardılar :KK70: sımdı cok seker bır bebek odamız var :KK70: papatya bebek odası takımı cok cici oldu odamıza bırtek eksıgımız kızımız:) gıtmeden once goz gezdırın derım:KK66: bebekodamiz.com

civil bebek mağazası var, bir çok yerde de şubeleri var. fiyatları da uygun, ürünleri de güzel kaliteli. öneririm.

havuzlu handan 3 hafta önce alışveriş yaptım tulumlar battanieler vs sadece giyecek üzerine alışveriş yaptım yaklaşık 500 tl harcadım eski yorumlarda fiyatlara bakıyormda geçen 2 sendee baya uçmuş el kadar tulumların içinde en ucuzları 20 tlden başlıyor bana pahalı geldi kendi oturduğum semtlerdeki bebe mağzalarında daha ucuza bulabiliyorum tek avantajı herşeyin biryerde olması süsler hamile ürünleri bebek tekstil ve bakım ürünleri başka bi yararı olmadı ve hep nakit aalışveriş yaptım 1-2 lira anca indirim yapıyorlar

havuzlu handan 3 hafta önce alışveriş yaptım tulumlar battanieler vs sadece giyecek üzerine alışveriş yaptım yaklaşık 500 tl harcadım eski yorumlarda fiyatlara bakıyormda geçen 2 sendee baya uçmuş el kadar tulumların içinde en ucuzları 20 tlden başlıyor bana pahalı geldi kendi oturduğum semtlerdeki bebe mağzalarında daha ucuza bulabiliyorum tek avantajı herşeyin biryerde olması süsler hamile ürünleri bebek tekstil ve bakım ürünleri başka bi yararı olmadı ve hep nakit aalışveriş yaptım 1-2 lira anca indirim yapıyorlar

ben eminönüne hava durumundan ve arkadaşlarla bir türlü organize olamayışımızdan gidemedim, internetten ve mother care indirimlerinden baya tulum badi kıyafet aldım, CA dan da aldım bikaç parça, penye battaniyelere25 verdim, badiler de m.care de 5lisi 40 tl ydi indirimlerde.. sonuç olarak yorulmadan baya uygun alışveriş yapmışım, ama eminüne yine de gideceğim, daha çok eksik var toplu halde kalan eksikleri tamamlamak için 1 kez gidebilirm fiyatların daha uygun olacağını düşünmüştüm hayal kırıklığına uğradım yazdığını okuyunca.. sanırım şu ana kadar aldıklarıma toplam 650-700 tl civarı harcamışım 6 aya kadar neredeyse her kıyafeti hazır, 6-9 ay için de bişeyler almışım,sebamedin bebek bakım çantası da 60 tl ye sipariş verdim bu hesabıma o da dahil. daha emzik biberon göğüs pedi süt pompası mama tabağı takımı bezi ıslak mendili küveti ağız mendilleri havluları ohooo daha bi bu kadar harcarım ben, oto koltuğu da var sahi o da eminönünden ucuza alınabilirmi acaba 300 tl den başlıyor baktıklarım..

ben eminönüne hava durumundan ve arkadaşlarla bir türlü organize olamayışımızdan gidemedim, internetten ve mother care indirimlerinden baya tulum badi kıyafet aldım, CA dan da aldım bikaç parça, penye battaniyelere25 verdim, badiler de m.care de 5lisi 40 tl ydi indirimlerde.. sonuç olarak yorulmadan baya uygun alışveriş yapmışım, ama eminüne yine de gideceğim, daha çok eksik var toplu halde kalan eksikleri tamamlamak için 1 kez gidebilirm fiyatların daha uygun olacağını düşünmüştüm hayal kırıklığına uğradım yazdığını okuyunca.. sanırım şu ana kadar aldıklarıma toplam 650-700 tl civarı harcamışım 6 aya kadar neredeyse her kıyafeti hazır, 6-9 ay için de bişeyler almışım,sebamedin bebek bakım çantası da 60 tl ye sipariş verdim bu hesabıma o da dahil. daha emzik biberon göğüs pedi süt pompası mama tabağı takımı bezi ıslak mendili küveti ağız mendilleri havluları ohooo daha bi bu kadar harcarım ben, oto koltuğu da var sahi o da eminönünden ucuza alınabilirmi acaba 300 tl den başlıyor baktıklarım..

sebamedin bakım çantasını nerden buldun ookadar uygunu ben ürünleri hesaplayınca 100 buluyo benimde son olarak alacalarım seninle aynı kalmış fiyatlar kişiden kişiye bütçeye göre değişir ama ben bulunduğum semtten daha ucuzunu buluyosam orası daha pahalı demekki sadece süs eşyaları daha uygun gibiydi bana göre tek artısı herşeyin bi yerde bulunması

bende bu hafta hawuzlu hana we kürkcü hana gidicem kızlar, bi eminönünü talan edelim bakalım neler ne fiyata war :KK55:
gördüklerimi yaziciğimmmmmm en kısa zamanda :KK34:

.....................................................

Son düzenleme:
eskiden bebek mağazası falan tek tüktü avm yoktu doğru dürüst şimdi her yerde herşey var belki öncedn çok popüler olabilirdi havuzluhan ama bence artık fiyasko en çok parayı reklamı kk dan kazanıyo havuzluhan :KK52:

İstanbula gitmeye gerek yok, evde netten aldım çok da memnun kaldım kızlar

Son düzenleyen: Moderatör:
X