Çamasır makınam basıma bela oldu !..

canımcım nickin hakkını vermek gerek tabi kaydirigubbakcemile3
gelip konuyu farklı yöne çeksek ama desek ki
evet bu kaynanalar böyle işte, hepsinin canı cehenneme, kahrolsunlar falan
bizden iyisi olmazdı :roflol:
o zaman konu nerelere gelmiş de denmezdi, işi bilemedik :kahve:
İmza:KK70:iloş yerimseniben

bence çok tıka basa doldurma ,makinanın yarısı boş kalsın..birde iyi deterjan kullan..yani bazı deterjanlarda oksijen bazlı ağartıcı az oluyor..az bişi çamaşır suyu dök..başkada aklıma gelmiyor

canımcım nickin hakkını vermek gerek tabi kaydirigubbakcemile3
gelip konuyu farklı yöne çeksek ama desek ki
evet bu kaynanalar böyle işte, hepsinin canı cehenneme, kahrolsunlar falan
bizden iyisi olmazdı :roflol:
o zaman konu nerelere gelmiş de denmezdi, işi bilemedik :kahve:

yani suç bizde ama kız kaynanasına laf etmemişki öyle diyor sadece makinasna laf etmiş. biz nerden çıkarmışız kaynanasına laf ettiğini. ee şimdi biz nerden öğrendik kaynanasnın aldığnı hepinmizin içine doğdu heralde kaydirigubbakcemile3

:lepi: sanırım arkadaş yazdıklarına sonradan pişman oldu
ya da eşinin ailesine olan selzenişlerini unuttu, işin ilginci bizim de unuttuğumuzu sandı
tekrardan okudum acaba ben mi alakasız yorum yaptım diye fakat daha ilk mesajda eşinin ailesine olan kızgınlık ağır basıyor :kahve:
ve yazılan yorumdaki herşeye kendi fikrimizi söylemekte özgürüz
sonra gelip konumu nerelere çektinizin anlamı yok
hele fikrini belirten herkese eksi repler, özel mesajların hiç anlamı yok
ben dediğimde bir yanlış görmüyorum
evet aileler masrafa girmek zorunda değil, evlenecekler masrafa girmek zorunda
aileler destek olursa sağolsunlar varolsunlar... :nazar:
olmazlarsa canları sağolsun... :nazar:

Arkadaş birde - rep verip bir torbada yazı döşenmiş bana. Sen kaynanayı ortaya koy sonrada inkar et ve etrafı suçla. Yani inanın bazı insanları anlamakta zorlanıyorum ben.

Yeliz aynıı dertten muzdaripdik güzelim ve san şiddetle ARÇELİĞ'in 7103 SJ MODELİNİ ÖNERİRİM 7 KİLO YIKIYOR VE MUHTEŞEM Bİ MAKİNA SÜPER ÇIKARTIYOR

Nette araştır dediğim markayı tatlımopuyorumnanaktan​

bende de bundan var ve memnunum ...süprizzzzz

öncelikle vestelden birçok kişinin şikayetçi olduğunu çevremdede duydum.
2. mevzu ise bazı aileler sırf almış görünmek için alıyorlar.4 tane dandik byz eşya alacağına 1 tane al sağlam al durumumuz buna müsait evladım de geç git.ben böyle göstermelik gösterişlik işlerden nefret ediyorum..bir laf vardır ucuz etin yahnisi diye işte sonuç ortada...

Evet beyaz eşyada şans faktörüne bende inanıyorum.annemin makinası arçelik ve 15 yıldır 1 yada 2 kez servis gelmiştir.benimkisi beko ve 4 yılda 4bin kez servis geldi.
Arkadaşlar bir kaç ay önce siyah çamaşırlarda deterjan kaldıgı ve deterjan erimediği için servisi çağırdım bende.yukardaki arkadaşımın dediği gibi makinayı tıka basa doldurmam gerektiğini ve konsantre deterjanları bayanların çok koyduğunu söylediler.az çamaşır ve az deterjanmış yani.

X