Tecavüze uğrayanlar

Erkek arkadaşım tarafından bende tecavüze ugradim.... Cok kötü bi durum Rabbim kimseye yaşatmasın bi sure atlatamadim intihar bile düşündüm ... İlk başta benim hatam ewlencem senle dedi sonraları banane ben bisey yapmadım sen zaten kız değildin o adet kaniydi vs şeyler söyledi yerin dibine girip girip çıktım... Ailemin yüzüne bakamaz hale gelmistim sonra eşim çıktı karşıma onada Anlatamadım durumu hala bilmiyo yüzüne bakamiyorum eşime yaklasamiorum bile hep oan gelio gozumun önüne gizli gizli ağlıyorum Rabbim affeder inşaallah beni

Erkek arkadaşım tarafından bende tecavüze ugradim.... Cok kötü bi durum Rabbim kimseye yaşatmasın bi sure atlatamadim intihar bile düşündüm ... İlk başta benim hatam ewlencem senle dedi sonraları banane ben bisey yapmadım sen zaten kız değildin o adet kaniydi vs şeyler söyledi yerin dibine girip girip çıktım... Ailemin yüzüne bakamaz hale gelmistim sonra eşim çıktı karşıma onada Anlatamadım durumu hala bilmiyo yüzüne bakamiyorum eşime yaklasamiorum bile hep oan gelio gozumun önüne gizli gizli ağlıyorum Rabbim affeder inşaallah beni

Allah korusun gercekten cok zor bi durum... anlamadıgım esinizle hic birlikte olmadınız mı özel bir soru ama

tecavüze uğrayanlar başlığı görünce ürperdimm. Çok korkunç..
filmlerde olur ya izlemiştim ağlanmişim kızın suçun ne diye..
ben yaşamadim çok şükür.. tecavüze uğrayan kızlara aciyorum...:KK43:
ünv okuyordum..
bi kız görüyordum ağlıyordu çığlık felan atıyordu nbe oldu bu kıza demişim ...
dediler ki bilmiyorum bişey oldu dedilerdi..
sonradan o kız okuldan ayrılmış.. ve tecavüze uğradığı için yaşanan olaymiş o gün...anlamamiştik hepimiz..
adam bizim okuldaymiş duymuş o adamin yüzüne tüküremişlerdi...
kız noldu hiç bilmiyorum çok kötüydü:KK43:
namusunu kaybediyor insan o kadar kötü kii.
allah kızlarimizi korusun bekaretini evlenince kocasina saklasin....:KK43:

senin affedilecek neyin varki elinde olmayan bişey yaşamışsın bu seninle allah arasında kimseye anlatmak zorunda değilsin bence..

namusunu kaybediyor insan o kadar kötü kii.
allah kızlarimizi korusun bekaretini evlenince kocasina saklasin....:KK43:

Namus sadece kadına bağlı bir kavram değildir, hatta bekarete bağlı bir kavram hiç değildir.
Bu konu için dua edecekseniz, Allah insanlarımızı 'kendini kocana sakla' düşüncesinden sıyırsın diye dua edebilirsiniz.
Zira ben öyle yapıyorum.

Böyle konuların açılmasını doğru bulmuyorum.Her şey bu kadar alenen konuşulmamalı.Ayrıca insanın bir günahı varsa da bunu saklaması gerekiyor ki ahiret günü aleyhine şahidi artmasın.

X